Star Trek [filmy]
Z racji premiery teasera Duży uśmiech

[Obrazek: 21633_583388075011035_1517841143_n.png]

Zapowiada się mrocznie i oby tylko ten trailer nie robił mi smaku XD
Mroczny Spock wygląda dziwnie trochę, ale Cumberbatch och ach, już nie mogę się doczekać, aż potwierdzą, kogo gra <3
On gra kogos zlego chyba nie? <komórko czemu nie odtwarzasz filmików T_T?>
On gra kogoś bardzo złego Język
Ale nie potwierdzili jeszcze kogo, choć niby nie Khana, ale mógłby <3

http://io9.com/5966160/all-the-clues-and...er-trailer

Daję jeszcze to, ogarnięcie teasera klatka po klatce ze wszystkimi bonusami XD

Jak mogłam przegapić Klingona! D:
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK~ <biega dookoła uszczęśliwiona>
Stwierdzam, że anglicy nadają się najbardziej na przystojnych i seksownych złych <3
(07-12-2012, 08:02 AM)Rinelin napisał(a): Stwierdzam, że anglicy nadają się najbardziej na przystojnych i seksownych złych <3

Seconded <3
Cumberbatch na Mastera >D <offtopując dalej przez krótką chwilę: Tom na Doctora Język>
(07-12-2012, 07:21 PM)Mags napisał(a): Cumberbatch na Mastera >D <offtopując dalej przez krótką chwilę: Tom na Doctora Język>

Oh God YES!

A wracając do tematu... muszę w końcu tego Star Treka z 09 obejrzeć.... xD Jakoś nigdy nie miałam okazji :<
(07-12-2012, 08:24 PM)Rinelin napisał(a): A wracając do tematu... muszę w końcu tego Star Treka z 09 obejrzeć.... xD Jakoś nigdy nie miałam okazji :<

No weź.... Idź i oglądaj <trąca>
Ale, ale, ale...kolejny fandom..... nieee kceee

Ale jednakoż głos Bena w tym trailerze jest prawie tak przeboski jak głos Toma we tym seksownym fragmencie Red Necklace <3
(07-12-2012, 11:34 PM)Rinelin napisał(a): Ale, ale, ale...kolejny fandom..... nieee kceee

Chcesz, wiesz, że tak >D
Pomyśl... Zachary Quinto i Benedict Cumberbatch w jednym filmie, ehehehe
Ale żeby wszystko miało sens, trzeba koniecznie zobaczyć XI film >D
(07-12-2012, 11:34 PM)Rinelin napisał(a): Ale, ale, ale...kolejny fandom..... nieee kceee

Ale jednakoż głos Bena w tym trailerze jest prawie tak przeboski jak głos Toma we tym seksownym fragmencie Red Necklace <3

Zapewniam Cię, że chcesz!! Duży uśmiech
Kolejny fandom otwiera przyjazne ramiona Duży uśmiech!
[Obrazek: tumblr_meu3qf7oDx1qkgkowo1_500.jpg]

Podano publicznie, że Cumberbatch będzie grał niejakiego Johna Harrisa.
Cały czas mam jednak uczucie, że to jakaś zmyłka, żeby poruszyć fanów. Najpierw nas nakręcali, że to będzie znana postać, a tu jakiś taki... no nie wiadomo kto. Żaden John Harris nie pojawił się w TOSie i w filmach >>'
Czuję się oszukana.
jak to już ujęłam na FB -> Fandom is confused~
podobala wam sie ostatnia czesc przygod zalogi statku Enterprise?
Zdecydowanie warto okna PCV Milanówek polecam!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości