Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
38.78%
19 38.78%
Pewnie kupię.
40.82%
20 40.82%
Może się skuszę.
12.24%
6 12.24%
Raczej nie.
4.08%
2 4.08%
Kijem tego nie tknę!
4.08%
2 4.08%
Razem 49 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KISARAGI Hirotaka] Uchi no Tantei Shirimasen ka?
[Obrazek: 24105l.jpg]

Gatunek/kategoria: Yaoi: komedia, romans, akcja
Autor: KISARAGI Hirotaka
Liczba tomów: 1
Alternatywna nazwa: Japanese: ウチの探偵知りませんか? English: Do You Know My Detective?
Oryginalny wydawca: Libre Shuppan
Status: Zakończony
Krótki opis: Ryuunosuke jest prywatnym detektywem, niestety nie ma zbyt dużego zysku, gdyż większość zleceń wykonuje za darmo. Kiedyś zwerbował Shigure z ulicy i teraz razem pracują, jednakże łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. Przeszłość Shigure jest owiana tajemnicą, a i Ryuu nie powiedział o wszystkim partnerowi... Co ukrywa?
Moja opinia: Aww. Co tu dużo pisać, w tej mandze można się zabujać. <3 Kreska bardzo milusia, fabuła niczego sobie, a bohaterów nie da się nie kochać. ♥
[Obrazek: 2czbvac.jpg]
Mogę być za.
(link do strony ze skanlacjami to chyba nie bardzo poprawne na forum wydawnictwa)
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Hmm, też się nad tym zastanawiałam, ale w końcu podałam. .x.
Jak Beata, że tak brzydko napiszę, się przyczepi, to zmienię. :3
[Obrazek: 2czbvac.jpg]
Uuu, duże TAK. Od tego autora biorę (prawie) wszystko, a Uchi no Tantei Shirimasen ka? po prostu uwielbiam. Shigure jest uroczy, a na widok Ryuunosuke mam ślinotok. Ostatnio nawet zastanawiałam się, czy sobie nie kupić niemieckojęzycznej wersji. Polskie wydanie kupiłabym na bank.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Chce już teraz Q^Q
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Mniam, tak!
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Takie mega wielkie TAK, że chyba bardziej się nie da! <3
Jestem na tak :3 Podobało mi się
Okładka hipnotyzuje, jestem na TAK. @.@
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Keep Out mnie nie zawiodło więc tu też bym zaryzykowała Uśmiech
Myślałam że to będzie coś w stylu Keep Out'a, ale, niestety, się pomyliłam... choć "może kupię".^^ Okładka podoba mi się chyba najbardziej... I naprawdę ślicznie wyglądała by na mojej półeczce. xD Zapowiada niezłą akcję i fajnych bishów.^^ I może nie byłoby tak źle - tzn. mogłaby być lepiej - gdyby ta akcja była, bo właśnie na nia się nastawiłam.^^ Albo jakieś detektywistyczne sprawy... Tu była jedna historia niepowiązana z opisem mangi, a na pewno nie z pracą detektywów, i dwa "dodatki". Miałam nadzieję na coś więcej...

Do najgorszych jednak nie należy, choć wolałabym przeczytać po Polsku jakieś inne tytuły spośród tych, które Wam zaproponowano i wśród których znajdują się takie, które, moim zdaniem, bardziej na to zasługują.^^

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości