Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
52.44%
43 52.44%
Pewnie kupię.
20.73%
17 20.73%
Może się skuszę.
14.63%
12 14.63%
Raczej nie.
9.76%
8 9.76%
Kijem tego nie tknę!
2.44%
2 2.44%
Razem 82 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Junko] Kasa no Shita, Futari
[Obrazek: 4360.jpg]
Tytuł alternatywny: Under the Umbrella, with You
Autorka: Junko
Liczba tomów: 1
Oryginalny wydawca: Kaiousha

Opis: Mio prowadził żywot podobny większości jego rówieśników. Jednak pewnego deszczowego dnia, za sprawą zwykłego parasola, spotkał się ze swoim przeznaczeniem. [źródło: Tanuki]

Mio Keisuke is a high-schooler who leads a rather dull, boring life. He can't keep a girlfriend, because being a kept man's too much of a hassle, and he can't bring himself to fall in love and please his woman. Then one day he seeks shelter from a sudden downpour under the awning of an apartment owned by Yugi Kakeru, and suddenly his life isn't so dull anymore as he finds himself falling for his aloof and yet obviously lonely friend. [źródło: MyAnimelist]

Opinia: Według mnie Junko ma specyficzną kreskę, ale jej historie są nieco nietuzinkowe w porównaniu z niektórymi innymi mangami, zalewającymi yaoistyczny rynek. Ta historia uwiodła mnie na tyle, że - mimo później pory - nie mogłam się od niej oderwać. Była smutna, urocza... Niektóre rysunki były prześliczne, a na samym początku nie myślałam, że semek, będzie semekiem, a ukeś ukesiem. Tzn myślałam, że będzie na odwrót.
No i jej postaci nie są typowe dla yaoi - mały, dziecinny ukeś i mięski semek. :3
Jestem za. <3
Jestem na tak ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Głupiutkie to było strasznie, ale bohaterowie na tyle mi się spodobali, bym sięgnęła po tę mangę po raz drugi. Junko ma specyficzną kreskę, która niesamowicie przypadła mi do gustu. Jestem na tak.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Junko uwielbiam, więc jestem zdecydowanie na tak. Bardzo dobry pomysł.
Pójdziesz Pleśniowy Legniesz Ciekliwy Nakarmisz osty Najesz pokrzywy
* * *

[Obrazek: 39194465.png]

Jak dla mnie bomba ^ ^.
Bardzo lubię mangi Junko, więc jestem za.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Junko, zawsze <3 Jestem za.
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Na tak.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Po prostu tak :>
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
(01-12-2012, 12:57 PM)Maru napisał(a): Głupiutkie to było strasznie, ale bohaterowie na tyle mi się spodobali, bym sięgnęła po tę mangę po raz drugi. Junko ma specyficzną kreskę, która niesamowicie przypadła mi do gustu. Jestem na tak.

^THIS. Uśmiech
Być może bym kupiła, choć czegoś mi brakowało w tym tytule. Wydawało mi się troszkę monotonne. Uśmiech
Jeżeli to Junko to wiadomo jaka jest odpowiedź :> Tak!
I make the devil change his mind
hai, hai! za junko zawsze jestem na tak xd
Jestem na tak
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości