Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
49.29%
69 49.29%
Pewnie kupię.
15.00%
21 15.00%
Może się skuszę.
15.71%
22 15.71%
Raczej nie.
10.00%
14 10.00%
Kijem tego nie tknę!
10.00%
14 10.00%
Razem 140 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Eiki Eiki x Tsuda Mikiyo] Love Stage!!
Mum, pls ;_;

Choć moim zdaniem to lepiej poczekać do końca serii, bo rozdziały wychodzą raz na dwa miesiące - dla mnie to udręka. Czekać na jp rozdział, potem jp tomik, potem pl tomik, uhhh. Wolałabym wszystko na raz.
"Sztuka jest chwilą~"
Ojojoj kupiłabym Duży uśmiech
Lalalulu i ja jesteśmy na TAK Duży uśmiech Czytałam nie dawno i stwierdzam, że manga jest lekka w czytaniu, potrafi rozbawić no i kreska według mnie jest bardzo ładna, co dla mnie jest bardzo ważne. Tak więc mamy 3 x TAK!
Jak najbardziej bym kupiła, bardzo puchata historyjka i do tego przepiękna kreska. Dodatkowym plusem jest to że ogłoszona zostało nie tak dawno zapowiedź anime Love Stage, co pewnie podniesie popularność tej mangi Uśmiech ( oczywiście o ile anime nie potraktują po macoszemu... >__>)
Kupię na 100000...% xd jeszcze ta świadomość, że wyjdzie anime <3 :3
Dobra, zaczęłam od nowa i chyba zmienię zdanie co do tej mangi. Nawet fajne, niewymagające czytadło. Może bym jednak kupiła Uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Mój ulubiony typ. Słodkie, bez zbędnej dramy i do tego mocna komedia. Preorderowałabym :>.
Kupiłabym napewno, ale nie byłby to mój priorytet (co nie zmienia faktu, że chciałabym mieć tomiki po polsku ^^)
Lekkie, proste i przyjemne. Takie mangi chyba lubię najbardziej ^^ Kupiłabym na pewno, prawdopodobnie od razu w przedsprzedaży Uśmiech
Taaak!
Strasznie słodkie i przyjemnie się czyta.
A sięgnęłam po to z racji, że na wakacje wychodzi anime Love Stage i od pierwszych sekund się w nim zakochałam. Z mangą mam podobnie więc gdyby wyszło w Polsce kupiłabym na 200%. Super historia! A że wychodzi anime to sprzedaż tytułu też by podskoczyła Duży uśmiech

Jak ktoś nie widział:

Eeemm... Nie. Humor CZASAMI w porządku, ale nie wydałbym na to swoich pieniędzy, już prędzej po prostu od kogoś pożyczę tylko żeby obczaić polskie tłumaczenie i trochę się pośmiać. No bo sorry, ale poziom zniewieścienia w tej mandze doprowadza mnie do mdłości i jest o wiele więcej ambitniejszych tytułów które Kotori mogłoby wydać.
niet... zapowiadało się zabawnie, ale im dalej w las, tym gorzej.
Bardzo fajna, chętnie bym kupiła.
Mam strasznie mieszane uczucia. Ostatnio czytałam Love Stage!! i pomimo, że jakoś tak, manga mi się spodobała, kreskę ma w porządku, a bohaterowie nie są nijacy, nie uważam żeby był to specjalnie ambitny tytuł. Zdecydowanie Kotori stać na wiele więcej. Jednak, to na pewno dobra historia na luźny wieczór, poprawę humoru, czy chociażby na chęć zasięgnięcia po coś lżejszego. Gdyby Love Stage!! zostało wydane, na pewno zaciągnęłabym kolejny kredyt u mamy i biegła do sklepu, aczkolwiek jakoś super mi nie zależy.
Czy tylko mnie wkurza głos Izumiego? W ogóle większość uke w animcach ma irytujący głos chłopaczka przed mutacją :/
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości