Supernatural [Nie z tego świata]
Ale nowy ep SPN mi się podobał, szczególne Crowley <33333333 I imo był dużo ciekawszy niż pierwszy Duży uśmiech

A swoją drogą pierwszy epek Arrow mi się bardzo podobał Duży uśmiech Queen to normalnie dziecko Hawkeye i Widow xDDD <to nic, ze to postać DC ale kto by się przejmował XD> Inna sprawa, że gra tam sporo aktorów, których nie lubię za bardzo i nie ma specjalnie na kim oka zawiesić :<
Gdzie można obejrzeć pierwszy odcinek Arrow? Napaliłam się na ten serial, gdy tylko obejrzałam zwiastun *^_^*
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(11-10-2012, 12:19 PM)Rinelin napisał(a): A swoją drogą pierwszy epek Arrow mi się bardzo podobał Duży uśmiech Queen to normalnie dziecko Hawkeye i Widow xDDD <to nic, ze to postać DC ale kto by się przejmował XD> Inna sprawa, że gra tam sporo aktorów, których nie lubię za bardzo i nie ma specjalnie na kim oka zawiesić :<

Chyba trzeba osobny temat założyć Język
Jeszcze nie widziałam, ale ponieważ Green Arrow to miłość mojego życia (jedna z wielu ehehe), także będę wielce surowo oceniać <począwszy od braku blondu XD>
A mnie nowy odcinek SPN-u się podobał, może dlatego ,że owego serialu dawno nie widziałam i się stęskniłam LOL.
A może dlatego ,że inne seriale mnie bardzo zmęczyły i rozczarowały, a ten pozostaje na podobnym poziomie od dwóch sezonów...
Na pewno będę oglądać Język A jak się skończy obejrzę od nowa <3 Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_mde2o0cFBg1r2yg6so1_500.png]
Misha.... xD
Czy to mnie przestanie dziś prześladować XDDDDDD
I tak mam już wystarczająco zniszczony umysł XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości