Supernatural [Nie z tego świata]
(31-05-2012, 09:02 PM)masza napisał(a): Macanie Mishy w cenie wejściówki teraz jest? xD

Nooo... Misha pomaca się sam w cenie wejściówki Język
Czekaj czekaj...... 2k za wejście?! O_O.... okej może lekko przegięte ...
Ale zawsze można czatować gdzieś z luneta na drzewie....
Że w sensie 2 tysiące pln??? Nie wiem dla kogo takie atrakcje.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
No cóż, ceny były w euro od 90 do 300... bardzo polskie ceny >>
Ale niestety konwent został odroczony na razie na czas nieokreślony xD wiec niestety kochani fani musimy sobie na macanie poczekać. Ale może nadal można zostać organizatorem i np przydać się do czegoś i jednocześnie cena biletu mogłaby ulec...lekkiemu zmniejszeniu~czy coś~
Choć z drugiej strony jak na Mystery Spocie miałby być Anioł 1 i trup 2 to chyba nie zapłaciłabym nawet 10E xD
[Obrazek: 3086_ec99.png]

Czego to fandom nie wymyśli <3 <3
to już nawet nie jest pięciokąt...
to jest niewiemilukąt hmm :>
lubię ;P
Wcale nie SPOILER do 8 sezonu...
Ma ktoś może nowy gag reel z 7 sezonu który ponoć był na comiconie?
Nie mam nic, nie wiem nic... Zasięg mojego internetu na tym zadupiu uniemożliwia mi otwieranie większości stron, o ściąganiu nie wspominając D:
(18-07-2012, 06:13 PM)Rinelin napisał(a): Ma ktoś może nowy gag reel z 7 sezonu który ponoć był na comiconie?

Można znaleźć (znaczy znalazłam) filmik (gag reel...) na popularnym serwisie, ale trwa on nie więcej niż 30 sekund. Przynajmniej ja dłuższego nie znalazłam ...
[Obrazek: ert_po_deszczu.gif]
Też szukałam i nic nie znalazłam. Tzn. znalazłam jedno, ale na jakimś serwisie który blokuje komputery spoza USA. Szukam dalej...
(Btw, Miriam, twoja sygnaturka... kocham. XD)
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Wincest! <3 I Balthstiel xP <3 Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, a tu jeszcze ponad miesiączek T^T Ten serial zmienia nudne życie w coś wieeeelkiego! You son of a bitch xP
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Wczoraj, po prawie 5 miesiącach odkąd wyszedł ostatni odcinek 7 sezonu, w końcu obejrzałam całe Supernatural (trochę już zapomniałam co się działo wcześnie, ale co tam) Duży uśmiech Jestem gotowa na nowy sezon. Oby był ciekawszy niż siódmy Język
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Well z opisu pierwszego epka to jakoś mam mieszane uczucia...
Obawiam się, że będę tego żałować, ale i tak obejrzę każdy odcinek nowego sezonu (będę kląć równo, ale obejrzę).

Dean D:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości