Supernatural [Nie z tego świata]
Szósty był koszmarnie durny XD Nawet Cas nie pomógł, nic nie pomogło. Zdecydowanie szósty był najnudniejszy, siódmy podobnie, ale zobaczymy, jak się kończy <wraca oglądać>
[Obrazek: tumblr_loxbnl8zre1qbilz6.gif] [Obrazek: tumblr_loxbq9JNUs1qbilz6.gif]
Eh Crowley <3
Zawiodłam się na tym sezonie, jakiś nudnawy był i finał też raczej bez emocji. Zmarnowali potencjał tych Leviatanów.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(23-05-2012, 05:21 PM)masza napisał(a): Zawiodłam się na tym sezonie, jakiś nudnawy był i finał też raczej bez emocji. Zmarnowali potencjał tych Leviatanów.

O to to, cały czas to powtarzam O matko
(23-05-2012, 05:21 PM)masza napisał(a): Zawiodłam się na tym sezonie, jakiś nudnawy był i finał też raczej bez emocji. Zmarnowali potencjał tych Leviatanów.

Ja mam wrażenie, że te Leviatany to ktoś rzucił, ktoś podchwycił, a potem nie wiedzieli jak z tego wybrnąć.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
[Obrazek: tumblr_m0ekfgQeBj1roiwbwo1_500.jpg]
Tak w skrócie można SPN podsumować XD
Supernatural instant xDDD
To takie prawdziwe XD
http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/2205...rzelozony/
A miał być...? dobrze wiedzieć XD
No właśnie usłyszałam ten fantastyczny news. Właściwie to dobrze, ale więcej aktorów pewnie wpłynie znów na cenę wejściówek >>'
Widzieć i mieć ich autografy bezcenne *_*
Za wejściówki zapłacisz kartą Visa? XD

Żarty na bok <trochę> Bardzo bym chciała mieć ich autografy i pomacać Mishę albo uścisnąć dłoń Marka lub Jima, ale chyba szkoda mi pieniędzy XD Chyba, że do przyszłego roku coś się zmieni i ceny za wejściówki będą bardziej do przyjęcia >>'
Macanie Mishy w cenie wejściówki teraz jest? xD
Ja raczej sobie odpuszczę i poczekam na jakiś konwent na Wyspach albo w Niemczech. Nawet z transportem i noclegami wychodzi zazwyczaj taniej, a gwiazdy też są zazwyczaj takie jakieś "lepsiejsze"...
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości