Supernatural [Nie z tego świata]
O tak, ubawiłam się (plus Dean w tyrolskim ubranku, no proszę XD)

Ja mam z Samem problem taki, że męczą mnie bohaterowie z cyklu wybrańców, którzy użalają się w dodatku nad sobą, bo ktoś im umarł po drodze >>; Ale przyznam, że wolałam na niego patrzeć w pierwszych sezonach, niż teraz (ta SZCZENA O.O).

Ano, sama widzisz. Niby jest wersja za 90 euro (też dużo, IMO), ale trzeba jeszcze brać pod uwagę, że głównie jedzie się tam po to, żeby popatrzeć/posłuchać/pomacać obsadę, zrobić sobie z nimi zdjęcie i dostać autografy, a te dwie ostatnie przyjemności przy tańszych opcjach są dodatkowo płatne (od zdjęcia, do nabycia na konwencie, była informacja, że ok. 100 zł za zdjęcie oO)
Mnie też nudzą zawsze umęczeni nieszczęśnicy, którzy wszystkich dookoła moralizują. I te jego tłuste włosy są okropne.

Takie ceny to by nawet tutaj w Niemczech nie przeszły, a co dopiero w Polsce... Jasne, że jeżeli jedziesz na taki konwent, to chcesz sobie pokorzystać, a nie patrzeć z daleka. Ciekawe kogo w ogóle zaproszą. Jak kogoś z drugoplanowej obsady to już w ogóle będzie dżołk.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Chyba jeszcze nie ogłosili. Zdaje się, że w połowie maja mieli podać nazwiska pierwszych gości. Bardzo możliwe, że będzie wśród nich Richard Speight, ale to nie jest potwierdzona informacja. Poza tym dla mnie to śmiech na sali, rzucać ludziom w twarz takie ceny bez podania jakichkolwiek informacji o gościach i programie. Mam nadzieję, że jeszcze to przemyślą.
Z jednej strony ten konwent jest śmieszny, a regulamin wręcz powala... ale z drugiej, te ceny są bardzo zbliżone do tych w USA.
Mam nadzieję, że wejściówki ruszą w lipcu... wtedy uda mi się uzbierać kasę... no chyba, że nie będzie moich ulubieńców, to może skuszę się na najtanszą opcję.

A co do samego serialu... wątek lewiatanów jest żałosny. Ale to wina twórców, bo wpadł im do głowy potwór którego "nie da się zabić". A najbardziej denerwuje mnie motyw śliniaczków =='' znaczy wkurza mnie to, że to przecież motyw na pozbycie się lewiatanów, ale jakoś bohaterom nie wpadnie do głowy, żeby ze sobą pogadać. Odcinki w stylu pierwszego sezonu chyba podobały mi się najbardziej, taki klasyk i jest wesoło. Wątek Bobbiego też jest w miarę... Cas wrócił, ale... no... to nie ten...

Moje favy: Dean, Cas, Balthazar, Gabriel, Lucek, Crowley... a dalej Bobby (za teksty), Chuck i ta psychofanka (jaki piękny ukłon w stronę fandomu)... i jeszcze parę postaci pojawiających się z doskoku... raczej męskich.
(13-05-2012, 02:47 AM)Gabriel napisał(a): Z jednej strony ten konwent jest śmieszny, a regulamin wręcz powala... ale z drugiej, te ceny są bardzo zbliżone do tych w USA.
Mam nadzieję, że wejściówki ruszą w lipcu... wtedy uda mi się uzbierać kasę... no chyba, że nie będzie moich ulubieńców, to może skuszę się na najtanszą opcję.

Ale czy my jesteśmy w USA? Język
Ja rozumiem, że trzeb aktorów zaprosić, a oni nie działają charytatywnie, no aleee... podobno to doświadczona ekipa organizuje, a czy ktoś pomyślał o sponsorach itd.?

(13-05-2012, 02:47 AM)Gabriel napisał(a): Moje favy: Dean, Cas, Balthazar, Gabriel, Lucek, Crowley... a dalej Bobby (za teksty), Chuck i ta psychofanka (jaki piękny ukłon w stronę fandomu)... i jeszcze parę postaci pojawiających się z doskoku... raczej męskich.

Ha, wymieniasz i moich ulubieńców Uśmiech
Bobby'ego kocham od początku i cieszę się, że rozbudowali jego rolę, za to wkurza mnie, co zrobili w siódmym sezonie >>;
Ale, ale, przypomniało mi się XD Uwielbiam Śmierć, jakby zaprosili na Mystery Spot Juliana Richingsa to chyba biegłabym w podskokach do Gdańska XD

[Obrazek: tumblr_lu1ttnWhMa1qcp2hb.jpg]
A teraz jakoś niedługo chyba właśnie Misha/Castiel, Mark/Crowley, Jim/Bobby i chyba Sebastian/Balthazar mają być na jakimś konie w Niemczech..... :<
Założę się swoją drogą że w sobotę to będzie bek i angst jak ostatni ep sezonu będzie leciał Duży uśmiech
Mam nadzieję, że do Polski też przyjadą Język Może to mnie przekona, żeby na ten smętny Mystery Spot pojechać jednak XD
(17-05-2012, 10:37 AM)Rinelin napisał(a): A teraz jakoś niedługo chyba właśnie Misha/Castiel, Mark/Crowley, Jim/Bobby i chyba Sebastian/Balthazar mają być na jakimś konie w Niemczech..... :<

Był w zeszły weekend, AECON gdzieś pod Kassel. A najdroższa wejściówka kosztowała jakoś koło 100 euro, swoją drogą. No, ale AECON zawsze ma sponsorów.
Jakie wrażenia po finale sezonu? Słyszałam, że zamówili już 9. Świetna ta piosenka na początku odcinków finałowych http://www.youtube.com/watch?v=eGtu4Bb5d...re=related
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Jeszcze nie widziałam D:
<kopie iplusa>
Nie spoilować! XD

Już dziewiąty? oO widzę, że są już pomyślnej myśli odnośnie ósmego <facepalm>
8, 8 będzie ^^
A na końcówce się....śmiałam... Ja wiem, że to powinno być tragiczne, ale sorry... no masakra po prostu XD Ale Dean z Casem także nie jest źle <3
Sama też nie obejrzałam jeszcze, ale słyszałam że jest Destiel i łzy. Chociaż może jak się śmiałaś, to niekoniecznie te łzy... XD

A Crowley był? <3

A co do 9 sezonu... Z tego co czytałam, to Spn miało mieć na początku 8 sezonów, przynajmniej tyle planowali producenci i scenarzyści w najbardziej optymistycznym wariancie. A 9 to na razie plotki, zobaczymy co i jak będzie... Ja bym chyba wolała, żeby skończyli po ósmym.
Był Crowley <3 Całkiem sporo nawet ^^
A śmiałam się dlatego, że to zakończenie jest tak nieprzewidywalne, a z drugiej strony tak w stylu SPN że masakra xD
(20-05-2012, 09:17 PM)Caliorne napisał(a): Ja bym chyba wolała, żeby skończyli po ósmym.

Ja to bym wolała, żeby skończyli na piątym O matko
Nie no 6 nie byl taki zly <duzo Casa Duży uśmiech> ale 7 niestety juz nie byl najlepszy. tym bardziej, że w tym serialu każda fajna postać umiera x_x a niektóre nawet kilka razy...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości