Supernatural [Nie z tego świata]
Czyli [Obrazek: tumblr_lyn9p5u37V1qdn2bf.gif]

I w ogóle I Serce Destiel i te sprawy. xD
Destiel <3 i z jakiegoś powodu Samiel (Sam z Gabrychem X'D nawet nie wiem czy to jest oficjalna nazwa), i jeszcze Dean z ciastem i Impalą, a do tego Cas z bułą XD
Kiedyś miałam bardzo szczegółowy sen o tym jak to Dean i Sam zarabiali oszukując w bilard... Kij grał tam pierwszoplanową rolę, od tej pory nawet trochę krzyżuję braci. XD
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Ha ha, tak, kiedyś miała większe ciągoty do incestów, więc Dean z Samem... mhm, ale przecież pasuje czyż nie? Duży uśmiech
Wincest zawsze i wszędzie bardzo bardzo tak!

Aczkolwiek Dean z Castielem to jest to co lubimy najbardziej *U*
(chociaż gdyby Sammie pojawił się tam o trójkąta też bym nie pogardziła <przewraca oczami>
(10-05-2012, 03:06 PM)Allantiee napisał(a): (chociaż gdyby Sammie pojawił się tam o trójkąta też bym nie pogardziła <przewraca oczami>

Hm, to ciekawe, pierwszy raz słyszę, żeby się tak ze mną tą trójkątną nowiną nie podzielić. No, no, nieładnie.

Z resztą, jestem wielce załamana ostatnimi sezonami, zastanawiam się czasem, czemu jeszcze SPN oglądam dla Deana, nawet nie ma Impali D:
Ja już wiem ,że będzie sezon 8 i jestem załamana, że będę musiała oglądać tego gniota~
Ale cóż...no będę musiała xD bo Dean~<3
Może wyjdą z tego dołka (mam nadzieję!), wszystko okaże się snem Sama w piekle i będzie trochę ciekawiej.
Moim zdaniem wątek Lewiatanów jest strasznie słaby czy też raczej nie wykorzystali jego potencjału, zamiast tego mamy co odcinek filler. Teraz trochę wrócili głównego wątku, ale i tak wiadomo, że Sam i Dean będą zbierać teraz przyprawy do broni na Lewiatany... jakby pierścieni jeźdźców apokalipsy było mało XD
nie wiem czemu czuję powiew jakiegoś władcy pierdzieli czy coś~
nie podoba mi się wątek lewiatanów. jest nudny przewidywalny, a właściwie nie...
bo w sumie to jest tak mdłe ,że już mi się nawet nie chce myśleć o co chodzi.
Twórcy, czemu nie skończyliście na 5 ?! OTL
Wątek Lewiatanów byłby niezły, gdyby lepiej go poprowadzili, ale najwyraźniej nie mieli pomysłów już. A cały ósmy sezon będą szukać Crowleya i czyśćca XD

(10-05-2012, 03:48 PM)Allantiee napisał(a): Twórcy, czemu nie skończyliście na 5 ?! OTL

Kasa?
Wiesz przecież, jaka była akcja, żeby kręcili dalej, chociaż wiadomo, że zgodzili się nie z powodu fanów (i Mishy XD).
A tak, przyjedzie sobie "drugi demon od końca w x odcinku" do Polski na Mystery Spot i fani wydadzą 300 euro, żeby go pomacać, bo przecież to SPN XD
ja nie chcę macać demona x.
ja chcę pomacać zwłoki y ;P
Bleh, nawet zwłoczek sobie nie pomacasz, bo chyba za drogo wychodzi taki konwent Język
Ja Spn pokochałam w 4 sezonie, w 5 oszalałam, a potem było już tylko gorzej. No i teraz jeszcze to co zrobili z Casem... A i tak będę oglądać (może chociaż Crowley się przewinie... on jest taki, taki... smarmy. Nie umiem znaleźć odpowiedniego słowa. XD)
A Misha jest boski. Znacie ten mem "Meanwhile Misha"?

Jakiś konwent jest w Polsce?
Uuu, Crowley, OMS <3
Pamiętam, kiedy zobaczyłam Marka Shepparda w Doctorze Who, był tylko jeden wielki kwik XD
Ja uwielbiam SPN (poza Team Free Will, Impalą, Gabrychem, Bobbym, Crowleyem i Luckiem) za tę niesamowitą ilość pastiszy horrorów i innych popkulturowych motywów <3

Ano, ano, będzie Mystery Spot we wrześniu w Gdańsku. Wszystko ślicznie pięknie, ale jak rzucili wstępne ceny, to pomachałam konwentowi białą chusteczką. Lubię SPN, ale nie jest tego warte >>'
Pamiętasz ten odcinek z Drakulą? Taki czarno-biały? Sikałam ze śmiechu jak to oglądałam. XD

Ja uwielbiam obsadę, chyba tylko Jared mi nie do końca "wchodzi". Ale to może dlatego, że Sam mnie przez większość czasu wk***.

CZYSTA EURO? CHRISTO! Połowa mojej pensji, a jeszcze tam dojechać trzeba, i nocować, i jeść...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości