Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
18.18%
4 18.18%
Pewnie kupię.
18.18%
4 18.18%
Może się skuszę.
22.73%
5 22.73%
Raczej nie.
27.27%
6 27.27%
Kijem tego nie tknę!
13.64%
3 13.64%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[ONO Natsume] Saraiya Goyou
[Obrazek: 19040.jpg]

- gatunek/kategoria: akcja, historyczny, seinen, okruchy życia
- autor: ONO Natsume
- liczba tomów: 8
- alternatywna nazwa: House of Five Leaves
- oryginalny wydawca: Shogakukan
- status: zakończona
- opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=6713
- opinia: Bardzo lubię prace tej autorki i wielką przyjemność sprawiłoby mi posiadanie ich w jęz. polskim. Niektórzy mogą kojarzyć jej tytuły yaoi, wydawane pod pseudonimem Basso.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Nie znam tej mangi, ani anime, ale słyszałam, że jest świetna. Poza tym lubię takie samurajskie klimaty - bardzo chętnie bym kupiła, nawet w ciemno.
Czytałam, że podobno anime jest bardzo dobre. Chciałam nawet obejrzeć, ale zapomniałam Język Po mangę bym jednak sięgnęła, bo wydaje się być interesująca i choć kreska do najpiękniejszych nie należy, to jest w niej coś intrygującego Uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Nawet nie wiedziałam, że zrobili z tego anime.
Też lubię opowieści o samurajach, a taka kreska autorki bardzo mi odpowiada. Dużo trudniej było mi przyzwyczaić się do tej wykorzystanej w Not Simple (chyba celowy zabieg, aby odbiór historii był silniejszy). Pierwszy rozdział, który przeczytałam bardzo mnie zainteresował. Bardzo, ale to bardzo bym chciała to mieć.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Anime jest fantastyczne. Manga jest także świetna, choć nieco inna: w stosunku do anime ma więcej wątków, postaci i całkowicie inne zakończenie. Propozycja na pewno warta rozważenia.
Czasami myślę sobie, że delikwenci to ludzie, którzy wciąż wierzą, że wszystko wróci do normy, jeśli nadadzą sygnał S.O.S. Ja jednak nie mam już do tego chęci... - Takano Masamune, "Sekai-ichi Hatsukoi"
Opis i kreska intrygują, spróbowałabym z pierwszymi tomami, potem by się zobaczyło.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Oglądałam anime i jakby wyszła w Polsce manga, to z pewnością bym kupiła.
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości