Pytanie o mangastore
Mam pytanie dotyczące waszego sklepu. Ciekawi mnie czy będziecie mieć w ofercie także jakieś gadżety, czy poprzestaniecie tylko na mangach? Nie będę ukrywać, że z pożądaniem patrzę na niektóre "tęczowe" przypinki w sklepie yumegari, ale głupio jakoś tak robić zamówienie dla takiej pierdoły. A jakby tak poszerzyć ofertę o dajmy na to koszulki (nawet z logo Kotori i jakimś tekstem o ornitologii) to też chętnie bym z takiej możliwości skorzystała... Czy komuś się jeszcze ten pomysł podoba?
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
Zapraszamy na konwenty!
tam jest tego od groma i jeszcze troche Duży uśmiech

co do sklepu to pozostawiam się wypowiedzieć Szefowej :3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(25-09-2012, 12:45 PM)D.Lilith napisał(a): Mam pytanie dotyczące waszego sklepu. Ciekawi mnie czy będziecie mieć w ofercie także jakieś gadżety, czy poprzestaniecie tylko na mangach? Nie będę ukrywać, że z pożądaniem patrzę na niektóre "tęczowe" przypinki w sklepie yumegari, ale głupio jakoś tak robić zamówienie dla takiej pierdoły. A jakby tak poszerzyć ofertę o dajmy na to koszulki (nawet z logo Kotori i jakimś tekstem o ornitologii) to też chętnie bym z takiej możliwości skorzystała... Czy komuś się jeszcze ten pomysł podoba?

Gadżety jak najbardziej wprowadzimy. To tylko kwestia czasu, czasu, czasu... Uśmiech
(25-09-2012, 05:48 PM)Shao-ron napisał(a): Zapraszamy na konwenty!
tam jest tego od groma i jeszcze troche Duży uśmiech
Za stara jestem, żeby jeździć na drugi koniec kraju na konwenty i udawać, że bawi mnie nocowanie na jakiejś sali gimnastycznej wśród gromady szesnastolatków Język
A na hotele mnie stać Smutny

(25-09-2012, 07:19 PM)Beata napisał(a): Gadżety jak najbardziej wprowadzimy. To tylko kwestia czasu, czasu, czasu... Uśmiech
Bardzo mnie cieszą te słowa Duży uśmiech
to trzeba jezdzić na coś co jest blisko ^^
ja mam ekhem... tzn mam 18 + 10 lat doświadczenia i jeżdzę (choć powiem ze spanie na podłodze nawet mnie bawi, gorzej z myciem włosów w umywalce szkolnej O.o gdzie ja mam prostownice potem podłączyć?!).

ale jakby był jakiś w okolicy, naktórym akuratnie Kotori sie pojawi to czemu nie? :3
zawsze fajnie spotkac sie ze "swoimi" prawda? :3
No i yaoi na wyciągniecie ręki! Duży uśmiech

ja co konwent obiecuje sobie, ze nie będę kupowała już więcej badzików, nie i już!!!
i zawsze wracam z kolejnymi O.o

Miało być tak pięknie, ale Nejiro odwołali Smutny
Kolejny konwent w Lublinie to Falkon, ale ten jest raczej ogólno-fantastyczny, więc panele o mandze i anime zajmują na nim raczej niewiele miejsca.
Kolejnym problemem jest to, że raczej nie czuję się częścią fandomu. Ja w sumie tworze taki "minifandom" razem ze swoimi młodszymi siostrami (19 i 15 lat). Rozumiemy się bez słów, lubimy te same mangi, oglądamy razem anime, jaramy się tymi samymi paringami itd. Jeszcze rok temu, zanim na stałe wyprowadziłam się od rodziców, mieszkałyśmy nawet w jednym pokoju xD Czułabym się samotna jadąc na jakikolwiek konwent bez nich, a niestety starsza z nich jest strasznym dusigroszem i pojechałaby może gdyby jej ktoś nie tylko wejściówkę opłacił, ale i bilety dojazdowe na konwent i najlepiej na miejscu coś jeszcze kupił. A młodsza jest w mniemaniu moich rodziców za młoda. Nie przekonuje ich nawet fakt, że pozostawałaby pod moja opieką.
To ja jeszcze od siebie nieśmiało dodam, że za kilka tygodni Mangastore pojawi się w zupełnie nowej odsłonie.
Naczelny mechanik Kotori
Kilka tygodni to znaczy 2-3, czy 9? Bo to różnica w sumie jest Zdezorientowany
(01-10-2012, 02:24 PM)D.Lilith napisał(a): Kilka tygodni to znaczy 2-3, czy 9? Bo to różnica w sumie jest Zdezorientowany

Znając mojego męża stawiam raczej na 9 Uśmiech Nie dlatego, że leń, tylko dlatego, że dłubek z niego straszny i nad byle pierdołą będzie siedział i siedział. A sklep dziubie tak, jakbyśmy mieli być konkurencją dla Amazona Uśmiech
Konwenty są fajne. Można zmacać taką Shao <333

Wybaczcie offtop, ale musiałam to powiedzieć.
[Obrazek: 2942a2p.jpg]
*blush* no można >///<
Kochana jestes <3 :*

Mam pytanko dotyczące sklepiku Uśmiech Tzn płatności konkretnie. Pierwsze primo - nie ma w opcjach transferuj.pl mojego banku. Tzn jest, ale getinbank ma kilka możliwości logowania, tj. jeśli przerzuca mnie do gb24, to mój login z getinonline tam nie działa i ni chuchu nie zapłacę. Więc - czy mam za każdym razem wybierać "poczta/przelew tradycyjny" czy może jest szansa na opcję "płatność kartą kredytową" (bo takowej nie zauważyłam >_>)
Drugie primo - czy jeśli przesyłka jest wliczona w cenę prenumeraty (SD) to czy jest możliwość wybrania innej opcji przesyłki niż list zwykły - za dopłatą ofc?
Oczywiście to są pytania po fakcie, ale tak w kwestii uściślenia Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Skoro prenumerata ma opłaconą przesyłkę to czy mogę dobrać to niej jakiś tomik - żeby został wysłany razem z prenumeratą i żeby nie płacić dodatkowo za przesyłkę? Zakochany Tyran 4 (tu jest prenumerata) i Kwiaty Grzechu 2 (chcę zamówić dodatkowo) wychodzą mniej więcej w tym samym czasie.
(16-01-2014, 03:03 PM)limonka napisał(a): Skoro prenumerata ma opłaconą przesyłkę to czy mogę dobrać to niej jakiś tomik - żeby został wysłany razem z prenumeratą i żeby nie płacić dodatkowo za przesyłkę? Zakochany Tyran 4 (tu jest prenumerata) i Kwiaty Grzechu 2 (chcę zamówić dodatkowo) wychodzą mniej więcej w tym samym czasie.

Oczywiście, że można. Proszę podać nr zamówienia, dodam do niego "Kwiaty grzechu" a pieniądze za komiks należy, w tym przypadku przelać na nasze konto bankowe.
A ja się czuję taka zignorowana! *smark*
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości