Wróć do nas, Ai
#1
Jeśli gdzieś wynoracie w sieci, znajdziecie w prasie, wygrzebiecie w śmietniku jakąś, nawet malutką informację o powrocie Ai do rysowania, to tu jest miejsce na takiego niusa.
Dla dobrego samopoczucia szefowej możecie nawet kłamać... ja i tak czekam na cud.
#2
Od czasu do czasu pojawiają się na twitterze Cookie (magazyn na łamach którego wychodziła Nana) odpowiedzi dla fanów, którzy pytają o powrót Nany. Zdarzają się nawet takie wpisy po angielsku, niestety przekaz jest ciągle taki sam - czyli "przepraszamy, jak czegoś się dowiemy to damy znać". Ostatnio brzmiało to tak: Thank you for your message from Italy! We’re very sorry, but we cannot say anything about that now. We promise that we will announce every single information about NANA(‘s re-start) on Cookie and here or our official website. Please wait for a while. Sorry again.
Cóż, przynajmniej nie zaprzeczają, ale znając Japończyków to może być równie dobrze po prostu unikanie kategorycznego powiedzenia "nie, nie będzie Nany". I weź tu człowieku dowiedz się czegokolwiek...
#3
Matko, ja, jak jakiś narkoman, latam po internecie i szukam informacji. Jestem absolutnie Nanouzależniona. Pomijam fakt, że autorka skończyła w takim momencie, że deprechę miałam przez tydzień. Snułam się po chacie i ryczałam... ja, stare babsko.
#4
To smutne, ale naprawdę nic nie wskazuje na to by ona w najbliższym czasie wróciła do rysowania, a po takich przerwach mangaczki rzadko wracają. Najczęściej się gdzieś ślubują i zajmuja rodzina jak na porządne japonki przystało...ale juz z samego względu na charakter jej manga, Ai Yazawa nie wydawała sie byc taką "porzadną" japonką...
#5
A we mnie wciąż jest iskierka nadziei, że Nana doczeka się kontynuacji. Uznaję, że brak oficjalnych wieści ze strony magazynu, w którym rozdziały Nany się ukazywały, to mimo wszystko dobra wiadomość. Wiem, że Japończycy nie lubią mówić niczego wprost, ale gdyby nie było szans na ciąg dalszy, to by nie pisali fanom "prosimy o cierpliwość", nie? Bo o samej Yazawie nie wiem kompletnie nic od czasów wyjścia ze szpitala. Nie wiem co się stało i jakie to poniosło konsekwencje, ale życzę jej dużo zdrowia.
#6
Nowe wieści o Yazawie - iskierka nadziei na powrót do rysowania Nany ciut urosła...
http://www.animenewsnetwork.com/news/201...om-chapter
#7
Trochę późno się odzywam, ale czy ktoś ma jakieś informacje na temat powrotu Ai Yazawy do pracy? Wiadomo coś, czy wróci do "Nany"?
#8
Wieść gminna niesie, że Ai Yazawa pracuje nad 22 tomem Nany. Kto się cieszy?
#9
Jejku jej, przecież dziś nie jest 1 kwietnia.
Skąd takie budzące nadzieję niusy pochodzą?
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
#10
Czy można wiedzieć skąd takie wiadomości ? Uśmiech To dla mnie zbyt piękne.. ;o
#11
Matko, także chcę wiedzieć skąd ta informacja! Zaraz serducho mi wyskoczy! Czekałam na tę chwilę. Jednak nadzieja umiera ostatnia Uśmiech
#12
Widzę,że odpowiedzi nie zobaczymy-co mnie bardzo smuci :<
#13
Ja dowiedziałam się o tym z Aska Waneko, więc męczcie ich, męczcie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości