Sherlock

W pewnym momencie myślałam, że to prawdziwy trailer do 3 serii i o mało nie dostałam zawału.....
Widziałam to już wcześniej <3 Jest genialne, naprawdę, i może przyprawić o zawał XD
nie wiem dlaczego zawał, to by była bomba *_* a wygląda tak realnie! O_O
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
no strasznie realnie... tak w połowie klipu to w panice zaczęłam się zastanawiać czy to jest możliwe, żeby John tak zaczął wariować i mieć zwidy....
Tęskni, biedak.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Prawdę mówiąc to serial mnie nakłonił do przeczytania całej serii pióra Doyle'a. Jak już nastawiłam się na hinty, to i samo czytanie powieści stało się o wiele ciekawsze, a i skłoniło mnie do zastanowienia się "jak Moffat lub Gatiss by to uwspółcześnili" Oczko
W BBC Sherlocku chyba nie ma postaci, której bym nie lubiła lub która by mnie nudziła. Nawet Anderson jest postacią komiczną w momencie gdy Sherlock jedzie po jego intelekcie. Lubię też Molly - jest dowodem na to, że kobiety nie muszą być super hiper, by zyskać miano fajnej, przyjaznej postaci. Lestrade jest cudowny (po cichu pairinguję go z Molly). A Johnlock? To już jest oczywiste. Lubię też fandom za MorMor (jakie to piękne, że brak pewnej postaci w serialu wcale nie przeszkadza fanom w pairingowaniu). Czego nie lubię? Czekania Smutny
Te hasła, które Moffat i Gatiss rzucili na twitterze (odnośnie 3 sezonu), dodatkowo spędzają sen z powiek. Rat, wedding, bow. Swoje koncepcje mam, ale co mi po nich jak nie znam oficjalnej interpretacji tych trolli D:
(18-09-2012, 12:16 PM)Kitsune napisał(a): Prawdę mówiąc to serial mnie nakłonił do przeczytania całej serii pióra Doyle'a.
Miałam dokładnie tak samo Uśmiech
Nigdy jakoś nie byłam fanką sherlockowych klimatów. Zagadki detektywistyczne przeważnie mnie nudziły. Jeden odcinek Sherlocka i zmieniła zdanie. Bohaterowie są tak świetnie skonstruowani, że nie da się ich nie lubić, fabuła nie zamula a dialogi powalają. W ogóle przeniesienie akcji do naszych czasów, było strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam współczesny Londyn.
No i wspaniali aktorzy, którzy genialnie odegrali swoje role. Pan Freeman jest tak uroczy jako John, że schrupałabym go jak ciasteczko X3
Teraz tylko czekam do przyszłego roku, aż wyjdą nowe odcinki Duży uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
A wiecie, że jest manga Sherlock? Duży uśmiech Jakoś tak niechcący trafiłam na pierwszy rozdział xD
[Obrazek: 85266405.jpg][Obrazek: 55162082.jpg]
Była o tym mowa gdzieś tam wcześniej, ale zupełnie o tym zapomniałam Język

Gdzie można przeczytać? Duży uśmiech
Ja znalazłam skany po angielsku na Tumbler, ale nie wiem czy mogę dać tutaj link :|
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jeśli nie tu, to na priv zawsze albo na gg, albo od biedy jakoś na tumblrze Język

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości