Sherlock
Może, ale nie łudźmy się, tam się nie robi dla fanów, tylko kasy Język
Nie mniej czekanie ssie, ale przy Doctorze Who się przyzwyczaiłam już, więc przeżyję Język będę oglądać gify i inne obrazki XD

Koreańczycy znów wygrali, cóż u nich Sherlock jest najwyraźniej o czymś innym niż u nas Język
A tam. O tym samym jest, tylko oni są bardziej emocjonalni. Język
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Mags!!! Właśnie zobaczyłam twoją sygnaturę! PASUJEMY!!! <3

Swoją drogą: ostatnio "podsuwam" współlokatorce seriale, żeby ją oduczyć oglądania Twilight bo mnie sama obecność tych DVD na półce fizycznie boli. Najpierw wepchnęłam jej Supernatural, potem Sherlocka. Przed chwilą pokazałam jej koreańskie trailery. Jej komentarz: "heteroseksualne jak Dean Winchester". Uczeń przerósł mistrza.
Ha, no fakt Duży uśmiech
Zakochałam się w tym gifie od pierwszego wejrzenia X"D

(22-05-2012, 11:47 PM)Caliorne napisał(a): Swoją drogą: ostatnio "podsuwam" współlokatorce seriale, żeby ją oduczyć oglądania Twilight bo mnie sama obecność tych DVD na półce fizycznie boli. Najpierw wepchnęłam jej Supernatural, potem Sherlocka. Przed chwilą pokazałam jej koreańskie trailery. Jej komentarz: "heteroseksualne jak Dean Winchester". Uczeń przerósł mistrza.

Komentarz wygrał internet XD
Ale bardzo dobrze czynisz, odciągając od Twilight. Mam to szczęście, że moi znajomi nie znoszą go pasjami, nie muszę się wysilać. Z drugiej strony to nie przeszkadza mi indoktrynacji serialowo-filmowej, co widać najlepiej po Allantiee, najpierw był Star Trek, potem Doctor Who i Sherlock, a na koniec SPN, hu hu >D
To tak w ramach crossoverów:

[Obrazek: 2912_6023_600.jpeg]
O dżisas, właśnie mam nowy OTP: Crowley/Lestrade. Crowstrade? Język

Rzucę ten temat na następny Big Bang chyba, może ktoś napisze... <3
He, he >D No i jak tu nie kochać fandomów, prawda? <3

SuperSherlockWho świetnie działa XD
A widział ktoś już to? http://anime.com.pl/Serial_Sherlock_docz...,6525.html
LOLCyklop
Widziałam na hatak XD Moja pierwsza myśl po tym newsie: Yaoi? XDDDD
Gdyby to było yaoi, to chyba umarłabym ze szczęścia xD. Ale pewnie nie, jeśli już, to tylko slashable będzie... Chociaż jestem ciekawa, jak będzie wyglądać rysowany Sherlock do spółki z Watsonem ^^.
Zabawnie Język

[Obrazek: sherlockcover_1346656701.jpeg]
(03-09-2012, 09:46 PM)Mags napisał(a): Zabawnie Język

I właśnie w takich wypadkach wyrażenie LOL jest dosłowne (Sherlock jeszcze może być, ale Watson... biedny Freeman). Może będą lepiej wyglądać czarno-biało...?
LOL widziałam XD nie wiem - bać sie czy cieszyć XD yaoi to to nie bedzie. Dammit. Zobaczymy xD

Nie widziu obrazka

O, już znalazłu i widziu. O mój LOLu XDDDDDDDDD

o, to mi sie podoba xD tylko nie wiem kto to rysował.
[Obrazek: 09094283954392835213.jpg]
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Mnie się tam podoba, Sherlock ma fajne oczka ^^ Może zrobić z tego kolejną propozycję do wydania?
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Ahaha to będzie dobre xD ale pewnie skończy podobnie jak Supernatural Język

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości