Sherlock
No ja wiem wiem <przewraca oczami>
Chociaż i tak z checią bym to zobaczyła *U*

Ach chyba nie mogę się doczekać kolejnego sezonu!
(10-05-2012, 03:47 PM)Allantiee napisał(a): No ja wiem wiem <przewraca oczami>
Chociaż i tak z checią bym to zobaczyła *U*

To narysuj, ja i fandom się ucieszymy Język
Zrobili Watsona kobietą, bo w ten sposób
a) mają nadzieję uniknąć pozwu od BBC (które już zapowiedziało, że pozwie, bo amerykańcom nawet nie przyszło do głowy skontaktować się w sprawie praw autorskich)
b) musi być romansidło, a że juesendej to nacja pruderyjnych hipokrytów, a producenci chcą, żeby serial przyciągał jak najwięcej widzów, więc będzie wagina

Serio, w stanach nie ma szans na otwarty wątek gejowski w prime time tv. Nie wiem czy ktoś pamięta, ale jaka afera była o niewinny pocałunek w Glee...
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
TRUE, wszystko to wiemy, ale Lucy Liu wygląda naprawdę strasznie, więc "Sherlock" będzie musiał być naprawdę mocno zakręcony i żyjący w swoim świecie, żeby z nią romansować XD Toż to można się jej ciężko wystraszyć.

(10-05-2012, 08:07 PM)Caliorne napisał(a): b) musi być romansidło, a że juesendej to nacja pruderyjnych hipokrytów, a producenci chcą, żeby serial przyciągał jak najwięcej widzów, więc będzie wagina

Serio, w stanach nie ma szans na otwarty wątek gejowski w prime time tv. Nie wiem czy ktoś pamięta, ale jaka afera była o niewinny pocałunek w Glee...

Ech, wiadomo, między innymi dlatego kręcili QaF w Kanadzie, a to było dwanaście lat temu (już, oms oO)
A ja nie widziałam tej amerykańskiej wersji.. Może to i dobrze.. Uśmiech
Mmm... Pofantazjować dobra rzecz ale ja bym chętnie zobaczyła Freemana wplatającego swoje paluszki w te loczki Benedicta.. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Bo tej amerykańskiej wersji jeszcze nie ma, dopiero powstaje (przynajmniej pilot) Oczko

Myślę, że 80% fandomu chciałoby to zobaczyć Język
Uwaga, oto pierwszy trailer amerykańskiej wersji:
http://www.youtube.com/watch?v=yrDVSxNyc...r_embedded

Co o nim sądzicie? Moim zdaniem bardzo próbują naśladować "Sherlocka", ale efekt psuje to, że ten aktor jest taki mainstreamowo ładny, chociaż jest niezłym aktorem. No i Lucy Liu, która ma na imię Joan...
Oglądając te urywki cały czas miałam wrażenie, że to kopia czegoś lepszego, co już widziałam.

Ale mam mnóstwo rzeczy na które chciałabym ponarzekać. Język
Serial jako taki bardzo lubię (zagadki kryminalne, tajemnice itp.), natomiast kompletnie mnie nie ciągnie w kierunku sparowania tych dwóch panów.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Eee... kolejny Sherlock? I z babskim Watsonem?... Nie, dziękuję, zostaje przy BBC, które jest tak boskie że żadnego innego nie potrzebuję (no ewentualnie kinówkę bo też jest świetna <3 )
To to mi się wcale nie podoba i ten pan na Sherlocka nie pasuję ani trochę :<
Czułam się mega dziwnie oglądając to preview Oo
Na razie jestem średnio przekonana, zwłaszcza amerykańskim Sherlockiem (choć jak widać on jest tam z importu XD).
Przynajmniej Liu wygląda lepiej niż na zdjęciach z planu.
Poczekajmy z bulwersowaniem do pilota Oczko
Dla mnie w "Elementary" nie ma żadnej chemii pomiędzy tą dwójką. Zero. Nic. I nie chodzi mi o tą homoerotyczną część, bo wiadomo, że tutaj nic z tego nie będzie, ale o tą przyjaźń. To coś, co sprawia, że Holmes i Watson to dwie połówki zespołu, nieważne w której adaptacji.
A poza tym Joan - chirurg - prawie mdlejąca na widok ciała ... ...
No i co mnie najbardziej boli: Holmes nie jest Holmesem. "I'm sorry for everything before"? "Sometimes I hate that I'm right"??? I on jest taki przeraźliwie normalny... I do tego wydaje się jakby bardziej miękki. Nie chodzi mi o narkomanię, bo to jest totalny canon, ale że Sherlock zgadza się na to, żeby jego ojciec wysłał go do NY? Tajasne, już to widzę, chyba że by naprawdę chciał tam pojechać. A najbardziej frustruje mnie to, że najpiękniejsza przyjaźń w światowej literaturze została właśnie zepchnięta brudnymi butami do poziomu wynajętej, opłaconej niańki i jej pacjenta-narkomana. Owszem, Holmes i Watson trafili na siebie przypadkiem i zamieszkali razem ze względów finansowych, ale Watson został dlatego że chciał, nie dlatego że ktoś go do tego wynajął.
No, po prostu... CHARAKTERYZACJA. KTO NAPISAŁ TEN CHOLERNY SCENARIUSZ?
To wszystko.

I tak, wiem że to tylko trailer, i że pewnie obejrzę przynajmniej pilot, bo od kiedy skończyłam 15 lat połykam wszystko związane z Holmesem, ale no...
[Obrazek: tumblr_m2k78yTdES1qclbd5o1_250.gif]
Jak wszyscy wiemy chodzi o marketing, da? Normalny się sprzeda lepiej większej liczbie widzów stacji.
Z resztą, tak naprawdę mamy kolejny serial z cyklu: rozwiążmy tę zbrodnie, tylko opakowali to nam w Sherlocka (bardziej kopię kopii kopii Sherlocka).
Podejrzewam, ze poza pilotem nie zrobią więcej, no może pierwszy sezon jeszcze pójdzie, ale będzie taka nagonka, że zrezygnują X'D
(17-05-2012, 02:14 PM)Mags napisał(a): Normalny się sprzeda lepiej większej liczbie widzów stacji.

No nie wiem, jak widać "nienormalny" ma ogromne wzięcie. Również w USA, mimo że wycięli niektóre sceny z pierwszego sezonu żeby wepchnąć więcej przerw na reklamy. Ale też nie mogli tutaj za bardzo upodobnić go do Sherlocka z BBC.

I tak, też mi się wydaje, że to będzie takie CSI Holmes. I że długo nie przetrwa, bo to wszystko już było i to lepsze. No, chyba że Amerykanie jak zwykle pokażą, że najgłupsze scenariusze najbardziej im się podobają. A to, że Lucy Liu nie może już poruszać żadnymi mięśniami twarzy też zdaje się nikomu nie przeszkadzać.
(17-05-2012, 03:19 PM)Caliorne napisał(a):
(17-05-2012, 02:14 PM)Mags napisał(a): Normalny się sprzeda lepiej większej liczbie widzów stacji.

No nie wiem, jak widać "nienormalny" ma ogromne wzięcie. Również w USA, mimo że wycięli niektóre sceny z pierwszego sezonu żeby wepchnąć więcej przerw na reklamy. Ale też nie mogli tutaj za bardzo upodobnić go do Sherlocka z BBC.

Nie próbuj dyskutować z amerykańskimi producentami Język
Oni wiedzą lepiej.
Plus, muszą uważać bardziej, bo jeden detal za dużo i Moffat będzie mógł ich pozwać razem z BBC Oczko

Oj, Lucy to już inna sprawa...

Cytat:A poza tym Joan - chirurg - prawie mdlejąca na widok ciała ... ...

Pewnie nie powinnam bronić tego serialu i ten motyw raczej nie trzyma się kupy, ale z drugiej strony ona mu zaprzeczyła jakby była chirurgiem, wiec znając życie (i popkulturę) pewnie ma jakąś traumę zawodową Oczko

Ten serial będzie popularny i wielu ludzi obejrzy pilota, żeby sobie porównać z brytyjską wersją. To znaczy, że skoczą im statystyki i będą mieli dobry powód, żeby kręcić cały sezon XD Zwykle fani piszą petycje, żeby jakiś serial wrócił, a tu może być odwrotnie, hm...
Pewnie gdyby Mofftiss i BBC ich pozwali, to byśmy jeszcze dłużej musieli czekać na 3 sezon... To i tak już jest tortura, przecież jeżeli ten wyjdzie po 18 miesiącach, bez żadnych opóźnień, to spędzimy łącznie 3 lata czekając. XD Przypomina mi się, gdzieś widziałam nawet, że fandom Sherlocka to "the fandom who waited".

Btw, wpadł mi w szczękoczułki koreański trailer do drugiego sezonu. Nie mogę, po prostu padam na ziemię i klękam przed koreańcami. Te filmiki chyba robi jakaś napalona, zapłakana fangirl. XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości