Sherlock
Moja wielka miłość od ponad półtora roku, a biorąc pod uwagę jak szybko mi się zazwyczaj nudzą takie rzeczy, mówi to samo za siebie.

To co najbardziej kocham w tym serialu to:
a) genialny humor i dialogi (egocentryczne wywody Sherlocka <3)
b) Mark Gatis (Godtiss) jako Mycroft (oraz na co dzień jako perfidny troll)
c) to, że każdy, nawet najmniejszy i najgłupszy szczegół okazuje się być potem ważny dla fabuły (Bluebell, anyone? Język) oraz to, że "nic nie ginie" (Lestrade bez obrączki w Hound?)
d) Benedict Cumberbatch i jego nieludzkie kości policzkowe i pękające w szwach koszule (mówcie mi Cumberbitch)
e) Andrew Scott i jego przerażająco pociągający Moriarty
no i f) FANDOM, który produkuje takie rzeczy
[Obrazek: tumblr_lznonq11oB1ro8s8eo1_500.jpg]
i nie daje się nieskończonej frustracji, którą poddają nas Moffat i Gatiss. I to wszystko oczywiście przez łzy (kto jeszcze dał się ponieść tej ogólnej histerii przed Reichenbach?)

A w ogóle co ja się produkuję, to moja największa miłość i tyle.
[Obrazek: tumblr_m2t3gwzzVL1qdp96l.gif]
Aww, nareszcie ktoś, kto mnie rozumie Duży uśmiech

Wprawdzie nie fandomuję (ale uwielbiam fandom za akcje "Believe in Sherlock") za dużo, ale shipuję od zawsze (no dobra przed BBC i filmami z Robertem Downey Jr też to robiłam) Sherlocka i Watsona <3

A Cumberbatch, nie mam słów na niego, czasem jak na niego patrzę, to wydaje się być przerażający (naprawdę, a moja mama się go boi XD), a potem znowu FANGASM (dlatego nie mogę się doczekać drugiego Star Treka Duży uśmiech).
Z drugiej strony jestem wielką fanką Freemana, bardzo Duży uśmiech
Ja nigdy nie fandomowałam przed Sherlockiem, a potem mnie wciągnęło pomiędzy sezonami. Kocham ten fandom za to, że ogląda teraz Reichenbach klatka po klatce żeby tylko zauważyć jakiś szczegół który wcześniej umknął.

A zna ktoś koreańskie trailery? Jak zapowiedź epickiego romansu. Język

Freeman to w tej chwili jeden z najlepszych aktorów na świecie. Uwierzę mu w każdą emocję.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Ten... ten... TRAILER ! ! XD Tylko Koreańczycy mogli wpaść na coś takie, ha ha!
Nooo, jak go widzę to za każdym razem rzygam tęczą. xD
Dołączam się, dołączam się.. Bożesztymój jak ja uwielbiam Sherlocka w wykonaniu Benedicta.. Jest genialny, no genialny po prostu.. Zresztą kto oglądał, ten wie.. Duży uśmiech Niech już mi dają ten kolejny sezon, bo chcę wiedzieć dokładnie co tam się wydarzyło i chcę znowu podziwiać mistrza dedukcji.. :O
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Na jakiej stronie znajdę Sherlocka online/do pobrania? Bo kurde... szukam i szukam, a znaleźć nie mogę, ciągle tylko Sherlock z X lat wstecz... a chciałabym pojąć zachwyt wszystkich wokół. Duży uśmiech
Wpisz "Sherlock BBC" Uśmiech linków pewnie podawać nie można, ale spróbuj na chomiku albo torrentach, zapewniam, że są tam wszystkie odcinki w liczbie sześć (no dobra, siedem z pilotem Język) Uśmiech
Ja zawsze ściągam z Filestube. A raczej tam szukam. Uśmiech
Podpisuję się tutaj obiema rękami i nogami <3
Serial świetny, muzyka również a i powiedziałabym ,że chyba podoba mi się bardziej niż Sherlock z Robertem...(chociaż well ~ Rob i Jude <333)

Chociaż mogę się też podzielić bólem nad amerykańską wersją z Lucy Liu jako Watsonem...ja się pytam o kukurydzę tutaj chodzi >>''
(10-05-2012, 03:04 PM)Allantiee napisał(a): Chociaż mogę się też podzielić bólem nad amerykańską wersją z Lucy Liu jako Watsonem...ja się pytam o kukurydzę tutaj chodzi >>''

No cóż, Amerykanie też chcieli XD Z resztą nie ma co się tak ekscytować niezdrowo, na razie kręcą pilot, więc nawet nie wiadomo czy w ogóle dostaną zielone światło na pierwszy sezon Język
Cóż, kiedyś uwielbiałam Lucy, ale co ona ze sobą zrobiła D:
Nie lubię jej i nigdy nie lubiłam...
No i niestety Watson kobietą mnie nieco boli...
Mam nadzieję ,że nie dostaną zielonego światła, bo to będzie oznaczało ,że świat się powoli kończy xD
No wiesz, Watson musi być kobietą, żeby mógł byś romans Język Amerykanie . . .
żeby mógł być romans to musi być kobietą...no fascynujące ale nielogiczne >>''

gejoza ma być! wszyscy wiedzą ,że oni powinni być parą...i nie rozumiem ,czemu by nie zrobić tego w taki właśnie sposób...
poprawność polityczna pff...
No dobrze, dobrze, ale tak jest ciekawiej dla nas Uśmiech W sensie: nie rzucają się sobie w ramiona i seks XD W tym serialu nie o to chodzi, a my możemy sobie pofantazjować Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości