Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
31.25%
10 31.25%
Pewnie kupię.
31.25%
10 31.25%
Może się skuszę.
18.75%
6 18.75%
Raczej nie.
15.63%
5 15.63%
Kijem tego nie tknę!
3.13%
1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Katou Setsuko] Wasuremono
[Obrazek: 29492.jpg]

Wydawca: Core Magazine
Tomów: 1
Status: Zakończony
Gatunek: Dramat, Romans, Yaoi
Opis:Masatsugu sensei, który uczy kaligrafii, od bardzo dawna lubi jednego ze swoich uczniów. Gdy jego uczucia stają się silniejsze, zaczyna unikać kontaktu z Sumiyą... Kiedy ten zauważa dziwne zachowanie Masatsugi, doprowadza do konfrontacji, która kończy się namiętnym seksem. Jednak po fakcie Sumiya nagle znika...
Zawiera też 3 urocze historie o przeprowadzce do nowego miejsca, niechcianym wyznaniu uczuć i kłótni o zgubioną marynarkę.

W mandze się zakochałam od razu po przeczytaniu pierwszego rozdziału. Kreska jest naprawdę ładna, a fabuła nie jest taka banalna. ^^

PS: Sorki jakby się temat powtarzał, ale przejrzałam wszystko i nic nie znalazłam.
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Brałabym Oczko .
Czytałam i jestem na nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Uwielbiam kreskę tej autorki, jestem na tak.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Z tego co pamietam, było bardzo przyjemne Uśmiech

Sprawdziłam dokładniej swoją ocenę na MAL'u. Dość niska, ale jeśli nie pamiętam by było złe, to znaczy, że i tak chętnie zakupię.
Jestem na tak ^ ^
Chcę to ! <3
Uwielbiam <3
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Niestety, nie dla mnie.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Niby nie ma tam nic takiego, ale co jakiś czas wracam do tej mangi. Fajnie by było, gdyby zamiast szukać w internecie, mogłabym po prostu sięgnąć po nią na półce. ; )
To jest ten tytuł, gdzie uczniowie mówią swoim senpaiom/senseiom, że ich lubią, a potem dobierają się im do rozporków, a potem następuje wyznanie miłości zaraz po wyjęciu palca z d...?
Nie, ale poziom podobny xDD
Pytanie, czy faktycznie byłoby zapotrzebowanie na tytuł, w którym fabuła jest aż tak szczątkowa?
Przyznaję, czytało mi się całkiem miło (aż sięgnęłam w czeluści Internetu z tego wszystkiego), ale... hm... no... ten.
Najwyższych lotów tytuł to to nie jest.
No z tego co widzę patrząc na ankiety to ogólnie jest małe zapotrzebowanie na fabułę.
Niestety, seksy i zniewieściałość mają irracjonalną przewagę. Tak to jest jak się gimbazę do internetów wpuści...
Tytuł na pewno nie jest wysokich lotów. Dałam swój głos na raczej tak, ponieważ czasem lubię sobie do niego wrócić. Na takiej samej zasadzie stoi u mnie na półce Neo Arcadia. Na pewno nie będę płakać jeśli nie zostanie to wydane.
(btw. szkoda, że nie można zmieniać głosów w ankiecie, bo przydałoby mi się skorygować kilka zaznaczeń)
[Obrazek: sy4ef9.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości