Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
17.65%
3 17.65%
Pewnie kupię.
23.53%
4 23.53%
Może się skuszę.
5.88%
1 5.88%
Raczej nie.
41.18%
7 41.18%
Kijem tego nie tknę!
11.76%
2 11.76%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKANO Ichigo] Orange
[Obrazek: 51K3lLFi8GL..jpg]
Autor:Takano Ichigo
Wydawca:Shueisha
Typ:Manga
Ilość tomów: 3
Gatunki: Shoujo, Szkolne życie,Romans, Okruchy życia,Tragedia,Tajemnica, Supernatural
Opis: Wiosną, kiedy Takamiya Naho kończy 16 lat, dostaje dziwny, ale bardzo szczegółowy list od siebie z przyszłości. Na początku myśli, że to całkowita ściema, ale okazuje się, że wszystkie informacje zawarte w liście się sprawdzają. Łącznie z tym, że do szkoły przenosi się jeden uczeń, Naruse Kakeru...

Komiks zostanie wydany przez Wydawnictwo Waneko.
Hmm... nie czytałam, ale opis fajny Duży uśmiech więc jestem na tak ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Nie znam tego tytułu, ale opis jest całkiem zachęcający.
Tak Duży uśmiech
Ciekawy opis, ładna okładka - kupiłabym Uśmiech .
Okładka naprawdę ładna, ale opis mnie nie zachęca. Raczej nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Wydaje się fajne. Kupiłabym zależnie od ceny.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Dużym minusem tej serii jest to, że została przerwana. Bo historia naprawdę ciekawa i wzruszająca, ale moim zdaniem trudno ją zakończyć w satysfakcjonujący sposób.. I choć mi się bardzo podobała, to nie wiem czy bym kupiła...
Po pierwsze, należałoby w informacjach dodać, że seria została PORZUCONA. Sama chętnie przeczytałabym tę mangę, ale po jej ZAKOŃCZENIU. Nie chce sytuacji, w której autorce znów "nudzi się dana historia" i wydawnictwo zostaje z niedokończona serią.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
To tytuł z zeszłego roku, więc może się coś jeszcze zmieni.
Dlatego wątek na razie zostaje w Propozycjach.
Nie czytam szojek, tym bardziej szkolnych, ale ta jest inna (tak jak Ore Monogatari!!, świetna komedia xD ). I kurcze tak bardzo wyczekuję kolejnych rozdziałów. >.< Autorce udało się stworzyć całkiem interesującą historię, chociaż mogłoby się wydawać, że koncepcja listu z przyszłości nie jest nowa i takie se to będzie. Ale nie. Akcja płynie w swoim tempie, a dzieciaki starają się dokonywać jak najlepszych wyborów, by tym razem uratować przyjaciela. Kolejnym fajnym elementem jest to, że nie ma wkurzającej głównej bohaterki -Takamiya dare radę. Podoba mi się również więź między bohaterami.
Byłabym baaardzo zainteresowana. Mimo że duże oczy wciąż działają mi na newry. >.>

Btw. - w sierpniu wychodzi 3 tom, więc przydaloby się uaktualnić opis.
Spoko, na razie poczekam do jutra.
Pierwsza myśl "Czyżby Waneko xD?"
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Akurat o tym tytule nic nie wiem, ale wolę poczekać do jutrzejszego ogłoszenia.
Haha! Właśnie przeczytałam wpis u Waneko, ile ma mieć tomów jutrzejsza nowość. Większość obstawia Orange. xD No cóż, najwyżej będzie to kolejny temat do zamknięcia. ^^'
No to można już zamknąć xD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości