Game of Thrones
No i teraz chyba zrozumiałam... Dobra dziewczyny, jako wchechmocny moderator nakazuję wam swoim moderatorskim dekretem założyć sobie osobny temat ze spoilerami. xD
Wtedy może łatwiej będzie się powstrzymać i tam nie zaglądać... T_T
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
(31-05-2012, 09:16 AM)masza napisał(a): Było nie czytać ukrytych treści
Ja się nigdy nie naucze...
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(31-05-2012, 09:11 PM)Caliorne napisał(a): Wtedy może łatwiej będzie się powstrzymać i tam nie zaglądać... T_T
Buhahahaha i Ty w to wierzysz xD
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Drugi sezon za nami, jakie wrażenia po ostatnim odcinku?
Ja jeszcze nie obejrzałam, może jutro będę miała czas.
Ale kupiłam sobie pierwszą książkę (w ogóle jakie to wielkie tomiska są! i aż 9! DZIEWIĘĆ! I to jeszcze nie koniec!!!) i dzisiaj zaczęłam czytać w tramwaju. Jak na razie jest ok, chociaż serial bardzo dokładnie wszystko odtworzył, więc nie ma niespodzianek.
Ja póki co jestem za przedostatnim i twierdzę że był ZAJEBISTY!!! Jestem na etapie polowania na blu-ray z S1 i cholera jasna KOCHAM TYRIONA. No kocham.
Właśnie skończyła finala, no i nie wiem, w sumie mi się podobało (poza wątkiem Jona, który mnie tak strasznie nuuuudziiii).
Trochę jestem zawiedziona blizną Tyriona. Szczerze powiedziawszy jest słaba, a nie straszna i potworna Język
(04-06-2012, 10:05 PM)Mags napisał(a): Właśnie skończyła finala, no i nie wiem, w sumie mi się podobało (poza wątkiem Jona, który mnie tak strasznie nuuuudziiii).
Trochę jestem zawiedziona blizną Tyriona. Szczerze powiedziawszy jest słaba, a nie straszna i potworna Język
Czekałam tyle, aby zobaczyć, że zaoszczędzili na charakteryzacji i nie ucięli mu nosa wrrrrrr; w książce jest przecież Tyrion bez nosa. Oczywiście znając życie trzeci sezon zacznie się już po bitwie na Pięści Pierwszych Ludzi i tyle się naoglądaliśmy Innych. Aha i jakoś strasznie denerwuje mnie Ygritte, sama nie wiem w książce zupełnie mi nie wadziła, a teraz... może to sposób mówienia tej aktorki.
No był bez nosa, dlatego tak się wstydził przed Shae... a taka blizna serialowa, no cóż, nie postarali się szczególnie.
Lubiła Ygritte w książce, tak samo jak cały wątek Jona. W serialu zaś, panna ładna i ruda, ale jako Ygritte jest denerwująca XD
Ja w ogóle nie lubię wątku Jona, nie znoszę takich umęczonych "młodych wertherów" z ich weltschmerzem i pieprzonym, bezużytecznym honorem. Zawsze jak jest Jon to częściowo przewijam.
Za to Aryę lubię. I Cersei, straszna z niej suka. I starszego Lannistera też lubię, przynajmniej wie czego chce.

I tak teraz czytam tą książkę i nie uważacie, że ten aktor, który gra Joffreya (nie pamiętam nazwiska) jest naprawdę świetny? W książce jak na razie on nie jest taki śliski i obmierzły jak w TV (już prawie całą przeczytałam). Trzeba mieć talent, żeby stworzyć postać której się nienawidzi od pierwszej sekundy.

A ta laska co gra Shae jakaś taka sztywna i drewniana jest.
Ale chłopak później będzie miał ciężko, bo za dobrą grę wszyscy go nienawidzą tylko dlatego, że gra tą postać
(05-06-2012, 01:18 PM)Rinelin napisał(a): Ale chłopak później będzie miał ciężko, bo za dobrą grę wszyscy go nienawidzą tylko dlatego, że gra tą postać

Nie no, bez przesady, przecież to tylko rola. Jakby grał "pięknego romantycznego" to by latami nie wyszedł z tej roli, jak Brad Pitt nie mógł a Hugh Grantowi nigdy się nie udało. Role negatywne są trudniejsze i dużo bardziej interesujące, ja tam mu wróżę karierę.
A poza tym ma dobrych ludzi od PR, jakoś niedawno czytałam wywiad z nim, że ta rola jest psychicznie męcząca, że on sam się nie identyfikuje, blabla.
(04-06-2012, 11:24 PM)masza napisał(a): Czekałam tyle, aby zobaczyć, że zaoszczędzili na charakteryzacji
Nie widziałam jeszcze, ale tak się aż zdziwiłam, że tak piękne cięcie od skroni po przeciwległy kąt żuchwy pominęło środek twarzy xD

(05-06-2012, 04:27 PM)Caliorne napisał(a): Nie no, bez przesady, przecież to tylko rola.
Powiedz to starszym panią, które piszą listy do leśnej góry do Burskiego z pytaniem czy mogą się tam położyć na diagnostykę XD
Rizu bo to wprawiony w szermierce wojak był i nie takie rzeczy robił xD
Taaa, fizyka się go nie ima XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości