Game of Thrones
Ja z książki najbardziej chyba właśnie Arye lubię, Jona i Tyriona też ^^ a nienawidzę Catelyn za to...bosh ta baba to jak dla mnie mogłaby się zabić :<
I Jamie jest boski xD
(27-05-2012, 08:23 PM)Rinelin napisał(a): a nienawidzę Catelyn za to...bosh ta baba to jak dla mnie mogłaby się zabić :<

Czytaj, czytaj Język

Jaimego też lubię, nie w pierwszym tomie, ale im dalej, tym lepiej <3
Za to nienawidzę szczerze Jeoffreya >>'
stężenia ilości wątków, intryg, zagęszczeń plota i dram bohaterów XD

Arye uwielbiam, Jon jest słodki, ale niech spada i zamknie buzię XD Cat trochę lubię. Ale tylko trochę. Lubie Brana i tą całą jego otoczkę, wszystkie wilkory, a Tyriona po prostu KOCHAM. Nie dziwota, że tak na niego laski lecą xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(27-05-2012, 08:32 PM)Rizu napisał(a): stężenia ilości wątków, intryg, zagęszczeń plota i dram bohaterów XD

Chyba że tak XD
Mimo wszystko powinien już skończyć pisać Język

Ale nie ukrywam, że marzy mi się napisanie kiedyś czegoś równie epickiego, choć nie miałabym sił, żeby tak mordować bohaterów z zimną krwią XD
mordować to jeszcze nic, napisz cos, gdzie sięwszystko ładnie splata, nie jest nudno i pamiętaj o każdym detalu, żeby się nie rąbnąć, masakra! XD też chce!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Moim zdaniem to jest właśnie najciekawsze. Nigdy nie wiesz kto z twoich ulubieńców za moment wyciągnie kopyta xD W zasadzie nie ma jednego głównego bohatera o którym wiemy, że ile tomów by nie napisał Martin to on zawsze tam będzie i na końcu oczywiście uratuje świat. Tutaj wszystko jest nieprzewidywalne i właśnie za to go uwielbiam (znowu mi to zrobił w Tańcu ze smokami cz2, nie wiem jak wytrzymam do nowej książki)
Tylko mógłby skończyć z nadawaniem pseudonimów w POV.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Ale spróbuj się przywiązać do bohatera, a potem jest takie WTF XD Po drugim tomie już się przyzwyczaiłam, więc nie robi to na mnie takiego wrażenia.

I kiedyś napiszę coś takiego epickiego, z mnóstwem intryg <lubię intrygi <3 >
Mówi się trudno i żyje się dalej, znajdujesz sobie innego do lubienia xD Też w okolicach drugiego tomu się przyzwyczaiłam.
Nie wiem czy ktoś tu czyta książki z serii SW, ale jak zabili Chewiego to dopiero byłam w szoku.
(27-05-2012, 09:29 PM)masza napisał(a): Nie wiem czy ktoś tu czyta książki z serii SW.

Ja czytałam, swego czasu nawet sporo... Tę konkretną też i od tamtej pory nienawidzę Salvatore'a szczerze z całego serca XD
(27-05-2012, 09:35 PM)Mags napisał(a):
(27-05-2012, 09:29 PM)masza napisał(a): Nie wiem czy ktoś tu czyta książki z serii SW.

Ja czytałam, swego czasu nawet sporo... Tę konkretną też i od tamtej pory nienawidzę Salvatore'a szczerze z całego serca XD
Ktoś musiał być pierwszy, późniejsze "zejścia" już nie robiły takiego piorunującego wrażenia xD
(27-05-2012, 09:38 PM)masza napisał(a): Ktoś musiał być pierwszy, późniejsze "zejścia" już nie robiły takiego piorunującego wrażenia xD

Wbrew pozorom aż tak dużo w książkach SW nie umierało, ale były inne motywy, które mnie zasmucały XD
(27-05-2012, 09:40 PM)Mags napisał(a): Wbrew pozorom aż tak dużo w książkach SW nie umierało, ale były inne motywy, które mnie zasmucały XD
Chodzi o dzieje po tym "zejściu", w kręgu ważniejszych postaci aż 3 to moim zdaniem dużo.
(27-05-2012, 09:42 PM)masza napisał(a): Chodzi o dzieje po tym "zejściu", w kręgu ważniejszych postaci aż 3 to moim zdaniem dużo.

Generalnie Nowa Era Jedi to jedna z gorszych rzeczy, na jakie wpadli w Lucasfilm XD
Wprawdzie lubię Yuuzhan Vong, ale kurcze... suchar na sucharze suchar pogania XD
Czy ja wiem, mnie YV sie spodobali. Dość ciekawie jak dla mnie zrobili ta całą otoczkę, wykorzystywanie organicznych rzeczy, wierzenia związane z bólem itp. Nie wiem jak końcówka wyszła, bo brakuje mi trylogii heretyka i nie czytałam dalej (zakończyłam na Zdrajcy).

Sorry, taki offtop się nam zrobił xD
Ja też ich lubię (w sensie pomysłu na rasę i to, że nawiązania do nich pojawiają się chronologicznie już wcześniej), ale NEJ jako całość jest średnia. W sumie czytałam książki SW już dawno temu (w gimnazjum oO), a NEJ skończyłam chyba na "Mrocznej Podróży" i nie dałam więcej rady XD Najlepiej wspominam z EU chyba tylko książki Zahna (oms, Thrawn <3 i Chissowie <3).

Dobra, offtop over, ale przydałby się temat o SW XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości