Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
33.33%
10 33.33%
Pewnie kupię.
13.33%
4 13.33%
Może się skuszę.
13.33%
4 13.33%
Raczej nie.
26.67%
8 26.67%
Kijem tego nie tknę!
13.33%
4 13.33%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Manhwa [YOON Mi-kyung] The Bride of the Water God (Manhwa)
[Obrazek: l-epouse-du-dieu-de-l-eau-tome-1-194075.jpg]
Autor:YOON Mi-kyung
Wydawca:Seoul Cultural Publishers
Typ:Manhwa
GatunkiDuży uśmiechramat,Fantasy,Historyczny,Romans,Shōjo,Supernatural
Ilość tomów:23+
Opis:Soah jest dziewczyną z małej wioski, która cierpi z powodu niekończącej się suszy. Aby zadowolić Boga Wody ludzie wioski muszą poświęcić i wybrać dla niego żonę. Bóg Wody (Habaek) wita Soah jako swoją nową żonę i przyprowadza do swojego Wodnego Królestwa, gdzie rozpoczyna swoje nowe życie. Jednakże Soah musi się wiele nauczyć o Świecie Bogów, gdzie pozory prawie zawsze są mylące, a zaufaniem nie można łatwo kogoś obdarzyć. Wkrótce uświadamia sobie, że znajduje się w sieci kłamstw, intryg, miłości i zdrady. Co się stało z poprzednią żoną Habaeka, i kim jest tajemniczy Mui, który pojawia się tylko nocą?Opis z CM.
Piękna manhwa. Wracam do niej bardzo często... ale dla wydawnictwa za długa, niestety.
Śliczna okładka. Nie znam, ale chętnie bym się zapoznała. Historia zapowiada się fajnie.

Btw, Beatko, planujecie kiedyś wydawać też dłuższe serie, takie jak ta? :3
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Hmm, lubię ten tytuł i co tu ukrywać, - kreska jest prześliczna - ale podobał mi się do 10. tomu... później zaczął przypominać długą telenowelę, którą autorka ciągnie na siłę, wymyślając coraz to nowsze tragedie, które spotykają bohaterów.
Nie wiem, czy to wydawca kazał jej to tak rozciągać, ale za każdym razem, jak już myślę, że to właśnie ten moment, w którym wszystko się wyjaśni, a bohaterowie odetchną i będą mogli w końcu być razem, to ona (autorka) wymyśla kolejną tragedię i znowu wszystko zaczyna się od początku.
Mimo tego, kupuję tomy amerykańskie, które są bardzo dobrze wydane i sama nie wiem, czy skusiłabym się na polskie wydanie... chyba, że miałoby twardą oprawę. :p
"Imagination is more important
than knowledge. For knowledge
is limited to all we now know
and understand, while imagination
embraces the entire world,
and all there ever will be to
know and understand"
A. Einstein
(06-09-2012, 11:12 PM)Rizu napisał(a): Btw, Beatko, planujecie kiedyś wydawać też dłuższe serie, takie jak ta? :3

Na chwilę obecną na pewno nie. Jeśli będziemy wchodzić w serie, to raczej nie dłuższe niż 10 tomów. No, chyba, że będzie to tytuł, że doopsko urywa Uśmiech
Za kilka lat możemy mieć nadzieję xD
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
Ładna okładka i choć shoujo nie trawię, to chętnie bym się zapoznała z tym tytułem Uśmiech Cóż, trzeba czekać na "rozwój" wydawnictwa ^^
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(07-09-2012, 12:25 AM)Beata napisał(a):
(06-09-2012, 11:12 PM)Rizu napisał(a): Btw, Beatko, planujecie kiedyś wydawać też dłuższe serie, takie jak ta? :3

Na chwilę obecną na pewno nie. Jeśli będziemy wchodzić w serie, to raczej nie dłuższe niż 10 tomów. No, chyba, że będzie to tytuł, że doopsko urywa Uśmiech

(07-09-2012, 07:24 AM)D.Lilith napisał(a): Za kilka lat możemy mieć nadzieję xD

No właśnie, może jak już będziecie piękni i bogaci *_* za ileś tam lat :3
Wyrażamy naszą nadzieję również pod kątem innych tasiemców proponowanych na tyn forum :3 no i jeszcze wydanie 2w1 i bedzie fajnie Duży uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(07-09-2012, 02:10 PM)Rizu napisał(a): no i jeszcze wydanie 2w1 i bedzie fajnie Duży uśmiech

2 w 1 to nie takie hop-siup. Jeśli w oryginale nie wychodziło jako dwutomówka jednotomowa (teraz poleciałam Uśmiech) to wydawcy niechętnie zgadzają się na takie rozwiązanie.
Nie lubię wydań 2w1.Czytałam karin i jestem przeciw takim wydaniom.
Generalnie nie trawie shoujo... a szkoda.
Uwielbiam ten typ kreski :/
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Manga ma cudowną kreskę i sama miałam kiedyś chrapkę na tę mangę, ale 17 tomów (i kolejne w drodze) to trochę dużo. Zwłaszcza, że to szojka, a ja nie lubię przydługich shoujo :/
Kupiłabym Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Niezbyt mnie zachęca ilość tomów i znalezione opinie "telenoweli", heh... jak się zakończy, to może.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Przepiękna kreska, nieprzewidywalna fabuła, oryginalne postacie, wartka akcja... cóż więcej chcieć! Uwielbiam tę manhwę!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości