Doctor Who
Ale w sumie to samo przyjemność, tak nawracać innych Język

Żeby nie było, że spam, to tutaj... Jeden z moich Doctorowych shipów, czyli Doctor/Master Duży uśmiech

http://youtu.be/N2FC0vnR4m0
http://youtu.be/2PiWEGrXE4U
http://youtu.be/wS40BZb2sOs
Ja zachęcam do oglądania. Byłam strasznie sceptyczna i mnie denerwował z początku ten serial, ale Mag mnie przekonała i to dość skutecznie. Mimo ,że lubię wszystkich doktorów to chyba najbardziej lubię 10 ^^ <3 Ach Tennant!
Ale jakoś nigdy nie wiem z kim by tutaj go sparować...lubię Harknessa...ale cóż...chyba raczej Mastah do niego bardziej pasuje...
(ALE Z PEWNOŚĆIĄ NIE RIVER SONG ><!)
(10-05-2012, 03:08 PM)Allantiee napisał(a): Ja zachęcam do oglądania. Byłam strasznie sceptyczna i mnie denerwował z początku ten serial, ale Mag mnie przekonała i to dość skutecznie.

Tak, jestem zła Język

(10-05-2012, 03:08 PM)Allantiee napisał(a): (ALE Z PEWNOŚĆIĄ NIE RIVER SONG ><!)

Zostaw Ty River w świętym spokoju <pac>
Dobra, zepsuli ją w szóstym sezonie... Tylko w dwóch pierwszych odcinkach była jeszcze sobą, a potem było tylko gorzej >>;
Jesteś zła... D: przez Ciebie jestem geekiem....
ale w sumie xD cóż~w sumie dobrze mi z tym hehehe~

Zostawiam River. Bo przypomniała mi się Martha....-_-
(10-05-2012, 03:18 PM)Allantiee napisał(a): Jesteś zła... D: przez Ciebie jestem geekiem....
ale w sumie xD cóż~w sumie dobrze mi z tym hehehe~

Oj tam, oj tam, dobrze jest być geekiem Język

(10-05-2012, 03:18 PM)Allantiee napisał(a): Zostawiam River. Bo przypomniała mi się Martha....-_-

Uuu, Martha to niekoniecznie XD Robiłam re-watch trzeciego sezonu jakiś czas temu, nie wiem właściwie po co XD
ja Ci powiem dlaczego, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że Martha to był poroniony pomysł twórców i nie powinien mieć miejsca? xD
No cóż, zawsze trafi się jakiś zbuk Język
Doctor Who, no cóż w tym roku stuka mu 50 lat, ale nie lubię 11 doctora, wolę 10-tego, on był najlepszy i jego Rose, ach ja yaoistka z krwi i kości, kibicowałam Doctorowi i Rose, co do Jacka to miał Yanto w Torchwood i byli słodką parką [sezon 2 i 3 torchwood] aż mi się przykro zrobiło jak oglądałam 3 sezon Torchwood i nazwałam R.T.Davisa zabójcą, bo był brutalny
Doctor zrobił się ciekawy od połowy siódmego sezonu jak zmieli towarzystwo Doctorowi i jest Clara, a także angielski styl, jak Doctor w 5 i 6 sezonie się zbytnio zamerykanizował, to aż żal było na to patrzeć, ogólnie to teraz ma być kolejna regeneracja już w grudniu Matt Smith opuszcza Tardis razem z Moffatem, producent wykonawczy znów się zmienia... ciekawe co tym razem zrobią.
To może odświeżę nieco temat. Cześć, mam ** lat, też wielbię Doktora. Tak poważnie - uprzedzając: moim pierwszym Doktorem jest 9 i jego najbardziej uwielbiam, 10 za jego charakter a 11 niestety za sprawą Moffata nigdy nie miał za bardzo możliwości pokazania siebie w naturalny sposób gdyż scenariusze tego pana są zwyczajnie nieciekawe. 50 była na poziomie, ale moment... Gdyby cała seria mogła taka być. Mam nadzieję, że 12 jako aktor pomoże wrócić serialowi na dobry tor. Clara jest postacią która nadal nie ma swojego charakteru i w tej chwili jej "momenty" są wymuszone. Tak jakby nie była w ogóle potrzebna. Liczę na to, że River nigdy się nie pojawi gdyż jestem jej wielką przeciwniczką a jej historię uważam za najsmutniej wykonaną z całej serii.
Moffat niestety nie zostawia serialu i dalej go ciągnie. Do tego od ostatniej serii już ma 100% władzę na serialem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości