[OOIWA KENJI i Otsuichi] Goth
Moja propozycja to manga "Goth" autorstwa Otsu-ichi i Kendi OiwyUśmiech
[Obrazek: goth.jpg?w=199&h=300]
Rodzaj: thriller
Liczba tomów: 1 (zakończona)
Wydawnictwo: Kadokawa Comics
Krótki opis (Tanuki): Dwoje uczniów – Itsuki Kamiyama i Yoru Morino fascynuje się wszystkim, co ma jakikolwiek związek ze śmiercią. Morderstwa na każdym kroku i sprawy nie do rozwiązania to ich szara codzienność. Ale on pragnie czego innego. Zabić Yoru Morino..

Na ta mangę trafiłam przypadkiem i chwała niebiosom za takie przypadki. Historia jest niebanalna i bardzo wciągająca, kreska cudowna, a całość utrzymana w mhhhrocznie mhhhrocznym stylu Duży uśmiech W końcu tytuł zobowiązuje Oczko .
Powiem szczerze, ze naprawde sie zainteresowałam.
Lubie mhhhroczne tytuły (jeden mi Wasiu zaproponowała kiedyś i był mega! Fuan no Tane? chyba warto bedzie dodac jak nic ;x)
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Boże... chcę ją Q^Q
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Muszę przyznać, że opis naprawdę mnie zaciekawił.
Jestem na tak Duży uśmiech
Polecała mi to niezmordowanie kumpela i dobrze zrobiła, bo tytuł po prostu świetny w swoim gatunku. Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
TAK, tak tak tak, za ten tytuł oddałabym ostatnie gacie (nie, żeby ktoś je chciał ;p).

Kreska nie wszystkim może się spodobać, ale nawet wtedy warto ją przeboleć dla cudownej historii.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, JPF wydaje Gotha w przyszłym roku, razem z Ludwig Kakumei. Nie wiem jak Wy, ale ja skaczę z radości :3
Boru zielony, ale się naszukałam tego wątku, żeby go przenieść tutaj, a on już przeniesiony. No to trzeba też zamknąć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości