[Kazue Katou] Ao No Exorcist
(przykro mi że w ten sposób dodaje obrazek,ale mam małe problemy techniczne z laptopem)
http://yog-sothoth.tanuki.pl/manga/screens/4527.jpeg

Autor: Kazue Katou
Liczba Tomów: 8+
Status: Trwający
Gatunek: Fantasy, Przygodowe
Tytuły alternatywne: Ao no Exorcist
Wydawca :Shueisha
http://manga.tanuki.pl/strony/manga/757-...futsumashi

Opinia:
Anime jest dobre, ale w porównaniu z mangą wypada słabo. Zaopatrzyłam się w pierwszy tom mangi po angielsku i jak na mój gust jest bardzo dobra.Szczęśliwy . Przede wszystkim jest pokazane więcej szczegółów.
To jeden z nielicznych tytułów shonen, które kupuję, więc gdyby wyszedł w naszym kraju, to zapewne bym go kupiła. Uśmiech
Nie sądzę, abym się pokusiła... Do zakończenia pierwszego głównego wątku bardzo mnie wciągnęło, ale ostatnie chaptery straciły jakoś na polocie... Chyba, że manga się niedługo zakończy Duży uśmiech Jeśli zostałoby wydane, to mogłabym kupić najwyżej 9 pierwszych tomów, które obejmują zakończenie głównego arcu. Tak przez uczciwość, bo mangi czytane on-line zazwyczaj kupuję kiedy zostaną zlicencjonowane Język
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
Zaczęłam czytać do pownego momentu. Może ponownie wróc do tej mangi, jeśli zostałaby wydana? Na tak.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jestem na tak Uśmiech
Oglądałam tylko anime, które, dopóki szło równo z manga, bardzo mi się podobało, więc mangę na 100% bym kupiła.
Mangę czytała, do momentu, gdy odczułam, że poziom spada. Mimo sympatii do tytułu (i uwielbianych przeze mnie braci Okumura), nie kupiłabym. Za to bez zastanowienia poleciałabym na jakiś doujinshi yaoi/shonen-ai z nimi w roli głównej... >.<
(04-09-2012, 05:18 PM)graczykij napisał(a): Za to bez zastanowienia poleciałabym na jakiś doujinshi yaoi/shonen-ai z nimi w roli głównej... >.<
Yaoi pomiędzy braćmi? o_O"
Oglądałam kilka pierwszych odcinków i przejrzałam parę rozdziałów. Jak dla mnie nic specjalnego. Bardzo lubię shoneny, ale na ten tytuł szkoda by mi było pieniędzy.
(04-09-2012, 06:00 PM)Saskianna napisał(a):
(04-09-2012, 05:18 PM)graczykij napisał(a): Za to bez zastanowienia poleciałabym na jakiś doujinshi yaoi/shonen-ai z nimi w roli głównej... >.<
Nie takie rzeczy człowiek już widział XD
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(04-09-2012, 06:19 PM)Maru napisał(a):
Nie takie rzeczy człowiek już widział XD

Dlatego omijam z daleka wszystkie doujinhi z tej mangi xD Jestem w stanie wytrwać wiele, ale nie seks dwóch bliźniaków. Swoją drogą... Jaka jest szansa, że wydawnictwo wyda jakieś doujinshi z popularnych serii?
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce

Cóż, ludzie jarają sie chociażby bliźniakami z Ourana. Nie rozumiem dlaczego inne rodzeństwo jest już be. Poza tym chodzi raczej o jakiś zaciesz i cichutki głosik w głowie "Ależ oni słodcy!". I w końcu, to tylko komiks, radosna twórczość nieskrępowanej niczym wyobraźni Uśmiech .
Dołączam sie do pytania D.Lilith - będą jakieś doujinshi?
(05-09-2012, 05:56 PM)graczykij napisał(a): Cóż, ludzie jarają sie chociażby bliźniakami z Ourana. Nie rozumiem dlaczego inne rodzeństwo jest już be.
Ja się bliźniakami z Ourana nie jaram, a yaoiec między rodzeństwem (jakimkolwiek) uważam za (delikatnie mówiąc) wyjątkowy niesmaczny ; ] Ale już nie robię offtopu.
ja nie mam nic do incestów - niestety albo stety, po prostu nie mam i juz Język
wkurzam sie zdradą i uważam, że shota jest niemożliwie niesmaczna mimo że moje oczy padają na młodocianych przez co uwazam sie ostatnio za starego pedofila O.o
Jednak shote nadal omijam i omijac bedę.
ale incest? oj tam oj tam...

ale!!
oglądąłam tylko anime i nie zdzierżyłam do końca.
Chyba jednak nie moja kategoria wiekowa. Blonda mnie irytowała a jedyny facet na którego padło moje maślane oko gadał z mieczem któremu pilkliwym głosem "wylewała sie" tylko wazelina O.o i generalnie jakieś to chore było ;x
Raczej nie zamierzam do tego wracać (a wyżyłam chyba z 16 odcinków!!!)...
Może gdyby manga była troche dojrzalsza...
ale, liczy sie większosć wiec no Język
tylko wyrazam swoją opinie :3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Jestem za ;p

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości