Merlin
Ja jak juz bym miała wybierać to wolę chywa Gawain x Merlin niż Lansalot x Merlin. Lancelot zawsze wydawał mi się taki noble do bólu Język
Jedno słowo: Mordreeeeeeeed!!!
Kyaaaa~! (chociaż aktor taki sobie....)
Gwaine wyznał Merlinowi miłość, a potem o nim zapomniał. foch totalny.
A swoja droga, wiedziałam, że ten trailerowy fragment gwen-merlin to ściema! XP
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ale odcinek mi sie ogólnie bardzo podobał *_* Tyyyle Artur x Merlin, że aż miło <chociaż Artur dalej jest głupia pałką w stosunku do Merlina :< >
A do tego mrrr Gwaine i Percy bez koszulek pól filmu i świetne slow motion w walkach *_*
O Morganie to nawet nie wspomnę, kocham ja po prostu <i jest moją numer jeden jako Lady Loki ;_; >

Nawet Gwen była badass w sali tronowej ...
Oh, the irony. Popatrz - Gwen nie mogła postąpić inaczej, wbrew prawu Camelot, bo by sobie dała wejść na głowę, ale jednocześnie sama kiedyś tej kary uniknęła.

A tymi koszulkami to oni to robią specjalnie xD
Może, ale chodzi mi przy okazji o to, że nie jest az tak głupia i połączyła fakty, że to [spoiler]ta laska ją zdradziła,[/spoiler] z drugiej strony szkoda trochę bo zaczynałam lubić tą postać :<
W sumie nie ona winna, pranie mózgu miała. Może w 2 epie coś się wyjaśni.
Ale patrz, nawet brat Gwen jak-mu-tam sie na nią spojrzał po tej decyzji.
Cóż też bym się zmartwiła jakby taka ładna dziewczyna mi się koło Artura kreciła xD a Gwen wie, że z Merlinem i tak szans nie ma xD To chociaż eliminuje resztę konkurencji xD
ale kto nie ma szans z merlinem, gwen, czy ta lala xD
Obie! Bo tyle Artur x Merlin co w tym epku to już dawno nie było XD
Omg omg omg coraz bardziej lubię nowego Mordreda <33333

[spoiler]ale kurde nie spodziewałam się, że sieknie Morganę o_o plot twist!
Już nie wspomnę o rozmowie Morgany z Arturem, toż to było dosłownie Thor i Loki xD Muszę to zgifować.....
Inna sprawa, że 'kosmita' i smok wyglądali brzydko :< oboje jakoś tak....łyso.....
[/spoiler]
Ale kurde Mordred...mrrr <3
Jakoś tak wybytnie sztucznie xD kosmita był krzywo sfotoszopowany, a smok był zbyt renderowy. Spadczają się. musze obejrzeć epa w całośći.
Ej??? Ale przecież artur wiedział, że mordek jest druidem, więc jak może nie wiedzieć że M. ma magie? O_o chyba że nie wszystkie druidy maja magie?
Chyba nie wszyscy, bo można by przyjąć, że ta nowa służąca <jeszcze nie pamiętam imienia xD> jest druidką, bo jej ojciec jest druidem, a ona raczej nie miała magii <chyba, że ja ukrywa i później powróci i będzie badassować <3 >

Inna sprawa, że jeśli chodzi o magię to Artur jest ślepy jak cholera XD
Oficjalny twitter Merlina ogłosił, że ta seria jest OSTATNIA O_O NIEEE!!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości