Dyskusja na temat forum wydawnictwa Kotori
Dzięki za uwzględnienie naszych propozycji Uśmiech
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(12-05-2012, 02:45 PM)maczek napisał(a): No więc tak:

1. Masa botów dziś wyleciała (mam nadzieję, że w czasie tej rzezi nie poleciało jakieś prawdziwe konto)
2. Podczas rejestracji poza standardowym zabezpieczeniem captcha pojawiło się nowe: wymagana jest odpowiedź na dodatkowe pytanie.
3. Dodane zostało nowe niewidoczne dla userów zabezpieczenie hidden captcha (nie widać na ekranie, więc człowiek nie wypełni, ale bot zazwyczaj tak).
Jeśli to problemu botów nie rozwiąże, będziemy szukać jakiegoś innego rozwiązania.

Inne zmiany:
- liczba postów na stronie została zwiększona z 10 do 15.
- został włączony na stronie głównej boks "Kto jest online"

Dziękujemy! Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Gaaaajz, czy ja mogę prosić admina o usunięcie tego czasu oczekiwania zanim się doda nową wiadomość na czas wklejania propozycji?? ^^'
Teraz to potrwa wieki ^^'
Nie wiem czy o to chodziło, ale na razie wyłączyłem zabezpieczenie przed floodowaniem.
Naczelny mechanik Kotori
dzienks!
Czy można dodać dział na forum "Nasze mangi" jak mają na forum innych wydawnictw m.in. Waneko i JPF w, których będzie można podyskutować o wydanych tomikach, mangach itp. Macie już zaplanowane wydanie pierwszej mangi więc można by już podyskutować o tym czego byśmy się spodziewali po tłumaczeniu, formacie itp.
Cii, będę przesądna - nie zakładajmy, póki manga nie pójdzie do druku xD
Można troszkę zmienić kolor linków? Bo teraz jak się wstawi linka w zwykły tekst to go prawie nie widać, dopiero jak się najedzie kursorem :<
Ototo, podpieram!
(07-06-2012, 04:36 PM)Rinelin napisał(a): Można troszkę zmienić kolor linków? Bo teraz jak się wstawi linka w zwykły tekst to go prawie nie widać, dopiero jak się najedzie kursorem :<

Zmieniłem. Jednak tytuły wątków na forum to też linki, więc teraz wszystko jest w innym kolorze. Jeśli ma być inaczej, będę poprawiał dalej...
Naczelny mechanik Kotori
Trochę radykalny ten czerwony XD
Gryzie mi się z resztą szablonu^^'
A ja dalej mam bez zmian ^^" Może zamiast zmiany koloru zrobić je "bold"? Oo
A mi tam się podoba Duży uśmiech <nie wiem czy już jest po iluś zmianach ale teraz chociaż widać co trzeba Duży uśmiech>
Dzięki Duży uśmiech
Ooo, zobaczyłam jakieś zmiany. Czemu tylko część jest na czerwono bo nie łapie? ^^'
Tbh, troche to dziwnie wygląda. Gdyby się dało zmienić wygląd samych linków w postach to by było fajnie, a skoro nie, to chyba wolę starą wersję.
Przecież możemy oznaczyć link jakoś same kolorem albo wcześniejszym "LINK" na czerwono ^^' nie?
(07-06-2012, 11:48 PM)Rizu napisał(a): Ooo, zobaczyłam jakieś zmiany. Czemu tylko część jest na czerwono bo nie łapie? ^^'
Tbh, troche to dziwnie wygląda. Gdyby się dało zmienić wygląd samych linków w postach to by było fajnie, a skoro nie, to chyba wolę starą wersję.
Przecież możemy oznaczyć link jakoś same kolorem albo wcześniejszym "LINK" na czerwono ^^' nie?

Tylko część jest na czerwono, ponieważ przeglądarka rozróżnia linki odwiedzane i nieodwiedzane przez usera. Oczywiście mogę zmienić tak, aby wszystkie były w tym samym kolorze.

Da się również zmienić, alby tylko linki w postach miały inny kolor, ale to chwilę potrwa. Postaram się do końca tygodnia wprowadzić taką zmianę.
Naczelny mechanik Kotori

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości