Dyskusja na temat forum wydawnictwa Kotori
no szczegołówe - mi wystarczają xD

ale ja tez mam propozycje i prośbę.
Bo jak wejdziesz w dział to widzisz kto ten dział przegląda... ale niestety nie widacv kto jest na forum ogólnie ;x

Chciałabym widzieć na głównej stronei ile osób jest w danym momencie na forum i kto dokładnie, jeśli jest to możliwe...
(oczywiscie jak ktoś sobie ustawi, ze go nie widac to jego broszka ale generalnie to przydatne jest no~~)
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(09-05-2012, 01:04 PM)Shao-ron napisał(a): ale ja tez mam propozycje i prośbę.
Bo jak wejdziesz w dział to widzisz kto ten dział przegląda... ale niestety nie widacv kto jest na forum ogólnie ;x

Chciałabym widzieć na głównej stronei ile osób jest w danym momencie na forum i kto dokładnie, jeśli jest to możliwe...
(oczywiscie jak ktoś sobie ustawi, ze go nie widac to jego broszka ale generalnie to przydatne jest no~~)
Dokładnie, pisałam to już w swoim poprzednim poście, że nie ma nigdzie kto jest online ogólnie. Też bym chciała Uśmiech
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Było, ale zniknęło XD jak się klikało na "kto jest onlline" to wyskakiwała taka inwigilacja, że ło matko XD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(09-05-2012, 02:16 PM)Rizu napisał(a): Było, ale zniknęło XD jak się klikało na "kto jest onlline" to wyskakiwała taka inwigilacja, że ło matko XD
gdzie było? ja tam nie widziałam
Z reguły chyba na dole strony jest takie coś
Było pierwszego dnia.

Cytat:Nasi użytkownicy napisali 444 postów w 20 wątkach.

Wohoo! mamy 2/3 szatana! xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(09-05-2012, 02:16 PM)Rizu napisał(a): Było, ale zniknęło XD jak się klikało na "kto jest onlline" to wyskakiwała taka inwigilacja, że ło matko XD

Dokładnie tak. Problem w tym, że moduł poza tym, że podawał kto jest na forum, to pozwalał sprawdzić dokładnie co kto robi (co akurat przegląda itp).
Mogę przywrócić w całości. Jeśli miałaby być tylko lista osób online, to muszę trochę pokombinować...
Naczelny mechanik Kotori
Jak pierwszego dnia to jeszcze mnie nie było, dlatego nie widziałam. Takiego zaawansowanego szpiegostwa mi nie trzeba, ale samo kto jest online byłoby fajnie (coś w stylu jak w szablonie fora.pl jest).
Forum bardzo mi się podoba Zawstydzony Cieszę się, że avatarki są małe, schludnie to wygląda. Sygnatury też już nie straszą. W poprzednim forum były takie... no, narzucające się Język
Najpierw napiszę, że bardzo podoba mi się forum, wydaje się plastyczne, przejrzyste, uporządkowane. Widziałam wiele for, ale takiego fajnego to jeszcze nie.

A co do sugestii, myślę, że fajnie byłoby, gdyby była funkcja ukryj tekst/spoiler. Chyba, że jest, a ja jej nie widziałam ^-^" Ale nie zauważyłam, kiedy chciałam użyć.

Myślę też, że fajnie byłoby zrobić na stronie głównej jakiś chatbox. Osobiście lubię na takich siedzieć na różnych forach, kiedy jestem on-line.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Gdzie jest admin, gdzie jest admin, niech coś zrobi z tymi botami D:
Cos trzeba zrobić z tymi bootami ;x
Próbowałam to usuwać ale nie moge niestety O.o
(albo nei wiem jak to zorbić)~~
Generalnie nie wiem jak co robić w panelu moderatora - ale ja się naumiem xD
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Ja nie mam uprawnień do tamtego działu. :/
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Adminie, adminie, ale konta botów też wywal D:
Nie da się jakiś lepszych zabezpieczeń zrobić? <no nie znam się, to pytam>
Jako mod mogę tylko przyblokować konta botów, żeby nie pisały. Ale to też nie rozwiązanie, bo zrobią sobie nowe.
No więc tak:

1. Masa botów dziś wyleciała (mam nadzieję, że w czasie tej rzezi nie poleciało jakieś prawdziwe konto)
2. Podczas rejestracji poza standardowym zabezpieczeniem captcha pojawiło się nowe: wymagana jest odpowiedź na dodatkowe pytanie.
3. Dodane zostało nowe niewidoczne dla userów zabezpieczenie hidden captcha (nie widać na ekranie, więc człowiek nie wypełni, ale bot zazwyczaj tak).
Jeśli to problemu botów nie rozwiąże, będziemy szukać jakiegoś innego rozwiązania.

Inne zmiany:
- liczba postów na stronie została zwiększona z 10 do 15.
- został włączony na stronie głównej boks "Kto jest online"
Naczelny mechanik Kotori

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości