Dyskusja na temat forum wydawnictwa Kotori
(06-05-2012, 02:35 PM)Baton napisał(a): Należy oddać honory i wielce dziekować Maciejowi ze je zrobił Uśmiech
Niniejszym biję pokłon za forum.
Widziałam już tyle różnych forów, że przeszkadzałoby mi chyba tylko, gdyby ładowało mi się dwie minuty. Ale ładuje się szybko, więc moim zdaniem wszystko jest ok.
Mnie sie forum tez podoba choć troche jasne kolory jak dla mnie xD
ale tak pozatym to miodne jest - i bardzo podoba mi sie możliwość szybkiej edycji postów :3
Jeszcze tylko autokorektę muszę ogarnąc to posty poprawnie w końcu może zaczne pisać...
bo na ich "sensowność" już nic nie poradze xDD

I Lau!! Jesteś!! Duży uśmiech :*
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Forum bardzo ładne, kolorki takie łagodne i też podoba mi się szybka edycja postów. Mam tylko pytanie, jest gdzieś pokazywane kto jest online? Aha i troszkę zlewają mi się napisy pod postem. Nie wiem jak to nazwać, chodzi mi o te: wyślij wiadomość, odpowiedz cytując itd
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Ja mam ten sam problem - nie pokazuja mi sie ikonki (bo podejrzewam, ze to ikonki miały być) tylko tekst "odpowiedz cytując posT" etc a to mało wygodne jest w sumie i raczej chyba nie powinno tak być...
(chyba, że mam zwalone oprogramowanie i to tego wina xD)

Także mam ten problem, że zamiast całej dolnej tabelki pod postem wyświatlają mi się testy, właśnie jakby brakowało ikonek... czy może być to kwestia przeglądarki?
Non stop na dysk ściągają mi się jakieś śmieci. Co zmienię dział, co wejdę w ustawienia ...
To u mnie w przeglądarce ? (Chrome) czy generalnie forum uparło się obdarować mnie czym chata bogata ?
(08-05-2012, 09:06 AM)masza napisał(a): Aha i troszkę zlewają mi się napisy pod postem. Nie wiem jak to nazwać, chodzi mi o te: wyślij wiadomość, odpowiedz cytując itd

U mnie tak samo, tylko w firefoxie pokazują się napisy, więc wiadomo przynajmniej na co kliknąć. W chromie za to są puste okienka tam, gdzie powinna być grafika ^ ^;
(08-05-2012, 11:51 AM)Mags napisał(a): U mnie tak samo, tylko w firefoxie pokazują się napisy, więc wiadomo przynajmniej na co kliknąć. W chromie za to są puste okienka tam, gdzie powinna być grafika ^ ^;

U mnie w chromie dokładnie to samo...napis jak myszką najedziesz się wyświetla, ale obrazka nie ma...
(08-05-2012, 12:48 PM)Allantiee napisał(a):
(08-05-2012, 11:51 AM)Mags napisał(a): U mnie tak samo, tylko w firefoxie pokazują się napisy, więc wiadomo przynajmniej na co kliknąć. W chromie za to są puste okienka tam, gdzie powinna być grafika ^ ^;

U mnie w chromie dokładnie to samo...napis jak myszką najedziesz się wyświetla, ale obrazka nie ma...

Och, a już myślałam, ze znowu coś zepsułam w swojej przeglądarce...
Dzięki za feedback - przyciski naprawione. Na razie standardowe, ale jak znajdę chwilę to przygotuję coś bardziej odpowiedniego.
Naczelny mechanik Kotori
Nie wiem, jak u reszty, ale u mnie nie działa przycisk cytowania D:

Cofam powyższe XP Przycisk spełnia swoją funkcję, alem tej wersji nie znała <facepalm>
Chyba nie działa subskrypcja wątków... Wyskakuje mi taki komunikat: "Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie."
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Brakuje mi w paru miejscach opcji "oznacz wszystko jako przeczytane", np w "pokaż nowe posty" albo po wejściu w konkretne działy Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
ale jest Rizu.
Na stronie głównej na dole w prawym rogu, albo jak wejdziesz w dany dział to na tym paseczku z góry po prawej stronie obok nazwy działu jest oznacz dział jako przeczytany ^^

Poważnie?? szukałam! z ctrl+f!

Aaa, bo ty już mówisz o szczegółowych tematach. Ale np jak wejdziesz w duży dział Fankluby, to nie masz. dopiero jak wejdziesz w fetyszystów to masz Uśmiech
No i nie ma też możliwości wybiórczego oznaczania jako przeczytane Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości