Gdzie kupić?
Witam.
Jestem ciekawa, czy będzie można nabyć mangi wydawnictwa Kotori w sklepach typu empik, matras? Nie jestem zwolenniczką zakupów online, dlatego pytam.
Pozdrawiam.
(13-08-2012, 10:25 PM)Akuni napisał(a): Witam.
Jestem ciekawa, czy będzie można nabyć mangi wydawnictwa Kotori w sklepach typu empik, matras? Nie jestem zwolenniczką zakupów online, dlatego pytam.
Pozdrawiam.

Na chwilę obecną niestety nie można będzie tego kupić ani w Empiku, ani w Matrasie.
A może zróbmy tu jakąś listę sieci/sklepów? :3
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(13-08-2012, 11:13 PM)Rizu napisał(a): A może zróbmy tu jakąś listę sieci/sklepów? :3

Będzie, będzie. Jeszcze kilka dni, i będzie widoczne gdzie można kupić każde z naszych wydań.
Eh, pytanie: czy Kraków będzie miał punkt poza Komiksiarnią?
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(27-08-2012, 05:57 PM)Rizu napisał(a): Eh, pytanie: czy Kraków będzie miał punkt poza Komiksiarnią?

Tu znajdziesz listę sklepów, które zamówiły Keep Out'a:

http://keepout.kotori.pl/
A czy zamierzacie wejść ze swoimi publikacjami do sklepu Gildii?
(31-08-2012, 01:05 PM)graczykij napisał(a): A czy zamierzacie wejść ze swoimi publikacjami do sklepu Gildii?

Wysłaliśmy zapytanie ofertowe ale nie są zainteresowani wprowadzeniem naszych tytułów.
(31-08-2012, 01:45 PM)Beata napisał(a): Wysłaliśmy zapytanie ofertowe ale nie są zainteresowani wprowadzeniem naszych tytułów.
Nie wiedzą co czynią Oczko Na szczęście można zamówić w sklepiku na mangastore Uśmiech
Można, tylko gorzej jak człowiek przyzwyczajony do jednego sklepu, dużych, ale rzadkich zamówień i nie płacenia za kuriera xD
No nic, przyjedziem do Poznania, zakupim w stacjonarnym.
Ja ze wszystkich miejsc, w których można kupić Keep Outa wybrałam Komikslandię - ceny są bardzo przystępne (niższe niż na stronach wydawców), jest duży wybór mang (akurat przy okazji chciałam kupić też 2 inne mangi JPFu i Waneko i szukałam sklepu, w których byłyby dostępne), a darmowa przesyłka jest już od 50 zł (czyli akurat Keep Out + 2 inne tytuły i sprawa załatwiona). Na mangastore też chyba warto kupować, bo 5 zł przesyłki to niewiele w porównaniu do innych sklepów, jeśli ktoś chciałby zamówić tylko Keep Outa, ale przy większych zamówieniach 50zł+ komikslania okazała się w porządku - w 2 dni przygotowali paczkę i odebrali płatność, paczkę wysłano do mnie w piątek, a przyszła już dziś - w poniedziałek.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości