Vampire Diaries
Hahahaha, co nie? XDDDD Moi ex też tacy byli xD rotfl xD wydało się (ale tu wyjątkowo bujam się w Damonie)
Ale Klausa też lubię to jest taką opuszczoną sierotką, ojciec go nie lubi, brat chce go zabić (no, powiedzmy), jest inny niż reszta rodzeństwa...

przypomina ci to kogoś? XDDDD

o, widzę, że przypomina xDDDD
on się biedny tak nauczył, żeby nikomu nie ufać, wszystko bierze jako afront i musi mieć back-up family.

Chociaż nie, Klaus też jest niczego sobie. Chcę, żeby Car z niego zrobiła kluchę.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Nom nom Klause x Caroline jest fajne, poza tym on pod koniec serii taki słodki sie dla niej zrobił <3
Nooo, i jak ją zabierał z tej szkoły!!! <3
(bosz kibicuje parom hetero, szok xD)
Bosz, jaki od czapy był ten ep XD albo ja nie nadążam, albo nic nie ma sensu i plothole sie mnożą >_>
A czy kiedyś ten serial miał sens? Ja tylko wiem, że główna bohaterka jest nadal wkurzająca Język A team Damon nadal wygrywa Język ~
nie no, zdarzało mu się XD Elena miała swoje momenty mniej-wkurzające, ale dziś to była bliska pobicia rekordu wkurzającości XD
Spoilery poniżej.. powiedzmy

A ja dalej nie rozumie czemu ona do cholery nie chce być wampirem.... wszystkim by było łatwiej.... I by Klausa pokonali i już by nie była taka bezbronna i by sobie mogła żyć z Stefenem te x lat......

Ale stwierdzam, że z premier ostatnich ten ep wydawał mi się najciekawszy z nich wszystkich (no jeszcze Castle był świetny <3 ). Ogólnie serial jest tak napisany, że chce się go oglądać mimo wszystko xD
Ostrzeżenie 
Wiem, że się rozkręci. Ale jak na kogoś, kto wielbił bycie człowiekiem, to strasznie się uparła, żeby jednak nie umierać.
Wkurza mnie Bonnie, wkurzają mnie duchy czarownic, bo chyba nie wiedzą na kim się mają mścić. Strasznie samolubne są. Kali może, ale Kalemu nie można.
Wkurza mnie Klaus, bo ma ewidentnie jakąś dwubiegunówkę. Tzn sam Klaus jest zajebisty, ale to wygląda tak, jakby twórcy się nie mogli zdecydować. To samo z Rebeccą. Idę o zakład, że za tydzień znowu będzie chciała wyrwać Elenie serce Język
Jedyny Damon mnie nie zawodzi xD
A w ogole, on ją scompellował, żeby zapomniała, jak jej wyznał miłość, ale przecież potem na balu zrobił to ponownie, więc o co kaman? (a nawet jak bal był wcześniej to przecież tego jej nie wymazał z pamięci. nie wymazał też całowania i w ogóle swojego zachowania wobec niej - nie trzeba mieć IQ 1000 żeby wiedzieć że ją kocha).
I w ogóle ona tak gupio wybrała jednak Stefka, tak bez czapy.
Ten ep mi sie za bardzo nie podobał tbh. Ale i tak czekam na nastepny 8P

Musze zrobic miejsce na dysku na inne seriale XD
Ten serial mnie już od tak dawna irytuje, a mimo to ciągle go oglądam. Osoby, które moim zdaniem już wieki temu powinny wyciągnąć kopyta to Bonnie, Jeremie i Matt. Stefek też mdły okropnie, ale ta trójka przekracza wszelkie granice. Gdzie w ogóle podziała się Katherine? Jedynie ona wprowadzała trochę iskry w ten serial.
(I jeszcze raz zaofftopuje xD Homeland jest boski. Po genialnym sezonie 1, najlepsze otwarcie nowego.)
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Jeremiego lubię nawet. Lubiłam go bardziej w pierwszych dwóch sezonach, ale co tam. Stefek miał swój wzlot, ale znowu się obsuwa xD

No właśnie, i GDZIE JEST KATHERINE?!
Od początku serialu liczyłam na dwie wąpierze bliźniaczki.
(13-10-2012, 05:45 PM)masza napisał(a): Osoby, które moim zdaniem już wieki temu powinny wyciągnąć kopyta to Bonnie, Jeremie i Matt.

O to to dokładnie! Jak Bonnie na początku była fajna, to ostatnio wystarczy że się pojawi na akranie a mnie już szlag trafia. Jeremiego też nie lubię :<

Najbardziej chyba ostatnio Caroline lubię i z chęcią ją bym widziała z Klausem, bo przecież Tyler to tez takie nie wiadomo co :<
O totototo! xD

Ale Klaus musi się nawrócić na jakąś ścieżkę sanity&love XD
Ja tam go lubię jak jest badassem xD Ale może niech sobie da spokój z tymi chybrydami Język ... Inna sprawa, że teraz kiedy [spoiler] panią burmistrz i panią szeryf odwołali i ludzie będą chcieli wytłuc wszystkie wampiry w mieście, może nasza wesoła gromadki połączy siły z Klausem i coś fajnego się wydarzy <33 [/spoiler]
A propos tego spoilera - co to kuźwa było to na końcu? XDDDDDD Bo mam wrażenie, że to było rozwiązanie całego problemu i obie panie mogą wrócić do swych obowiązków XD Cały wściekły tłum z grabiami poszedł się bujać XD

ps, masza, musisz zmienić avka, bo zakłócasz lokową mafię XDDDD
(13-10-2012, 09:18 PM)Rizu napisał(a): A propos tego spoilera - co to kuźwa było to na końcu? XDDDDDD Bo mam wrażenie, że to było rozwiązanie całego problemu i obie panie mogą wrócić do swych obowiązków XD Cały wściekły tłum z grabiami poszedł się bujać XD
No nie? To było tak bez sensu, że nie wiem xD równie dobrze tego wątka wcale mogło nie być....

Cytat:ps, masza, musisz zmienić avka, bo zakłócasz lokową mafię XDDDD
Omg so true XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości