Vampire Diaries
Nadrabiaj nadrabiaj, bo trzeci sezon skończył się miażdząco i nie mam z kim tego skomentować xD
Denerwujecie mnie koszmarnie, teraz się boje kto zginął XD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Widzisz Rizu ile cię osób dopinguje a ty nic XD
Bo nie mam kiedy! T_T mam nadzieję, że się wkrótce ogarnę >_>
Ogarniaj ogarniaj!!
Kiedy będzie 4ty sezon...nie mam się do czego uczyć xD
Aż miło popatrzeć
http://www.pudelek.pl/artykul/41481/some...na_aukcje/
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Kurde jakbym niechcący wygrała taką aukcje to chyba nie wiedziałabym co ze sobą zrobić w jego towarzystwie xD
Ale fajnie że tą kasę oddaje na cele charytatywne Duży uśmiech
ja bym odsprzedała dalej - miałabym wiecej kasy na dollfy Duży uśmiech
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(10-07-2012, 11:03 AM)Rinelin napisał(a): Kurde jakbym niechcący wygrała taką aukcje to chyba nie wiedziałabym co ze sobą zrobić w jego towarzystwie xD

Wydaje mi się, że każda z nas miałaby podobny problem i sądzę, że już on by coś wymyślił... ;>
TEN SERIAL MNIE WYKOŃCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dalej się trzęsę i ryczę. Damon!!! A Ric to już w ogóle. No kurdeć, BEST EPISODE EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! T_________________T
Kto nie ogląda niech żałuje.

A swoją drogą warto było tyle zwlekać z oglądaniem. Mam mniej czekania do s4 Duży uśmiech
Pomijając, że Elena jest głupia, bo [SPOILER]
Cytat:mogła się wypiąć z pasów
, a Bonnie nie lubię już bardziej niż Gwen (XD) to tak coś czułam, że to się musi tak skończyć. SMARK! GENIALNE!!! I najbiedniejszy to jest jednak Matt i Jer.

Zaraz... to w VD czy w Twilighcie było tak, że
Cytat:po przemianie wąpierze przypominają sobie wszystko z życia ludzkiego
? Bo jak tak... KYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Ja się chyba nie wiem co dzisiaj po tym odcinku. W ogóle w ostatnich epach akcja tak wartka że nie było czasu się zastanowić nad nią. Ehhhhhhhhhhhh.... Nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić XD

tylko teraz moje pytanie... co będą robić w s4 skoro podstawa do s1-3 zniknęła? XD
No a co mogą robić?
<spoiler>
Cytat:odwampirzać Elene xD
</spoiler>
Ale nie wiem jak serial ma się do książek bo nie udało mi się przez pierwszą nawet przebrnąć (a przeczytałam całego Twilighta więc coś musi być nie tak.... XD) Ktoś może rzucić światło?

Rizu teraz obejrzyj sobie Hollow Crown... a potem proponuję zacząć Supernaturala XD
@spoiler: ROTFL XDDDDDD jak moglam na to nie wpasc xD przeciez bedzie drama. I moze kat wroci xD a potem wszyscy beda chcieli dla siebie czegos takiego ale nie bedzie na tyle jakiejs potrzebnej rzeczy. a fani chca delene wiec nie ma wyjscia. Nie na darmo pokazali te wspomnienia, kyaaa. piekne sceny mial ten ep. Piekne. Aaa bo i jeszcze bedzie rozwoj kla-car. Oby. I szukanie... powloki xD
(18-07-2012, 11:37 AM)Rinelin napisał(a): No a co mogą robić?
<spoiler>
Cytat:odwampirzać Elene xD
</spoiler>
Ale nie wiem jak serial ma się do książek bo nie udało mi się przez pierwszą nawet przebrnąć (a przeczytałam całego Twilighta więc coś musi być nie tak.... XD) Ktoś może rzucić światło?

Twilight jest chyba trochę ciekawiej napisany, a już na pewno lepiej wydany (tzn u mnie ogromny wpływ na tempo czytania ma ilość literek na stronie i ich wielkość - np choćby książka miała mieć 500str to wolę taką z większymi literami niż z mniejszymi na 300). Duży uśmiech
Chcę zobaczyć <spoiler> odwampirzanie Eleny </spoiler>, to może być ciekawe xD

Osobiście mnie ciekawi co dalej z Klausem/Tylerem, bo wydawało mi się, że <spoiler> oni się zamienili ciałami (/duszami, zależy jak na to patrzeć) -> Tyler umarł, bo 'umarło' ciało Klausa, ale już np moja koleżanka mówi, że oni obaj siedzą sobie razem w ciele Tylera </spoiler> i teraz nie wiem T__T Czy powinnam obejrzeć ten odc jeszcze raz by to ogarnąć? xd
(18-07-2012, 11:37 AM)Rinelin napisał(a): Ale nie wiem jak serial ma się do książek bo nie udało mi się przez pierwszą nawet przebrnąć (a przeczytałam całego Twilighta więc coś musi być nie tak.... XD) Ktoś może rzucić światło?

Nijak się ma, ponoć. I dobrze.
A Supernatural - tak, brakuje mi jeszcze jednego fandomu do kolekcji, żebym już żywcem się oderwała od życia XDDDD
Ale serio - ni cholery nie pamiętam w których wąpierzach było to o przypominaniu sobie wszystkiego. Wydaje mi się że to było przy przemianie Vicky. Ale wiecie o co mi chodzi - "If we met first" - AND THEY DID!!!!!!
A w ogóle ta scena, te wspomnienia i ostatnia scena z Riciem i to jak Damon mówi Elenie "do zobaczenia", a Ric stoi obok, mraaaaaaaau!!!

Swoją drogą, tak, to
Cytat:odwąpierzanie Eleny
to chyba mus, i Klaus ich do tego zmusi, bo inaczej nie będzie małych Petrovów juniorów xD

(18-07-2012, 04:10 PM)Anel napisał(a): Osobiście mnie ciekawi co dalej z Klausem/Tylerem, bo wydawało mi się, że <spoiler> oni się zamienili ciałami (/duszami, zależy jak na to patrzeć) -> Tyler umarł, bo 'umarło' ciało Klausa, ale już np moja koleżanka mówi, że oni obaj siedzą sobie razem w ciele Tylera </spoiler> i teraz nie wiem T__T Czy powinnam obejrzeć ten odc jeszcze raz by to ogarnąć? xd

Zastanawiam się czy Bonnie byłaby taką suką, żeby
Cytat:zabić Tylera.
Podejrzewam, że zrobiła to na własną rękę i Damon o tym nie wie, bo mu wmówiła, że chce pobyć z Klausem sam na sam, żeby się pocieszyć widokiem XD Mogła podejrzewać, że coś się nie uda i chciała ratować wszystkich - bo tym sposobem uratowała - ale moim zdaniem nie za cenę
Cytat:utłuczenia Tylera. Jestem zdania, że siedzą obaj w jednym ciele, a to oznacza zabawe xD Biedna Car xD Ciekawe kiedy się domyśli, może jak Klaus powie do niej "love" xD I czy Tyler będzie walczył, czy bedzie z poziomu podświadomości obserwował jak jego twórca to i tamto, albo w końcu i tak scalą sięw jedno. Ale że Tyler mi się nie podoba, mam nadzieję, że ciało Klausa nie spłonęło tak całkiem i będą teraz go szukać. Amen.
I chyba też obejrze jeszcze raz.

A w ogóle nie rozumiem, czemu mimo wszystko lubię Klausa XD
(18-07-2012, 04:10 PM)Anel napisał(a): Twilight jest chyba trochę ciekawiej napisany, a już na pewno lepiej wydany (tzn u mnie ogromny wpływ na tempo czytania ma ilość literek na stronie i ich wielkość - np choćby książka miała mieć 500str to wolę taką z większymi literami niż z mniejszymi na 300). Duży uśmiech
A tego akurat nie wiem, bo Twilighta czytałam w ebooku <a ostatnią część nawet na komórce XDD> ... zresztą Vampire Diaries też, ale jak na samym początku wyskakuje Elena - blond i w stroju cheerleaderki to jakoś tak od razu mi się odechciało czytać .... xD

Rizu lubisz Klausa ponieważ:
a) ma blond kręcone włosy
b) jest wysoki i szczupły
c) ma akcent
d) gra złego

Przypomina ci to kogoś XD?

Ale tak na serio tez go lubię, może dlatego że mimo tego wszystkiego co robi, to jednak stara sie w pewien sposób chronić swoją rodzinę i stara się też trochę robić dobro za pomocą zła... jeśli to ma jakiś sens (bosh znów obraz Lokiego mam w głowie...)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości