Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
25.00%
7 25.00%
Pewnie kupię.
14.29%
4 14.29%
Może się skuszę.
14.29%
4 14.29%
Raczej nie.
32.14%
9 32.14%
Kijem tego nie tknę!
14.29%
4 14.29%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NARITA Ryogho/SATOROGI Akiyo] Durarara!!
[Obrazek: 26979.jpg]
Tytuł alternatywny: Dulalala!!, DRRR!!
Gatunek: Akcja, shounen, romans
Autor: Ryogho Narita, Akiyo Satarogi
Liczba tomów: 4
Oryginalny wydawca: Square Enix
Status: zakończona
Opis: Historia dzieje się w Ikebukuro, dzielnicy Tokio. Gangi punków walczące przeciw sobie boją się miejskiej legendy o przydomku „Dullahan” – motocyklisty, który nigdy nie zdejmuje kasku i jeździ na czarnym motocyklu bez reflektorów. We wszystko to wplątuje się Mikado Ryuugamine – uczeń szkoły średniej, który przyjechał do Ikebukuro m.in. w poszukiwaniu wrażeń.
(opis pochodzi z tanuki.pl)
tak sie teraz zastanawiam...
ale o novelce czy mandze jest mowa?

bo novelke to i ja bym poczytala :3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(28-07-2012, 03:23 AM)Shao-ron napisał(a): tak sie teraz zastanawiam...
ale o novelce czy mandze jest mowa?

bo novelke to i ja bym poczytala :3

O mangę mi chodzi. Novelka jeszcze trwa i ma chyba już trochę tomów na karku. Dla młodego wydawnictwa lepiej zacząć od krótszych serii niż od razu pakować się w te dłuższe. Manga pokazuje więcej wydarzeń niż w anime i jeszcze są pokazane w zupełnie inny sposób.
manga mnie jakos nie interesuje w ogóle niestety bo się dość pokrywa z animcem.
Może i bym przeczytała ale raczej bez szału :/
Dogsów już prędzej Duży uśmiech
ale to novelki nie ma~~
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Mangi nie widziałam, ale anime zrobiło na mnie duże wrażenie. Skoro to tylko cztery tomy, to pewnie kupiłabym bez zastanawiania się.
Anime widziałam z 5 odcinków, ale przerwałam. Potem wzięłam się za czytanie mangi, niestety rysunki mnie odrzuciły. Na nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Do mangi nie jestem zbytnio przekonana. O wiele bardziej wolałabym książkę.
[Obrazek: tumblr_m6xnnftjpJ1qgrrfno1_400.jpg]
Novelka - Tak.
Manga - nie. Znaczy kupiłabym, ale pewnie po jakimś czasie, bo nie do końca mnie jara ta manga. (Choć anime było dobre)
Myślę, że bym kupiła. Bardzo lubię anime to i manga powinna mi się spodobać. A że tylko 4 tomy to nie ma co żałować, przy dłuższej serii bym się pewnie bardziej zastanowiła. ^ ^"
Swoją drogą to dobrze, że Kotori nie zamierza ograniczać się tylko do yaoi, ale czy nie lepiej by było wyspecjalizować się w danym gatunku, z którym ludzie by wydawnictwo kojarzyli, a resztę zostawić JG i Waneko?
jestem za Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
(27-11-2012, 10:11 PM)Naomi napisał(a): Swoją drogą to dobrze, że Kotori nie zamierza ograniczać się tylko do yaoi, ale czy nie lepiej by było wyspecjalizować się w danym gatunku, z którym ludzie by wydawnictwo kojarzyli, a resztę zostawić JG i Waneko?

Po części popieram Uśmiech
Z chęcią bym kupiła ^^
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Niby mało tomów i chętnie bym zobaczyła o czym internet tak trąbi - ale właśnie przez to trąbienie niedobrze mi się już robi na widok postaci. Nie wiem.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Manga jakoś mnie nie zachwyca. Anime wypada znacznie lepiej. Jeżeli będzie mowa o novelce, to TAK, jestem bardzo zainteresowana!
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Nie przetrwałam anime, toż to kicha jakaś. Jestem na nie :x
I make the devil change his mind

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości