Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
35.48%
11 35.48%
Pewnie kupię.
16.13%
5 16.13%
Może się skuszę.
6.45%
2 6.45%
Raczej nie.
25.81%
8 25.81%
Kijem tego nie tknę!
16.13%
5 16.13%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SAHARA Mizu/GONG Ji-young] Watashitachi no Shiawase na Jikan
Ok, przyznam się bez bicia, że to jedyna manga, na której się popłakałem. Niesamowicie smutna i po przeczytaniu miałem ochotę tylko zagrzebać się w kołdrę i leżeć jak ta kłoda, ale jednocześnie krąży w myślach taka pozytywna cząstka, że jednak każdy może znaleźć szczęście i życiu trzeba dać szansę, jakie by ono nie wydawało się być.
4 w rankingu Myanimelist, zdecydowanie godna polecenia każdemu, kto lubi poczytać coś bardziej emocjonalnego i walącego prosto w serducho.
Oczywiście kupiłbym bez zastanowienia.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Tytuł który byłby dużą chlubą dla każdego wydawnictwa, które podjęłoby się wydania tego. Seria bardzo poruszająca i pełna głębokiej treści. Niektórzy posądzają ów seinen na nadmiar melodramatyzmu i nieszczęśliwych wydarzeń, za to występują bardzo dobrze skrojone postacie o wiarygodnych profilach psychologicznych. Przez dłuższy czas seria była na drugim miejscu na myanimelist, co uważam za duży i w pełni zasłużony sukces. Niestety bardzo trudno dostępna na rynku międzynarodowym, więc przydałoby się takie wyjątkowe polskie wydanie.
NIKT NIGDY tej mangi nie wyda póki autorka powieści na podstawie której to stworzono nie odwoła "zakazu publikacji jej dzieł&związanych" poza Japonią/w Europie (nie pamiętam dokładnie).

Sama i tak bym podziękowała, drama dla dramy to nie dla mnie.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości