Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
35.48%
11 35.48%
Pewnie kupię.
16.13%
5 16.13%
Może się skuszę.
6.45%
2 6.45%
Raczej nie.
25.81%
8 25.81%
Kijem tego nie tknę!
16.13%
5 16.13%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SAHARA Mizu/GONG Ji-young] Watashitachi no Shiawase na Jikan
[Obrazek: 66993.jpg]

- gatunek/kategoria: dramat, psychologiczny, romans, seinen, okruchy życia, tragedia
- autor: SAHARA Mizu/GONG Ji-young
- liczba tomów: 1
- alternatywna nazwa: Our Happy Hours
- oryginalny wydawca: Coamix
- status: zakończona
- opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=27818
- opinia: Poruszająca historia (oczywiście ryczałam), piękna kreska. Jeden z moich ulubionych tytułów nie-yaoi. Naprawdę warto się zapoznać.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Potwierdzam, warto się zapoznać. Piękna historia, przeczytanie jej nie zajmie wiele czasu, ale gwarantuję że ta opowieść na długo zostanie w Waszych sercach Duży uśmiech Z olbrzymią przyjemnością bym zakupiła tomik tej mangi.
Wspaniała manga, zdecydowanie warta wydania! Na pewno bym kupiła.
Kupiłabym ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Pisałam już na Waneko, ale tutaj też mogę. Oczko Po tylu zachęcających opiniach na pewno bym to kupiła. ^^
Przepiękna manga. Sama ja proponowałam pod ankietą Język Na pewno bym kupiła.
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
Tak samo jak zandam, ponownie jestem na tak Duży uśmiech
Oczywiste tak. Jestem wielką fanką twórczości Sahary Mizu, więc cokolwiek jej autorstwa zostałoby wydane, z pewnością znalazłoby się na mojej półce. A Our Happy Hours jest właśnie jednym z najpiękniejszych jej dzieł.
Jeden z nielicznych tytułów w którym uroniłam łzę.Na pewno kupię
Słyszałam o tym wiele pozytywnych komentarzy, a sama manga wydaje się być naprawdę interesująca. Gdybyście ją wydali, na pewno skusiłabym się na zakup
Ciągle zbieram się do czytania i ciągle coś mi przeszkadza. Gdybyście to wydali, kupiłabym bez mrugnięcia okiem.
Poruszająca, depresyjna wręcz historia (ale za to jak świetnie poprowadzona!), przy której płakałam jak bóbr. Kreskę uwielbiam. Kupiłabym bez dwóch zdań.
[...] besides, it's too soon for problems to arise.
Nie przekonuje mnie idea tylu wątków przedstawionych w jednym tomie, ale że to aż jeden tom, to bym kupiła na próbę. Najwyżej bym odsprzedała.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Wyciągam wątek z cienia, bo warto. Bardzo dobra fabularnie historia, do tego kreska miła i taka przejrzysta. Chętnie kupię.
Tak, tak. Piękne toto i wzruszające, kupiłabym.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości