Teen Wolf
Trochę się zdziwiłam, że nie ma jeszcze wątku o tym serialu. Tylu seksiarskich panów tam jest, mmmm. Pomijając fakt, że fabuła jest na żenującym poziomie, aktorstwo leży i kwiczy a efekty specjalne wołają o pomstę do nieba...
No, ale dla Stiles'a i Derek jestem w stanie przez to przebrnąć Uśmiech
[Obrazek: tumblr_m72q9cGtpY1qb4u7no1_500.gif]
Słodziaki ^^
[Obrazek: tumblr_m68l42t6sF1rnypbmo1_500.jpg]
AAAH, LOVE ME LOVE ME <3
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
nie znam tego w ogóle XD jakim cudem?? XD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
To chyba jest jeden z serialów emitowanych na tym nowym kanale dla młodzieży, AXN Spin. Ogólnie wiadomo o nim, bo puszczają tam także anime Duży uśmiech Poza tym na ich stronie można obejrzeć przez pewien czas poszczególne odcinki serialów, anime czy filmy za darmo i legalnie. Przyznam jednak szczerze, że ja do tego akurat serialu się nie zbliżam... Po dziurki w nosie mam już tych wampirów i wilkołaków.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
(14-07-2012, 12:41 AM)Unfabulous napisał(a): Przyznam jednak szczerze, że ja do tego akurat serialu się nie zbliżam... Po dziurki w nosie mam już tych wampirów i wilkołaków.
Niewiele straciłaś. To pozycja typowo dla rozkrzycznych nastolatek, choć panowie są całkiem nie brzydcy ^^
(14-07-2012, 12:41 AM)Unfabulous napisał(a): Przyznam jednak szczerze, że ja do tego akurat serialu się nie zbliżam... Po dziurki w nosie mam już tych wampirów i wilkołaków.

Mam dokładnie to samo, chociaż widziałam pierwszy odcinek i jakoś mnie nie zaciekawił Język
Poza tym mam już i tak tyle shipów że mi do końca życia wystarczy X_x
[Obrazek: tumblr_m2t1p01hJL1qf5osmo1_500.gif]
[Obrazek: tumblr_m2t1p01hJL1qf5osmo2_500.gif]

[Obrazek: tumblr_m4ghl3yOQ11qzw1z6.gif]

pardą, oni w tym serialu to tak serio są ghay? xD
(14-07-2012, 01:00 AM)Maru napisał(a): Niewiele straciłaś. To pozycja typowo dla rozkrzycznych nastolatek,

I w tym momencie zaczęłam się cieszyć, że jednak się nie skusiłam xd Ileż można oglądać seriali tego typu Duży uśmiech
Rizu, ahaha, dobre gify ^^
ale oni tam serio są ghay? XD
(14-07-2012, 08:21 PM)Rizu napisał(a): ale oni tam serio są ghay? XD
Nie, a szkoda :|
A że tak odkopię stary temat , to nie wiem czy znacie krótkie Sterekowe komiksiki autorstwa Slashpaloozy - http://www.slashpalooza.deviantart.com - kto nie widział polecam Duży uśmiech są takie urocze...
Twórcy serialu, dajcie fandomowi więcej powodów do radości w następnym sezonie!! D:

I jeszcze nieskromnie dorzucę link do mojego fanartu : http://allantiee.deviantart.com/art/Ster...-363071669
(13-07-2012, 04:12 PM)Maru napisał(a): Pomijając fakt, że fabuła jest na żenującym poziomie, aktorstwo leży i kwiczy a efekty specjalne wołają o pomstę do nieba...
No, ale dla Stiles'a i Derek jestem w stanie przez to przebrnąć Uśmiech

O, zgadzam się z tym w 100%. Zaczęłam oglądać ten serial, bo był on niesamowicie wychwalany na jednym z for, na którym urzęduję i choć czasu poświęconego TW nie żałuję, to w zasadzie mogłam spożytkować go znacznie lepiej. Ten serial niczym nie zachwyca, poza dwoma wymienionymi w cytacie panami, których gorąco shipuję w tym serialu. Oczko Dla scen z nimi każdy odcinek wart jest obejrzenia, ale tak to Teen Wolf to bardzo słaby serial.
To warto wtedy wyłączyć napisy i oglądać tylko facetów? Duży uśmiech
Początek miłości to czas uda­wania, że wszys­tko, co ludzkie, jest nam obce. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości