~ For the Love of Hiddles ~
(07-08-2012, 04:31 PM)Rinelin napisał(a): Ja myślę, że on nie miałby problemu zagrać psychopaty. Inna sprawa, że nawet jakby rozdzierałby swoją ofiarę w filmie fanki i tak robiłyby AWWWW!

Na pewno spróbowałby zagrać, co innego, co by mu z tego wyszło. Za to druga kwestia tu, to już raczej problem. Bo cała ta fantastyczna osobowość Toma <do sprawdzenia podczas wywiadu, który z chciałabym z nim przeprowadzić> robi coś takiego z fankami, że tracą poczucie rzeczywistości, że nawet z założenia czarny charakter, jakim jest Loki, traktują jak skrzywdzonego zwierzaczka <skrzywdzony i był, bo to postać tragiczna, ale cóż...>
Co nie zmienia faktu, że chętnie zobaczyłbym go w roli z gruntu złego psychopaty i chcę, żeby zagrał go tak, bym go znienawidziła. Wtedy będę wiedziała, że jest naprawdę dobry w tym, co robi Oczko
http://www.gq-magazine.co.uk/entertainme...yle-thor-2

Taki mały wywiad z Tomem.
To trochę straszne, ale gdy czytam jego wypowiedzi (za każdym razem), odtwarzają mi się w głowie jego głosem XD
(14-11-2012, 08:19 PM)Mags napisał(a): To trochę straszne, ale gdy czytam jego wypowiedzi (za każdym razem), odtwarzają mi się w głowie jego głosem XD
A tam straszne... miałam tak samo xD

I ciekawe, bo on tam mówi, że kończą kręcić w okolicach świąt, ale czy oni dopiero nie zaczęli? A jeśli faktycznie kończą to a) czemu Tom jest ciągle blondynem? i b)czemu ten film w takim razie wyjdzie dopiero za rok?! WHY?!

I tam jest tez motyw z London Collections: Men, czy to jest to co Benedict łaził po wybiegu w szlafroku przypadkiem? I że Tom niby też ma robić za modela >D?
Sam Tom mówi, że zaczęli w sierpniu kręcić i prawdopodobnie do świąt skończą Język
No i od nowego roku czeka ich post-produkcja, także spokojnie, cierpliwości XD Tom się tam gdzieś na pewno kryje przed fanami, no w końcu kręcili na Islandii, był tam Język

Ano, tam chodzi Cumberbatch w tym szlafroku Język
Tom by mógł <3 w sesjach różnych dobrze wychodzi Duży uśmiech tak samo jak w tym krótkim filmie o podróżnikach w czasie Duży uśmiech
Hiddlesowe spodnie narciarskie XDDDDD
Nie nie nie nie nie kupie sobie męskich ŻÓŁTYCH spodni na snowboard......
Em, tak, akurat nie mam spodni na narty.... ale ... dlaczego "hiddlesowe"? co mnie ominęło???
Duży uśmiech
EDIT: a już wiem.......... em. ale tego. Żółte są dobre, są widoczne na stoku Duży uśmiech i w czasie śnieżycy Duży uśmiech taaak, żółte. Żółte som dobre.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości