~ For the Love of Hiddles ~
(21-06-2012, 10:37 PM)Rinelin napisał(a): [Obrazek: tumblr_lyvrz8kOA31qb0gmwo1_r1_500.jpg]
I tak właśnie może Tom wyglądać w tym nowym filmie <3

On ma tu gwałt w oczach XDDDD Jeśli tak zagra w tym filmie, to mu wybaczę te wampiry, ha ha Język

LOCZKI <3 <mac mac mac>

Duży uśmiech
There you go, blu skin Duży uśmiech

[Obrazek: tumblr_m61hwwF6Wi1qg462ao1_250.gif]
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Po obejrzeniu tego filmiku z sesji wszystko nabrało sensu! Tom jest z przyszłości bo to jest niemożliwe żeby takie doskonałe stworzenie urodziło się bez niczyjej pomocy! On został zmodyfikowany genetycznie żeby być wcieleniem perfekcji!

<inna sprawa że mu trochę przetlenili włosy xD>
(23-06-2012, 02:05 PM)Rinelin napisał(a): Po obejrzeniu tego filmiku z sesji wszystko nabrało sensu! Tom jest z przyszłości bo to jest niemożliwe żeby takie doskonałe stworzenie urodziło się bez niczyjej pomocy! On został zmodyfikowany genetycznie żeby być wcieleniem perfekcji!

Podoba mi się taka opcja <3

Natomiast moja mama równo mnie wyśmiała kilka dni temu, jak jej powiedziałam o Tomie. "takie chuchro? To już Thor jest lepszy" <widziała ze mną Thora> no i dlatego właśnie nie rozmawiam z moją mamą o facetach XD
Na mnie cały mój facebook naskakuje, że nie rozumie dlaczego niektórzy (ofc pijąc do mnie) ślinią się na najbardziej obślizgłą postać w filmie, a jak wrzucę obrazek z Thorem/Tonym/Stevem/... to "Ri, ale to jest męzczyzna, co ci się stało?" _^_ głupki.
Lol Język pf jak im się nie podoba to niech nie patrzą Język
Zresztą co im do tego do kogo ty się ślinisz Język twoje życie, masz prawo robić to co chcesz!
Ja się dziwię, że mnie połowa znajomych na facebooku nie zablokowała za mój geekizm XD <i za liczne reposty Toma z każdej strony>
Bo są obrażeni, że im zaspamiam tablice i jakim prawem wrzucam coś, co im się nie podoba. Kurde, czy ja im mówię, co mają wrzucać, pisać albo nie?
Albo inne fochy - że spamię linkami o adopcję psów itd. WON.
A tam, jak mają z tym problem, to sobie mogą ukryć takie posty.
Możesz im zawsze napisać o tak: "I do what I want" Oczko
Dokładnie :p Ja tam mam poukrywane połowę rzeczy, które ludzie wrzucają xD
Zresztą jak chcesz tego uniknąć to możesz sobie zrobić grupę chyba która będzie widzieć dane posty
No to toteż pisze XD

a co do grupy - moja i tak nie zawiera ludzi z pracy xDDDD
Poza tym, I DO WHAT I WANT! XD
Well said ^_^
(23-06-2012, 06:03 PM)Rizu napisał(a): No to toteż pisze XD

a co do grupy - moja i tak nie zawiera ludzi z pracy xDDDD
Poza tym, I DO WHAT I WANT! XD

[Obrazek: tumblr_lxdzutUuKY1qj36qi.gif]
Nie pokazuj mi gifów z jego rękami, bo nie wytrzymam.
*has a hand fetish*

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości