~ For the Love of Hiddles ~
Widziałam, ale ja chyba wole nasze skromne grono fanek tu <i tumblr... xD> niż jakieś takie forum :<
Ja chyba też. Bałabym się tam wejść i pewnie by mnie małolaty drażniły xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(04-08-2012, 08:22 PM)Rinelin napisał(a): Widziałam, ale ja chyba wole nasze skromne grono fanek tu <i tumblr... xD> niż jakieś takie forum :<

(04-08-2012, 10:37 PM)Rizu napisał(a): Ja chyba też. Bałabym się tam wejść i pewnie by mnie małolaty drażniły xD

Na brodę Odyna, ktoś mnie rozumie <3

Podejrzewam, że wiek tamtejszych forumistek mógłby nas zaskoczyć Język <aż się prosi o przeprowadzenie badania na ten temat... Hiddles, co Ty mi robisz, skoro chcę zbadać Twój fenoment <to zabrzmiało bardzo źle XDDDDD>>
http://www.totalfilm.com/news/tom-hiddle...-interview Duży uśmiech

Tylko Tom potrafi opisać Lokiego takimi słowami XD To jedyna słuszna charakterystyka Mrozika, ehehe XD
“The best thing about being Loki is that he is my diametric opposite. Physically, he is a photo negative of who I am. Loki is dark and pale, and I am light and fair. Also spiritually I am not much like him either. Yet I feel an incredible freedom in playing him."
Y_Y

I've never done a thriller, the genre of some of my favourite films".
Tego sobie inie wyobrażam xD

“And I've never done a comedy, which I would love to do.
Za to, to CHCĘ ZOBACZYĆ!
Dajesz, Tom! XD

Najlepsze jest to, że mam wrażenie, że prędzej wrzuciliby go jednak do thrillera niż do komedii xDDDDD
Powinni go wypróbować w różnych konwencjach. W sumie W Suburban Shootout grał rolę komediową, ale w sumie cały ten serial jest specyficzny XD
Wallanderowi jest bliżej do thrillera, ale jeszcze nie oglądałam, więc nie wiem, jak Tomcio tam wypadł.
Prawda jest jednak taka, że dość często aktorzy nie sprawdzają się w niektórych konwencjach (vide Louis de Funes XD), ale najważniejsze, żeby Tom nie dał się zaszufladkować jako mroczny typ a la Loki XD
W Wallanderze ledwo co go pokazywali :< I to taka bardziej sensacja/dramat niż thriller jest, chociaż ja widziałam tylko pierwszą serię.
(06-08-2012, 10:59 PM)Rinelin napisał(a): W Wallanderze ledwo co go pokazywali :< I to taka bardziej sensacja/dramat niż thriller jest, chociaż ja widziałam tylko pierwszą serię.

To fakt, jest bardziej jak kryminał czy sensacja, ale z pewnością mu bliżej do thrillera.
Tom w thrillerze byłby interesujący, choć ciężko byłoby wypośrodkować, żeby nie był za dobry jako główny bohater ani zbyt Loki like jako główny zły XD

Mam sporo filmów z Tomem, ale nie było czasu, żeby je ogarnąć, z resztą nie lubię sama oglądać XD
Ale i tak najbardziej mi się marzy zobaczenie go na deskach teatru *_*
(06-08-2012, 10:43 PM)Mags napisał(a): , ale najważniejsze, żeby Tom nie dał się zaszufladkować jako mroczny typ a la Loki XD
Z tymi jego puppy eyes??? Pfffffhahahaha, proszę cię xD
(06-08-2012, 11:32 PM)Rizu napisał(a): Z tymi jego puppy eyes??? Pfffffhahahaha, proszę cię xD

Jeśli jest naprawdę tak dobrym aktorem, to nawet z takimi oczami powinien umieć zagrać rasowego psychopatę Język
ahahhaa xD chcę to zobaczyc.
Ja już to widzę XD A teraz mogliby zrobić z tego film Język

EDIT:

Muszę się tym podzielić, trochę offtopic Język
Stargate SG-1 niszczy mnie swoimi nawiązaniami do mitologii nordyckiej XD I w końcu rzucili Lokiego XD <3
Ja myślę, że on nie miałby problemu zagrać psychopaty. Inna sprawa, że nawet jakby rozdzierałby swoją ofiarę w filmie fanki i tak robiłyby AWWWW!
Co ten człowiek z nami robi? O_O

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości