~ For the Love of Hiddles ~
też to dziś widziałam. Ałć.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ja się staram omijać te gifsety z Kolonii i ten cały filmik, bo moje serce by tego nie wytrzymało......
(02-08-2012, 10:31 AM)Rinelin napisał(a): Ja się staram omijać te gifsety z Kolonii i ten cały filmik, bo moje serce by tego nie wytrzymało......

To pomyśl sobie, co by było, gdybyś spotkała go na żywo...
Trzeba się uodparniać Język
Spakowałabym do worka i wywiozła.
Ale ja potem chodze jak debil i sie ciesze sama do siebie jak mi sie jakiś fragment takiego filmiku przypomni...
(02-08-2012, 03:07 PM)Rizu napisał(a): Spakowałabym do worka i wywiozła.

A nie hiperwentylowała?

Język

Ja to bym stała i się gapiła z miną karpia pewnie XDD
Nie, myślę, że obeszłoby się bez hiperwentylacji, ale pewnie nie bez nadreaktywności i nieartykułowanych dźwięków.
Tak czy inaczej, chciałabym sprawdzić swoją reakcję na Thomasa... ale niestety D:
Ja to znów bym stała pewnie jak słup soli i czerwieniła się jak pomidorek xD Tzn o ile w ogóle odważyłabym się do niego podejść....
Stałabyś tak, ale myślę, że on sam by podszedł, bo to taki typ XD
I sprawdził co masz na podkoszulku xD trzeba sie wyposażyć w odpowiedni xD
(02-08-2012, 10:37 PM)Rizu napisał(a): I sprawdził co masz na podkoszulku xD trzeba sie wyposażyć w odpowiedni xD

Słuszna uwaga XD W końcu Thomas lubi macać po koszulkach fanek XDDDD
O bosh... przestańcie panny bo mi wyobraźnia pracuje xDDDD
Ale jakaś fajna koszulka z Lokim by się przydała :<
Aaaaa..... Loki'd Y_Y
(03-08-2012, 02:19 PM)Rinelin napisał(a): O bosh... przestańcie panny bo mi wyobraźnia pracuje xDDDD

Ehehehe Język
Mnie to się Thomas śnił nawet dziś, choć nie powiem, to był sen męczący, bo mój fantastyczny aparat nie był w stanie przyjąć seksowności Toma XDDDD
<ale lepiej to niż poprzedni, gdzie darłam się na Toma, że go nienawidzę XD>

Ale te koszulki....
http://twh.ct8.pl/ -> widziałyście to? xD Czemu nikt mi nie powiedziała ahahaha XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości