Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
45.59%
31 45.59%
Pewnie kupię.
17.65%
12 17.65%
Może się skuszę.
13.24%
9 13.24%
Raczej nie.
8.82%
6 8.82%
Kijem tego nie tknę!
14.71%
10 14.71%
Razem 68 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KAWAI Touko] CUT
Widzę, że nie ma żadnych odpowiedzi na "nie" ^ ^ i z tego powodu bardzo się cieszę Serce . Manga "CUT" jest bardzo ciekawa i opowiada o problemach w życiu współczesnym. Touko tą mangą zdobyła moje uznanie i szacuneczek *Q*.
(01-12-2012, 03:33 AM)Kusu napisał(a): Widzę, że nie ma żadnych odpowiedzi na "nie" ^ ^
W takim razie, chyba będę pierwsza. Przeczytałam wiele pochlebnych opinii na temat tego tytułu, więc postanowiłam w końcu do niego zajrzeć, zwłaszcza, że "Ano Kado wo Magatta Tokoro", tej samej autorki, jest jedną z moich ulubionych mang. Cóż, może jestem dziwna albo mało wrażliwa, ale nie bardzo rozumiem fenomenu tego tytułu. Jak dla mnie, historia durna a sztuczny dramatyzm i patos wylewają się z każdej strony. Z większości sytuacji chciało mi się po prostu śmiać, bo były przekombinowane. Bohaterowie zachowywali się w większości nieracjonalnie. Rozumiem, traumatyczne przeżycia, ale autorka mogłaby "poskąpić" trochę tej dramy, bo fabuła została kompletnie odrealniona. Nie potrafię sobie wyobrazić, by ktokolwiek po takich przejściach zachowywałby się jak Sakaguchi. Szczerze, stworzyć naprawdę przekonywujący i realistyczny dramat, to w pewnym sensie sztuka. "Cut" absolutnie do mnie nie przemówił i nie kupiłabym tego. Na nie Język
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Wiadomo każdy ma swoje gusta ^ ^. komuś bardziej się podoba a komuś mniej.
Ja jestem na tak, bardzo chętnie ją kupię. Uśmiech
Pierwsze yaoi które przekonało mnie, że jednak warto zawracać sobie tym wszystkim głowę :3
Od dawna myślałem żeby zamówić zza granicy, ale skoro w końcu zapaliło się światełko nadziei...cóż, będę czekać z nadzieją, że jeszcze w tym życiu ujrzę CUT po polsku na swojej półce ^ ^
Kreska może być, jaka jest, ale historia jest tak niesztampowa i świetna, że jestem na TAK!
Rany, dramatu tu tyle, że by dziesięć telenowel obdzielił i by zostało, ale ma w sobie urok. Jestem na tak.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Od tej autorki wszystko.
Uwielbiam tę mangę, to jedno z moich pierwszych yaoi<3 Kocham i jestem totalnie na tak<3
Już nie pamiętam ile razy do tego wracałam, ale kupiłabym na pewno!
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
kupiłabym ♥
[Obrazek: tumblr_n00vqdSqra1s55lfeo1_500.gif]
taaa, kupiłabym XD
taka mała prośba Uśmiech z racji tej, że nie ma szans na ten tytuł w PL, byłabym wdzięczna za cynk gdzie to kupię po angielsku...szukam i szukam i wszędzie in stock! bardzo proszę o info na priv ;D
(04-07-2015, 08:46 PM)Narya napisał(a): taka mała prośba Uśmiech z racji tej, że nie ma szans na ten tytuł w PL, byłabym wdzięczna za cynk gdzie to kupię po angielsku...szukam i szukam i wszędzie in stock! bardzo proszę o info na priv ;D

skoro ci pisze "in stock" to znaczy, że możesz kupić..
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
haha ale gafa, pomyliłam wyrazy Język miałam na myśli out of stock oczywiście Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości