Piętno przeszłości
Niekończąca się Opowieść
Ostatni Jednorożec
Fantaghiro
...

Filmy z dzieciństwa, które wyryły na waszej psychice trwały ślad Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jak byłam mała to zawsze chciałam być jak Fantaghiro a Romualdo był takim przystojniakiem xD
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Ostatni jednorożec po tylu latach dalej go uwielbiam T_T I ta ścieżka dźwiękowa sniff
A tak poza tym to kucyki, no po prostu całe moje dzieciństwo Duży uśmiech
Ja nigdy nie trafilam na całe fantagiro! Zawsze mi brakło jakiejś czesci :<

A LU jest przeboskim filmem!!!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jakoś mi się ten LU nie kojarzy.
Dalsze części Fantaghiro nie były już takie fajne, a ostatnia już zupełnie mi się nie podobała
[Obrazek: the-last-unicorn-screenshot.jpg]
To o to last unicorn Duży uśmiech
Jednorożec! I kucyki, nooo, miałam kinówki na VHSie i w kółko mogłam oglądać, cała rodzina już tym rzygała a ja dalej, znowu kucyki.

A zna ktoś "Wszystkie psy idą do nieba"? Taki wyciskacz łez że masakra. I kiedyś jak były ferie zimowe to na Jedynce albo Dwójce leciały takie mini-seriale, pamiętacie?

U mnie w domu w ogóle był też kult Rambo. W tajemnicy z ojcem oglądałam i miałam dłuuugi okres kiedy chciałam zostać marines.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Wszystkie psy idą do nieba pamiętam *_* szczególnie ryczałam w momencie jak tak stłukli tego jamnika ;<
Wszystkie psy idą do nieba! Ofkorz! Piękne *-*
Dla mnie w dzieciństwie nie było filmów Smutny Może jedynie takie na VHS... To co tam mogło być... Księga Dżungli jakaś czy cusio, Tarzan, ale taki nie-Disneyowski... ("światło i cień, jak serca dwa, bo uwierz że miłość wiecznie trwa.... chórek: miłość wiecznie trwa..." Do dzisiaj pamiętam tą okropną piosenkę ^-^") i tyle. Chociaż kiedyś, kiedy byłam mała, oglądałam też kawałek Lochów i Smoków i takie filmy typu Królowa Śniegu (tak, porwała takiego chłopczyka... pamiętam...). A jeszcze był taki film, w którym zła babka porwała jedną dziewczynkę i wieczorem dawała jej czekoladki pozawijane w sreberka, które ją odrzucały albo sprawiały, że nie pamiętała swojego domu. Ktoś to kojarzy? Nie wiem, jak to się nazywało. Film aktorski.
[edit]
Jak mogłam zapomnieć o tajemniczym ogrodzie!? A do tego "tristan i izolda" z sim sala grimm.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Film z dzieciństwa? Przypuszczam że nikt z was nie kojarzy "Wodne dzieci" - zaczynał się jak film fabularny a po skoku do wody animowany.
Niekończącą się opowieść wciąż lubią powtarzać w telewizji.
Ale ogólnie to już od dzieciństwa uwielbiam chińskie filmy kung-fu. Jackie Chan to me bożyszcze.
Widziałam Wodne Dzieci i mi się podobały, ale teraz już nie pamiętam nawet o czym to było.
A jeszcze z filmów dzieciństwa nie zapominajmy o gumisiach, smerfach, kaczych opowieściach i innych dobranockach. Ja na przykład po dziś dzień pamiętam scene z Mickiego, gdzie Micki, Donald i Goofie głodowali i Micki kroił szynke na przeźroczyste kawałki <odcinek o jasiu fasoli> xD zresztą z gumisiów też dużo pamiętam epków!
Z kung-fu to pamiętam uwielbiałam Żelazne Anioły 1 i 2. Oglądałam to namiętnie na kasecie vhs z wypożyczalni. Jaką traumę miałam jak na końcu Bill musiał zabić Petera xD
Moim ulubionym filmem dzieciństwa był 'Hook', który leciał na każde święta...może dlatego ,że uwielbiałam kreskówkowego 'Piotrusia pana'? xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości