Marvel po całości
Ja na transformersach nie wyczaiłam, że to on xD dopiero duuużo później, chociaż nie powiem, filmy uwielbiam wszystkie <3
Ja wiedziałam, bo przeczytałam wcześniej <od małego jestem fanką Transformersów i Optimus Prime to mój mąż xD i tak, wolałabym, żeby Hugo podkładał głos pod niego lol>
Na tumblru pojawiło się info jakoby mieli wypuścić Avengers Director's Cut O_O czyli jakieś 30+ minut dodatkowych scen O_O
Widziałam, ale czy to na serio, bo chcą zastosować taktykę Camerona, czy tylko takie marzenie fanów? o_O
Byłoby zaiste fantastycznie, biegłabym w podskokach Oczko
Ja bym powiedziała, że lecą na kasę, bo to miałoby niby do kin trafić i wydaje mi się, że dużo ludzi/fangirlów poszłoby jeszcze raz żeby tylko to zobaczyć Duży uśmiech <ja bym poszła.... XD>
Czyli taktyka Camerona XD
Podejrzewam, że 99% tych, których byli na Avengersach by poszło i jeszcze by namówili tych, którzy jeszcze nie widzieli <ja moją mamę na pewno XD lubi Iron mana XD>
Jesu, ja bym pobiegła już teraz zaraz!!!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ja to poproszę maraton marvelowski *_*

[Obrazek: tumblr_m5immp87lz1ql5i2ao1_500.jpg]

teaser poster Iron mana 3 Duży uśmiech
Uuu podoba mi się plakat Język

Btw. piszę się na marvellowski maraton xD to byłoby dobre Uśmiech może w końcu obejrzałabym filmy, których jeszcze nie widziałam hmm~
Widziałam dziś Incredible Hulk. Duuużo lepszy niż zwykły Hulk, chociaż ma plothola. czy raczej plotdifference. I Tony na końcu - mraf XD
I aktor tbh mi się bardziej podoba niż avengersowy ^^' Nawet Liv dała rade.
(16-06-2012, 12:39 PM)Rizu napisał(a): I aktor tbh mi się bardziej podoba niż avengersowy ^^' Nawet Liv dała rade.

Bo to Edward Norton, on zawsze, ale to zawsze wymiata <3
Mark Ruffalo też jest cudowny, ale jako Banner za mało wychudzony XD
Co mi się podobało w Avengersach, to fakt, że Mark grał Hulka faktycznie i głos podkładał <3
Poza tym w Hulku... Eric Bana >>' Tak go nie lubię, że patrzeć na niego nie mogę ><'
Ha, no dokładnie! Tak sobie pomyślałam, że Mark jest "chubby" XDDDDDD

W Hulku był naprawdę kiepski dobór aktorów. Connely nie cierpie, a Eric po roli w Timetraveler's wife jest dla mnie stracony do ról przygodowych. Fuj. Poza tym scenariusz im kompletnie nie wyszedł. Tzn, wszystko cacy, ale jak ktoś nie znał komiksu, to motywacje postaci były tak niejasne i kretyńskie, że aż bolało. A ja nie znałam XD
(16-06-2012, 02:12 PM)Rizu napisał(a): W Hulku był naprawdę kiepski dobór aktorów. Connely nie cierpie, a Eric po roli w Timetraveler's wife jest dla mnie stracony do ról przygodowych. Fuj. Poza tym scenariusz im kompletnie nie wyszedł. Tzn, wszystko cacy, ale jak ktoś nie znał komiksu, to motywacje postaci były tak niejasne i kretyńskie, że aż bolało. A ja nie znałam XD

Ja tam o Hulku, jako komiksie, niewiele wiem. Pamiętam go za to dobrze z jakiejś starej kreskówki (Incredible Hulk chyba), a tam to mnie wybitnie denerwował Banner <facepalm>
I tak wydaje mi się, że dodali ten motyw, że to przez badania jego ojca, później po po tej dawce promieniowania gamma, się zmutował... Chyba chcieli dodać odrobinę wiarygodności naukowej, ha ha, jakby to była jakaś różnica w ogóle.
w hulku był ojciec, były badania z gamma nad uzdrawianiem ran jako projekt labo i był wypadek. w incredible hulku były experymenty i experymenty na sobie.
W komiksie wybuchła bomba jądrowa Język Naprawdę nie wnikam, więcej sensu ma dla mnie Asgard i dziewięć światów połączonych Yggdrasilem, niż cokolwiek, co dzieje się w Hulku i z Hulkiem (w The Avengers: Earth's Mightiest Heroes Hulk w przestrzeni kosmicznej nie nosi nawet kombinezonu...)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości