Sherlock Holmes
Moim zdaniem 1 lepsze od 2, ale też epoka wiele zrobiła. Bo w kwestii slashu i cierpiętnictwa głównego bohatera, 2 rządzi xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
[Obrazek: tumblr_m2v7zmywrT1qj0kdio1_r7_500.jpg]
A mi się obie części równie bardzo podobały i czekam na kolejną z niecierpliwością <3
gdzieś mam to w gifie XD
Ja też, ale spędziłam dobre dziesięć minut szukając tego XD.... A mogłam przeszperać naszą rozmowę na fb, bo ci to wklejałam xD
Lubię Sherlocka Holmesa każdego w sumie <3

A to jest temat tylko dla tej wersji z Downey Jr i Law? Czy inne wersje też wchodzą grę? XD
Serialowy ma swój własny temat w serialach Duży uśmiech
Ja nie o serialu XD Tylko innych Sherlockach Holmesach, starszych wersjach lub rosyjskich XD
Myślę że wchodzą. Dajesz! Duży uśmiech

Właściwie to zapomniałam o nich xD bezczelny hollywood.

Scena z wrabianiem Watsona w pedalstwo w ... chyba to było Prywatne Życie SH... mnie rozwaliła XD
Ja szczerze mówiąc nie jestem jakąś wielką fanką tych filmów. Downey Jr. zawsze jest fajny, filmy zabawne, ale takie w sumie "na raz", jak Piraci z Karaibów.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Na raz? Pierwszą część widziałam już chyba z 8 razy, jak nie więcej xD
[Obrazek: tumblr_m394yxmYHW1qchy9ro1_500.gif]
Taki se gif ^^ Aż się człowiek sam uśmiecha, gdy widzi tak zgraną "parę".
Kocham każdą część Sherlocka i czekam na najnowszą :3 Oby szybko ją wyprodukowali.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Uwielbiam Sherlocka za te boskie wstawki zaciągające slashami i za humor!

Sherlock Holmes: [about horses] They're dangerous at both ends and crafty in the middle. Why would I want anything with a mind of its own bobbing about between my legs?

I jak tego nie kochać?
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Obie części były ciekawe i slashowe. W pierwszej może za bardzo wyolbrzymili postać Irenki (w książce to jest bohaterka jednego rozdziału, więc nie wiem skąd taki bum na nią w adaptacjach), ale lubię ją, więc mi nie przeszkadzała... Zwłaszcza jak uwięziła Roberta Sherlocka kajdankami <3 Z kolei Gay of Shadows mówi samo za siebie. Scena w pociągu należy do najciekawszych z całego filmu Duży uśmiech
Jak dla mnie ten serial to REWELACJA po prostu, nie ma lepszego chyba, bardziej rozbudowanego niż to.. w sumie to takie małe filmy już są, bo to tyle trwa. Bardzo dobry ma klimacik Duży uśmiech
Początek miłości to czas uda­wania, że wszys­tko, co ludzkie, jest nam obce. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości