Avengers: Pairingi
Pff, tu nie mam miejsca na kompromisy Język
Ale, ale... TO MIŁOŚĆ! Wybaczyłabym mu nawet nie spuszczanie deski od kibla!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Nawet miłość ma swoje granice Język <zwłaszcza w przypadku deski od kibla (jakoś wątpię, żeby on miał z tym akurat problem XD)>
Ale przyznaj, że chciałabyś go zobaczyć w cylindrze tylko Język
... tylko.

Powiem inaczej. Ja bym go W OGÓLE chciała zobaczyć XD

Tak na początek.
Jak każda z nas Język
Może kiedyś przyjedzie do Polski <ha ha, marzenia>

Anyway, nadal domagam się Toma w cylindrze <niekoniecznie samym XD>
Spróbuj ę coś poszopić później Duży uśmiech
Heej, istnieją jakieś Hiddlesworthowe dojiny? Bardzo chcę.
Ja się wcale nie spotkałam z avengersowymi doujinami O_o za to ficów jest od cholery XD
Ja się pewnie narażę na lincz, ale co tam. Jedynym pairingiem, który uznaję w Avengersach jest Natasza x Hawkeye, oni tak slicznie razem wyglądają (ok, on ślicznie wygląda). Innych pairingów typu Stark x Kapitan Ameryka nie uznaję i nie toleruję, gdyż albowiem, ponieważ NIENAWIDZĘ robienia z bohaterów heteryków homo xD
Dlaczego od razu na lincz ...

Paringi, które lubie/uznaje/chciałabym aby wystepowały : Hawkeye i Natasza (jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Hawkeye kimś innym), Thor i Iron Man (nietypowy pewnie paring), moje wyobraznia troszeczkę zaszalała Szczerbol
[Obrazek: ert_po_deszczu.gif]
(05-09-2012, 06:47 PM)Saskianna napisał(a): Ja się pewnie narażę na lincz, ale co tam. Jedynym pairingiem, który uznaję w Avengersach jest Natasza x Hawkeye, oni tak slicznie razem wyglądają (ok, on ślicznie wygląda). Innych pairingów typu Stark x Kapitan Ameryka nie uznaję i nie toleruję, gdyż albowiem, ponieważ NIENAWIDZĘ robienia z bohaterów heteryków homo xD

Też uwielbiam Clinta i Tashę razem <3

I przepraszam bardzo, ale Tony i Steve to kanon Język nawet twórcy komiksów to wiedzę Język wystarczy spojrzeć na jeden z alternatywnych światów Język
(05-09-2012, 06:47 PM)Saskianna napisał(a): Ja się pewnie narażę na lincz, ale co tam. Jedynym pairingiem, który uznaję w Avengersach jest Natasza x Hawkeye, oni tak slicznie razem wyglądają (ok, on ślicznie wygląda). Innych pairingów typu Stark x Kapitan Ameryka nie uznaję i nie toleruję, gdyż albowiem, ponieważ NIENAWIDZĘ robienia z bohaterów heteryków homo xD

Natasha i Clint! <3

A tam, kochana! StevexTony to jedyna możliwość zapobieżenia wojnie XD I dokładnie, nawet twórcy komiksów to wiedzą xD
Mamo ratujcie... zaczynam shipować LokixDarcy ;_; (taaaakiego fica czytam, że jej <3 )
Ale... HOW?! O_O XDDDDDDD
Sama nie wiem..... nawet 'prawie seks sceny' mi się w miarę podobały, co już nie jest fajne :< (Thorki forevah ;_; )

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości