Avengers: Pairingi
Zdjęcie 
Jeju, widzę, że nie tylko ja mam wielką fazę na Avengersów Uśmiech
Po raz pierwszy od dłuuugiego czasu zauroczyłam się parą męsko-damską. Black Widow i Hawkeye są dla mnie numer jeden w całym filmie. Tylko czekałam, aż pojawią się na ekranie i
[Obrazek: tumblr_lmputme3co1qa6q7k_large.png].
A tak z yaoistycznych par to oczywiście Thor x Loki <3
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
No, nawet ja nie mam nic przeciwko HxBW, co mi sie rzadko zdarza xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
A ja jak zwykle nie lubię baby xD ... to okropne nigdy nie lubić baby~
(15-06-2012, 06:28 PM)Allantiee napisał(a): A ja jak zwykle nie lubię baby xD ... to okropne nigdy nie lubić baby~

O już przestań, wszyscy wiemy, że nie lubisz Tashy LOL

A ja tam lubię Natashę (bo lubię Scarlett <3) i Hawkeye'a, a razem są fantastycznie i niech tak zostanie Uśmiech
Ja co ciekawe też ją bardzo lubie Duży uśmiech tak samo Pepper, ale głupiej Jane i Sif niecierpie x_x
Bardziej denerwująca od laski z Thora jest tylko laska z Hulka.
Hulka nie widziałam to nie wiem xD poza tym jest jeszcze Mary Jane ze spidermana na nią to patrzeć nie mogłam xD
(15-06-2012, 09:06 PM)Rinelin napisał(a): Hulka nie widziałam to nie wiem xD poza tym jest jeszcze Mary Jane ze spidermana na nią to patrzeć nie mogłam xD

Oj tak, to prawda xD
ale może ta w nowym Spidermanie będzie lepszą ,bo nie będzie to Kirsten D.? Oczko

Ale chyba najbardziej nie lubiłam Jean Grey ~ o matko. Ona i Scott to moim zdaniem najgorsza para ever Język
(15-06-2012, 09:41 PM)Allantiee napisał(a): Oj tak, to prawda xD
ale może ta w nowym Spidermanie będzie lepszą ,bo nie będzie to Kirsten D.? Oczko

W nowym Spider-manie nie będzie Mary Jane XD Tylko Gwen, pierwsza dziewczyna Petera XD
No i całe szczęście xD
Twórcy zauważyli ze MJ się nie sprzedaje xD brawa!
Mags ty znasz kurde wszystkie komiksy czy jak O_O?
(15-06-2012, 11:07 PM)Rinelin napisał(a): Mags ty znasz kurde wszystkie komiksy czy jak O_O?

To mi schlebia, ha ha, ale nie XD
To znaczy chciałabym bardzo znać wszystkie komiksy, ale czasu trochę brak ;P
W każdym razie, po prostu trochę się interesuję XD
[Obrazek: not_now__tony_by_brilcrist-d53wljy.jpg]

Mój OTP XD
O Tony, Ty to z każdym XD
No właśnie wychodzi na to, że Loki i Tony to największe sluty w filmie XDDDDD
Tony-Steve, Tony-Bruce, Tony-Loki, Tony-... zapomniałam jak się nazywał ten jego kumpel z IM.
Loki-Thor, Loki-Tony, Loki-Hu... no dobra xD Loki-Clint, zaraz, co jeszcze widziałam?
(17-06-2012, 03:04 PM)Rizu napisał(a): Tony-... zapomniałam jak się nazywał ten jego kumpel z IM.

James Rhodes, Rhodney, nie wiem, jak tam Tony na niego mówi XD War Machine generalnie? xD Hm, jakoś tego pairingu akurat nie widzę ;P

Ale Tony/Bruce, Tony/Steve i oczywiście FrostIron, to jak najbardziej i to mój dylemat wielki, bo nie potrafię się zdecydować. <ale widzi mi się bardzo FrostIron, gdzie Loki robi z Iron mana złego, hu hu mhmm>

Rizu, Twoja sygnaturka <3 najs Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości