Avengers: Pairingi
Tęcza 
Czyli to, co tygryski pociąga najbardziej. Cała reszta się nie liczy.

Czy ja spamuję? Tylko trochę.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
ja powiem tylko tyle - LokixThor... choć chyba powinnam w odwrotnej kolejności hehehehe *zuoo* Duży uśmiech
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Żeby było monotematycznie (znów!) to wiadomo, że Thor/Loki zamiennie na Loki/Thor Język

Ostatnio się nakręciłam trochę na Bruce'a z Tonym nosz XD

[Obrazek: o16o.th.jpg]

A generalnie jest wielką fanką Natashy i Clinta razem, ale nikt nie chce mi uczynić fanarta D:
[Obrazek: theavengersfull1132330.jpg]
A proszę XD

A ja wyznaję to:
[Obrazek: marvelfull1135208.jpg]
Duży uśmiech

Chociaż oczywiście najbardziej shipuję ThorxLoki <w takiej kolejności xD>
Rinelin, dzięki Duży uśmiech (pół)nagość, rany i krew <3

A ten chart jest świetny, podejrzewam, że shipowanie tak wygląda generalnie, trudno zdecydować się na jeden OTP Język
Och, Loki XD
Natasha i Clint to cyba jedyny pairing którego nikt nie rozwala XDDDDDD
Bo reszta to... well. ThorxLoki - OTP. StevexTony (TonyxSteve?) - OTP.
A dalej mamy: TonyxLoki (po wiadomej scenie i do tego fanart ze Stevem w tle ze złamanym sercem XD) i ..... HulkxLoki (to chyba wytwór mojej własnej wyobraźni. ZŁE.)
Enyłej BrucexTony też by było fajne! Duży uśmiech nie wiem dlaczego, ale Stark mi się zakorzenił jako uke. O bogowie.

Obrazek z pairingami ROZWALA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[Obrazek: can_i_help_you__by_misterkay-d50xsp7.jpg]
[Obrazek: avengers__science_boyfriends_by_brilcrist-d51zadd.jpg]
hulk x Loki to chyba tylko jednorazowo bo potem nic by z lokiego nie zostało X_x
Swoją droga jeszcze może być Loki x MultipleLoki zważywszy na to, ze on może siebie powielać xD

[Obrazek: tumblr_m429s4eAjq1qkm12eo2_500.gif] :d
(04-06-2012, 11:24 PM)Rinelin napisał(a): hulk x Loki to chyba tylko jednorazowo bo potem nic by z lokiego nie zostało X_x
Zależy w jakiej formie xDDD "przepraszam, że cię rzuciłem o glebę, buzi na zgodę?" XD
W dużej formie może nie być wsadzania, wątpie by Hulk był wrażliwy seksualnie XD ale pomęczyć może *drool*

Cytat:Swoją droga jeszcze może być Loki x MultipleLoki zważywszy na to, ze on może siebie powielać xD

selfcest? XD

Cytat:[Obrazek: tumblr_m429s4eAjq1qkm12eo2_500.gif] :d

LOV!!!!

A w ogóle oglądałam Thora z bratem i tylko co 3 minuty go męczyłam: "Będzie seks z Lokim? A będzie seks z Lokim?" XDDDDDDD
Ja się zgodzę z Loki x Thor (ale jak wspomniałam już gdzieś to kanon)

Za to z radością patrzę na Tony'ego i Capitana A....(czy to jest pairing jakiś nie na miejscu? OO)

Za to Natasho...odejdź <kopie w tyłek Scarlet J>
(05-06-2012, 12:11 AM)Allantiee napisał(a): Ja się zgodzę z Loki x Thor (ale jak wspomniałam już gdzieś to kanon)

Za to z radością patrzę na Tony'ego i Capitana A....(czy to jest pairing jakiś nie na miejscu? OO)

Za to Natasho...odejdź <kopie w tyłek Scarlet J>

Zostaw Natashę w spokoju, powiadam <pac>

Kapitan Ameryka jest zbyt prawy, by się prowadzać... Tony powinien go zabrać do gejbaru, rzekłam Język
Myślisz, że 'zrozumiałby aluzję' XDDD?
A ja natashę lubię <3 szczerólnie w drugim Iron manie była świetna Duży uśmiech <chociaż w Avengersach ładniej wygląda Duży uśmiech>
(05-06-2012, 12:15 AM)Rinelin napisał(a): Myślisz, że 'zrozumiałby aluzję' XDDD?

Cóż, z pewnością Tony nie miałby tej nocy seksu <ze Stevem na pewno XD>
Nie lubię jej ,ale cóż to chyba już taki mój feler ,że ja bab nie lubię~
choć gdyby się zakumplowała z ciotką Robin, mogłoby być jakieś yuri Język
anyways~
Capitan A. aluzji zapewne by nie zrozumiał, chociaż znając Tony'ego to raczej aluzja nie byłaby zbyt delikatna i podejrzewam ,że powiedziałby : jestem boski, prześpij się ze mną xD
Nienawidzę tumblra.... rujnuje mi życie XD

[Obrazek: tumblr_m3mgfgFeeq1qaybgdo1_250.gif][Obrazek: tumblr_m3mgfgFeeq1qaybgdo2_250.gif]
[Obrazek: tumblr_m3mgfgFeeq1qaybgdo3_250.gif][Obrazek: tumblr_m3mgfgFeeq1qaybgdo4_250.gif]

Idę spać x_x Dobranoc! Loki na noc~
Tumblr i fandom za tworzenie takich fantastycznych gifowanych historyjek <3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości