Avengers: Postacie
czyżby jakiś trójkąt kochani nam się tutaj kroił?

btw. ja z radością obejrzę sny Lokiego z Thorem w roli głównej~to mogłoby byc fascynujące~
(05-06-2012, 12:23 AM)Allantiee napisał(a): czyżby jakiś trójkąt kochani nam się tutaj kroił?

Że niby Baldr jako trzeci? no chyba podziękuję... ale zaraz.... mam wizję <notuje>
Jaką znów wizję, może byś się podzieliła łaskawie co?
(05-06-2012, 12:28 AM)Allantiee napisał(a): Jaką znów wizję, może byś się podzieliła łaskawie co?

To wizja do przemyślenia, nie jestem gotowa, żeby dzielić się nią publicznie Język powiedzmy, że: fanfic
(04-06-2012, 11:42 PM)Rinelin napisał(a): Nie obraziłabym się tez jakby zrobili film pod tytułem Loki, gdzie jest przedstawione co się z nim działo po pierwszym Thorze Język

Taaaaakkk! To co, mail do kogoś, kto się tym zajmie? XD
Wgl kurde, nie ma człowieka przez weekend, a tu nowe fancluby powstają. xD
weekend~ja nadrabiam prawie miesiąc nieobecności xD'

umrę a ogarnę! <odpala Thora do towarzystwa>
(05-06-2012, 12:49 AM)Allantiee napisał(a): <odpala Thora do towarzystwa>

Hej, jak się odpala Thora? XD
(05-06-2012, 12:49 AM)Allantiee napisał(a): <odpala Thora do towarzystwa>

taa, teraz sie na pewno skupisz na ogarnianiu xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Nie skupiałam się...
Niestety wtedy wieczór z 'Thorem' mi nie wyszedł~TT było mi smutno.
Hm, biorac pod uwagę mój fetysz wzrostu i długich włosów moim "omfg favem" powinien być Thor. A tu zonk! Nie jest! Jest nim Hawkeye xD Autentycznie facet podoba mi się bardziej od Thora, calutki film śliniłam się do niego i jego tyłka w opiętych gatkach. Na drugim miejscu jest Stark, och, ach, zajebisty jest. Loki za specjalnie mi się nie podoba (nie bijecie), ale ma TAKI SŁODKI uśmiech, że to powinno być zabronione! Na ostatnim miejscu w moim rankingu jest Kapitan Ameryka, bo ma...fajny tyłek.
Renner się robi z filmu na film seksowniejszy xD
(05-09-2012, 11:41 PM)Rizu napisał(a): Renner się robi z filmu na film seksowniejszy xD

Ale na Jasia jest za staryyyy Język
Bo to już jest dorosły Jasio XD
Ale i tak wygląda staro przy Małgosi Język
Bo on ma taką twarz dystroficznego noworodka, ale i tak jest słodki xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości