Avengers: Postacie
Serce 
No, kto? Loki? Wiadomo, że Loki. A poza tym? I rawr, dlaczego.

(wiem, że to gejowkie forum, ale nie zapominajcie o biednej Black Widow i Robin XD)
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
ja tam się ślinie to Thore bo jest blond no ;x
i ma długie włosy - co ja poradze, ze mi się podoba ;x
taki typowy maj tajp xD

w tym miejscy zaznaczam, zę nie widziałam ani Thora ani Avengersów ale tak na zdjecia patrząc to tak - me gusta xD
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
No więc Loki, ale to oczywista oczywistość <choć ostatnio bardziej sam Tom niż Loki XD>
Thor takoż XD Lubię dużych mężczyzn, no a Thor, zwłaszcza w swoim własnym filmie, był tak cudownie nieporadny. Nic, tylko przytulić i pogłaskać <3

No i moja słabość, czyli Clint <3 Facecie z łukami to moja słabość od dzieciństwa. Cieszę się też niezmiernie, że zmienili mu wdzianko, bo to oryginalne to... no cóż...

A poza tym to Tony... no bo tak i już Język
No oczywiście że Loki <ale tak samo jak Mags ostatnio coraz więcej Tom <3 w War Horse razem z Benedictem byli zajebiści .-. > A jak Loki to i Thor ^^
W sumie z Avengersów to wszyscy <no może jakoś za Hulkiem nie przepadam specjalnie ale może być xD> Nawet Agenta Culsona lubię!
(04-06-2012, 10:35 PM)Rinelin napisał(a): No oczywiście że Loki <ale tak samo jak Mags ostatnio coraz więcej Tom <3 w War Horse razem z Benedictem byli zajebiści .-. > A jak Loki to i Thor ^^

Muszę w końcu obejrzeć, tak samo jak "The Deep Blue Sea" i "Wallandera" <mini offtop> Uśmiech

Przyznam, że nie o ile przed Avengersami nie przepadałam za Brucem Banerem (Erix Bana ><' bleee) i Hulkiem, to teraz nawet mi tak nie przeszkadza, doskonały dobór aktora <3
Shao - nie widziałaś dwóch najważniejszych filmów!!!

Ale powiem wam, że poza Lokim (duh) to Thor (w Thorze i w Avengersach), Tony i w sumie Steve to chyba ulubieńcy. Natasha to inna kategoria. Ale ją też uwielbiam. Nie wiem czemu Clint się chowa w cieniu, może dlatego, że nie miał swojego filmu. Szkoda. A powinien. A Bruce... Bruce jest chyba na końcu ^^'

W ogóle Thor nie wiem gdzie mi się bardziej podoba, ale Loki bardziej w Thorze (bosz jak to brzmi xD). Moze dlatego że mamy geneze powstania postaci. I mimike ma lepszą. I te traumy wszystkie. A w Thorze Thorowi przeszkadza ta baba jedna. Przeszkadzajka straszliwa.

Hulk w Hulku był dla mnie straszny. W ogole Hulk jako film mi nie podszedł. Ale tru, że w A. był duuuużo lepsiejszy! Duży uśmiech
A mi się Loki wizualnie bardziej podoba w Avengersach przez to że ma dłuższe włoski <3 No po prostu sam sex Duży uśmiech
[Obrazek: tumblrm4bh0kzboz1qhondp.gif]

Swoją droga ciekawa jestem czy teraz stworzą kinówkę z black Widow i Hawkeye ' z Budapesztu' Duży uśmiech
No przydałoby sie. Ta część historii jest dziurawa.

A w kwestii Lokiego - w Thorze z tymi włoskami jest taki bardziej bezradny xD
Nie obraziłabym się tez jakby zrobili film pod tytułem Loki, gdzie jest przedstawione co się z nim działo po pierwszym Thorze Język
Jak się dowiedziałąm ,że i Avengersi dotarli tutaj postanowiłam mimo źle działajacego internetu powrócic na forum.

Co ja mogę powiedzieć? że LOKI! oczywiście ,że Loki! ( no cóż, Tom jest fantastyczny i nic się nie da na to poradzić )
a co do gejozy...no nawet specjalnie nie trzeba szukać <przewraca oczami>
Loki i Thor to kanon już...
ale możemy sobie popatrzeć nawet na innych...(nie definiuję xD ja tam widzę dużo wariacji , z których jedynie wyłączam Hulka...xD)

A i podpisuję się pod pomysłem filmu o Lokim xD byłoby dużo lokiego przez całe 120(a moze nawet więcej) minut...

(minus takiego filmu: nie ma klaty Thora)
(04-06-2012, 11:50 PM)Allantiee napisał(a): (minus takiego filmu: nie ma klaty Thora)

Eee tam, da się retrospekcję zrobić xD
(04-06-2012, 11:54 PM)Rinelin napisał(a):
(04-06-2012, 11:50 PM)Allantiee napisał(a): (minus takiego filmu: nie ma klaty Thora)

Eee tam, da się retrospekcję zrobić xD

Domagam się retrospekcji i snów Lokiego Język
O i żeby Loki miał Fenrira i Slephnira i ee całą resztę zoo xD
Swoją drogą Thor i Loki mieli jeszcze trzeciego brata z tego co się orientuję, Baldra, którego ponoć Loki zabił... muszę się zaczytać w tej mitologii w końcu...
Nom, był Baldr (tudzież Baldur), niewidomy bóg, Loki go zaciukał jemiołą. Ale nie płaczmy Baldr powróci po Ragnaröku i będzie rządził światem. <już milknę XD głupawka robi swoje, za dużo Lokiego>
(04-06-2012, 11:42 PM)Rinelin napisał(a): Nie obraziłabym się tez jakby zrobili film pod tytułem Loki, gdzie jest przedstawione co się z nim działo po pierwszym Thorze Język

PODPISZĘ TĘ PETYCJE!!!!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości