Avengers: Tumblr, Kwejk, DevArt... co znajdziecie, DAWAĆ!
Mogę się podjąć po sesji XD

[Obrazek: tumblr_m57qx37I9H1rq5ap7.gif]

Co on ma w tej mordzie, że nie mogę przestać na niego patrzyć <head desk>
(06-06-2012, 10:55 PM)Mags napisał(a): [Obrazek: 9829_fc8b.png]

OMS, to takie prawdziwe!

SO DAMN TRUE :<

[Obrazek: tumblr_m56ayqVPHK1r14kvso1_500.gif]
Robert .....
(06-06-2012, 11:10 PM)Mags napisał(a): [Obrazek: tumblr_m57qx37I9H1rq5ap7.gif]

Co on ma w tej mordzie, że nie mogę przestać na niego patrzyć <head desk>
Też sie zastanawiam XD i te uszy!!! XD

I ten ogon! XD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ale jazda... Paramount Pictures masowo usuwa konta z Youtube które udostępniły usunięte sceny z Thora.... Już nawet znaleźć nie można tej sceny gdzie Loki dostaje włócznię T_T
Standardowa procedura w sumie.
Hu, dobrze, że mam swojego Thora na dvd <głaszcze pudełko>
(06-06-2012, 08:25 PM)Rinelin napisał(a): [Obrazek: tumblr_m577wmBOoj1rwjn77o1_500.gif]

WTF XD

(06-06-2012, 09:19 PM)Rinelin napisał(a): Awww kurde gdyby mój kot już nie miał imienia demonicznego to nazwałabym go Loki xD

Coś czuję, ze jak już w końcu będę miała tego kota, który będzie kotką, to będzie to najbardziej skrzywdzona kotka ever. Jak już widzę/wymyślam ciekawe imię dla zwierzaka, to zawsze jest męskie xd

Boże, ależ Wy zabijacie mój transfer taką ilością obrazków (nie, nie jest mi źle, tak tylko mówię) Duży uśmiech

Wybór piosenki perfekcyjny *_*
I dobranoc Duży uśmiech
(07-06-2012, 12:27 AM)Rinelin napisał(a):

Wybór piosenki perfekcyjny *_*
I dobranoc Duży uśmiech

Doskonały remix <3 Faktycznie piosenka pasuje idealnie.
Czuje fanfic w powietrzu, hu hu hu >D

No i coś mi zrobiła, Rinelin <head desk>
<siedzi i ogląda remixy>
Muehuehu <ehehe? xD> zawsze do usług ^_^
Szkoda że moja komórka buntuje się przed oglądaniem filmików z yt i obejrze dopiero jak do domu wróce :<
(07-06-2012, 12:02 AM)Rinelin napisał(a): Ale jazda... Paramount Pictures masowo usuwa konta z Youtube które udostępniły usunięte sceny z Thora.... Już nawet znaleźć nie można tej sceny gdzie Loki dostaje włócznię T_T
Ejj? Ja tej sceny nie pamietam! O_o a oglądnęłam wszystkie z dvd! O_O
Głupi PP...

(07-06-2012, 12:23 AM)Anel napisał(a): Coś czuję, ze jak już w końcu będę miała tego kota, który będzie kotką, to będzie to najbardziej skrzywdzona kotka ever. Jak już widzę/wymyślam ciekawe imię dla zwierzaka, to zawsze jest męskie xd
Mam ten sam problem! XDDD

(07-06-2012, 12:33 AM)Mags napisał(a): No i coś mi zrobiła, Rinelin <head desk>
<siedzi i ogląda remixy>

Jeśli cie to pocieszy mi zrobiła to samo xD
(07-06-2012, 02:09 PM)Rizu napisał(a):
(07-06-2012, 12:02 AM)Rinelin napisał(a): Ale jazda... Paramount Pictures masowo usuwa konta z Youtube które udostępniły usunięte sceny z Thora.... Już nawet znaleźć nie można tej sceny gdzie Loki dostaje włócznię T_T
Ejj? Ja tej sceny nie pamietam! O_o a oglądnęłam wszystkie z dvd! O_O
Głupi PP...

Może to jakiś z blueray? w sumie nie wiem, czy są jakieś różnice w dodatkach, ale znając politykę Hollywood, to bardzo możliwe...

(07-06-2012, 12:23 AM)Anel napisał(a): Coś czuję, ze jak już w końcu będę miała tego kota, który będzie kotką, to będzie to najbardziej skrzywdzona kotka ever. Jak już widzę/wymyślam ciekawe imię dla zwierzaka, to zawsze jest męskie xd

Akurat w przypadku imienia Loki to nie problem Język w końcu Loki zmieniał płeć Język

(07-06-2012, 02:09 PM)Rizu napisał(a):
(07-06-2012, 12:33 AM)Mags napisał(a): No i coś mi zrobiła, Rinelin <head desk>
<siedzi i ogląda remixy>

Jeśli cie to pocieszy mi zrobiła to samo xD

XD No tak...
Na yt nie znalazłam, ale przezornie zgrałam na dysk jak zniknęło za pierwszym razem ^^
A ta scena jest taka full of love ;_;
[Obrazek: tumblr_m3s0e6ADdC1r68y79o1_500.png]
(07-06-2012, 04:15 PM)Rinelin napisał(a): Na yt nie znalazłam, ale przezornie zgrałam na dysk jak zniknęło za pierwszym razem ^^
A ta scena jest taka full of love ;_;

Dobrze uczyniłaś Duży uśmiech <3
I ta niedowierzająca mina Lokiego: "a co to jest, mamo?" <3 XD

Poczytałam trochę i wiem w czym rzecz z tymi scenami... Bo u nas wyszło tylko zwykłe jednopłytowe wydanie z 20 minutami dodatków >>' w USA mają dwupłytowe, na którym jest 80 minut dodatków, tjaaa...

[Obrazek: thor_and_loki_by_komapsunida-d52fevk.jpg]
Dyskryminacja! :<

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości