Avengers: pozostałe filmy Marvela
Też bym się tak wybrała, gdyby było z kim XD

Marvel może i musi wysoki poziom trzymać, ale co na temat filmu powiedzą fani, to inna sprawa Język jak zawsze, żeby znów nie przypominać TDKR Język Im wyższe oczekiwania fanów, tym gorzej dla filmu XD
tdkr?

got, ta muzyka jest zawałowa T_T kocham! i fim /BEDZIE epicki. i tell you!

chodzmy razem!!!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(25-10-2012, 04:06 PM)Rizu napisał(a): tdkr?

The Dark Knight Rises Język

(25-10-2012, 04:06 PM)Rizu napisał(a): chodzmy razem!!!

Chodźmy, jedźmy, a najlepiej już zbierać kasę i lećmy do USA na pokaz premierowy XD
Ja chcę już maj i więcej Tony'ego @__@ Choć prawda jest taka że czekam przedewszystkim na sierpień (>y<)
Ja tam już nawet zastanawiałam się czy gdzieś do Niemiec na przedpremierę nie jechać, ale oni tam do cholery wszystko dubbingują, a tego bym nie zniosła xD Polski dubbing Avengersów powalił mnie na kolana nieziemsko xD szczególnie jak Fury nazwał speara Lokiego....dzidą.... xD Albo jak Tony nazwał Thora pączusiem xD
Zaczynam mieć ochotę zobaczyć ten polski dubbing, to brzmi równie crackowo jak traumatyzująco.

Enjoy~
NIE

NIE

NIE
Mówię, że to traumatyczne przeżycie xD
ASFAS@#ASDQ!#!!

Spoilery dotyczące Iron Mana 3
Philips przybliżył szczegóły technologii Extremis, z której będzie korzystał Tony Stark (Robert Downey Jr.). Scena w pierwszym zwiastunie ukazująca bohatera tuż przed jakąś operacją to właśnie moment, gdy wstrzyknie sobie wirusa Extremis. Zatrze to granice między człowiekiem maszyną i pozwoli Starkowi kontrolować nie tylko części swojej zbroi, ale również inne kombinezony Iron Mana. Już wcześniej sugerowano, że w filmie znajdzie się scena akcji, w której Stark kieruje kilkudziesięcioma Iron Manami naraz.

Philips przyznał również, że w "Iron Manie 3" własną zbroję przywdzieje Pepper Potts (Gwyneth Paltrow). Po tym, jak aktorka przyznała, że może nie pojawić się w "Avengers 2", bo robi się na to za stara, pojawiły się spekulacje, czy jej bohaterka wyjdzie cało z wydarzeń trzeciego filmu.

Źródło: Filmweb

PEEEEEPPEEEER kyaa (ej ej ale jeśli ona nie przeżyje tego filmu i jeśli w Thorze faktycznie umrze ta postać co ma niby umrzeć to przecież ja chyba będę musiała szukać psychiatry, żeby to przeżyć ....
Ła jej! Więc filmowa Pepper też będzie miała zbroję Duży uśmiech Hurra! <3

Ale ten motyw ze zbrojami *_* Już się doczekać nie mogę <3
[Obrazek: tumblr_mddvsppaQy1qbwoq7o5_1280.jpg]
Kolejne zdjęcia Chrisa z planu, a gdzie Tomas T_T?
Pod peleryną? Język
Ej ej to byłby fajny motyw jakby Thor tak przytulił Lokiego i obronił go *_* Sniff
(12-11-2012, 08:17 PM)Rinelin napisał(a): Ej ej to byłby fajny motyw jakby Thor tak przytulił Lokiego i obronił go *_* Sniff

Ano, fanfic zaprasza ;P

http://www.comicbookmovie.com/fansites/n...s/?a=69962

Takie coś XD dużo nie widać, aczkolwiek podejrzewam, że na koniec ochrona mogła być dla nich nieprzyjemna Język

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości